bugün

entry'ler (176)

izmirdeki camilerin doluluk oranı

Ülkemizin her şehrinde nasılsa bu oran, öyledir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

“Geri döndüm.”

sevgiliyle yapılabilecek en güzel eylem

Aylardır süren hasretin ardından aynı yatakta uyurken sevgilinin saçlarını karıştırması, bu hisle birlikte uykuya dalmak, gecenin yarısı uyanıp kulağına seni seviyorum demek...

domino s pizza

Yaklaşık 1.5 yıl bünyesinde kuryelik yaptığım ucuz fiyata kalitesiz ve lezzetsiz pizzalar satan marka

atatürk ü sevmeyen yazarlar

Boş yazarlardır.

konserde bira içip dans etmek

Rahatlatıcı aktivite. Düzenli olarak yapılırsa faydaları görülür

turuncu

Fazla göze batan ve bir o kadar da çirkin renk.

en yakın arkadaşın it çıkması

Aylar belki de yıl sonra sözlüğe yazmamı sağlayan durumdur. 2 yıllık ilişkinizi affedersiniz s*kine takmayıp kız arkadaşınıza hallenirler ve; en yakın arkadaşınız it çıkmış olur.

günün şarkısı

Alice In Chains - Would sadece bugünün değil her günün şarkısıdır.

sneijder in hamza hamzaoğlunu oturarak karşılaması

"Olur böyle şeyler" denilerek karşılanabilecek durumdur. Abartılacak bir yanı yok.

hank moody

Dizinin ilerleyen sezonlarıyla birlikte yaşlanmaktansa gençleştiğini düşündüğüm karakterdir, hayatta felsefesi ve kuralları olan bir adamdır Hank Moody. Ayrıca dili doğru kullanmaya aşırı özen gösterir.

cool olmaya çalışan insan

Karakterlerini bulamamış insanların kendine yakıştırdığı bir tiplemedir cool olmak. Cool olmaya çalışan insan da bu gereksiz tiplemeyi oluşturma çabasındaki kişiye deniyor efenim.

vanilla sky

Mükemmel olarak nitelendirilebilecek filmdir, beyni de gayet zorluyor. Öylesine izlenecekse bir b*k anlaşılmıyor.

2014 ün ilk ramazan dayağı şehir tahminleri

Egedeki tüm şehirler için oran 5.00 ın üstündedir.

reddeden kızın sizden çirkin biriyle çıkması

Bir erkek hem sevip hem reddedildiyse sorun erkekte degildir. Hatta o erkek fazladir bu piyasaya elalemin yuregi kurumus.

sözlük yazarlarının tek cümlelik yaşamları

Muzik pizza servisi okul ve olum arada denk gelirse uyumak ve yemek yemek.

natural american spirit

Arkadasim sayesinde deneyebildigim urundur, sigarasinin sari paketlisi gayet hos ancak uzun suruyor icmesi.

yazarların en iyi lafları

-Life is flowing to sky.

ben bu yazıyı sana yazdım

Sacma sapan platonik olu sozlugu bile birakmami saglayan kiz.
Edit: geri dondum efenim.

uludağ sözlük te yazmak için 10 neden

1) daha farkli bir kultur
2) internette bir seyler yapabilmek.