bugün

bershka ve zara nın kardeşi olan diğer iki mağazaya göre daha uygun fiyatlara ürün satan ispanyol giyim mağaza zinciri.
Pantolonları güzeldir.
Kadınlara göre bir şey yok.
Harika tasarımlı ayakkabılar üreten firma. Tişörtleri de güzeldir ama hırkalarından hayır gelmez malum nickimiz gereği hırka almadan duramadık iki yıkamada pert oldu. Ama kesinlikle ayakkabı tasarımları harika. Nike a adidas a o kadar para domalmak gereksiz.
vurduran Erkek markası.
Havai desenli gömlekleri çok güzel olan firma.
Bir giyim magazasi.Bugün cevahirdeki magazasi bildigin calkalanmis gibiydi her sey her yerdeydi. Sortlarin icine sokulmus pantolonlar mi tisortlerin icindeki ayakabilar mi dersin ortalik baya karismisti. En son magaza elemanininda yururken ayagina takilan tisortlere tekme atip kenara sikistirdigini gorunce bende iyice film koptu anasini satayim..
Buldum bir iki parca birsey olumune girdim siraya.. Zaten siranin sonunda daha kabinleri goremiyorsun oyle kalabalik.. Neyse girdim bir sekilde kabine attim kendimi isimi hallettim sonrada picligine cikmadim amk satis gorevlisi ortaliga salliyor kabinleri seri kullanalim diye umurumda bile değil.. Guc bela gelmisim zaten buralara iceride olabilmenin verdigi ozguven mutluluk falan beni ucurmus durumda.. En sonunda ciktim kasaya girdim falan baya boktandi yani
Nolurdu boyle kalabalik olmasaydik insanca davransaydik he?
tasarımları diğer markalara göre çok çok iyi ancak kalitesi tartışılır bir marka.
bershka da bu aileden ve ikisinden de aldığım yağmurluklar bir yerinden sökülmeye çok meyilli.
fiyat/kalite açısından sınıfta kalır.
kış sezonunda 100 liraya sattıkları kazaklardan geçenlerde 30 liraya aldım. sağlam gibi görünüyor ama kullanıp görmek lazım.
bunun ve kardeşi bershka'nın yerine mudo, h&m, c&a ve benetton tercih edilebilir.
bershka da biraz ibnelere hitap ediyor gibi zaten, bilemedim.
Erkek tarafı montlar dışında bana biraz değişik geliyor.
Fakir markası.
türkçesi "çek ve doğur/t" olan giyim markası.
inditex grubunundur.
Çok çirkin şeyler yapıyorlar.
Kalite fiyat performansı kötüdür.
Gereksiz pahalı marka. Stradivarius bin basar buna.
Zara, mango ile baraber türk kezbanlarının en çok tercih ettiği markalardan biridir.
it has not been possible to connect your call hatası aldığım giyim markası. sebebini bilen arkadaşların mesaj atmasını beklihorum. birde mesela brnim gerçek bel ölçüm burda 40 bedene karşılık geliyor. 42 beden kalmis çok büyük olur mu acaba
Güzel bir giyim markası.
Her avm'de olmaz. Sadece belli başlı elit avm'lerde bulursunuz.

Ayrıca 40 beden normal 40 değil. Pull and bear kalıpları inanılmaz küçük. Denemeden almayın.
hata alıyorum ve ödemeyi onaylayamiyorum sorunun çözümünü bilen var midir.
Bize ne.
Forum mu burası.
Hangi ürünü olursa oldum almak istediğim mağaza.
Çek ve katla anlamına geliyormuş daha neler duyacağız.
Pull çekici demek. Bear ise ayı.
Çekici ve ayı.

ispanya'da şişman ve gay olan erkeklere özel kıyafetler üretmek için açılmış zamanla ürün skalası değişmiş kalıpları küçülmüş markadır.
oldukça underrated bulduğum marka... fiyat yüksek ama ürünler genel olarak başarılı.
vurduran erkek markasıdır.
pul biberi nasıl çağrıştırıyor var ya.
Ayakkabılarının sadeliğine bayıldığım markadır.
12 euroya komunist parkasi satiyorlar.
çok ucuz ürünleri de var çok pahalı ürünleri de. gideri var. giyilir.
Şu an indirimde güzel ürünleri bulunan sevdiğim bir marka.