bugün

Basmışım amino asidi taş gibiyim Havası veren gıda.
abd'de bununla kek yapıp çocuklara yediriyorlar. o yüzden onlar gürbüz, bizimkiler tıfıl.
yatarken içerseniz üçgen vücutlu olarak uyanırsınız.

fakat kanser yapıyor mesela bizim üst komşunun ablasının çocuğunun arkadaşı protein tozu içiyormuş sonra araba çarpmış ölmüş yani öldürüyor.

ayrıca içinde binlerce kimyasal var,protein tozu diyorlar ya işte aslında o proton t2'nin kısaltaması nükleer santrallerde üretiliyormuş ayrıca satıl aldığınızda paranın %65'i israil ordusuna %45'i amerikan ordusuna %25'i de rusyanın çeçenlere attığı füzelerin parasına gidiyormuş, evet amerika ve rusya ittifak kurmuş bakmışlar bu işte iyi para dönüyor birlikte çalışalım demişler.

ayrıca içerisinde amerikan tavuklarının yumurtalarında bıraktığı hv12 molekülüne sahip proteinler varmış,yumurta falanda koyuyorlarya ondan yani, bu hv12 molekülüne bilim adamları ters bakınca ibranice ''allah yok din yalan amk msülümanları'' yazdığını görmüşler.

ben hiç içmiyordum bir gün torbacıya gittim eroinden daha zararlı dedi bende aldım pipim düştü,memem çıktı sonra kadın oldum şimdi sağa sola vurduruyorum.

içmeyin içtirmeyin.
Bunu kullandığı için mahalle baskısına uğrayan yazarlar olduğunu gösteren başlık.
kısa zamanda protein ihtiyacınızı karşılayan teknoloji harikası toz. almak istiyorsanız karşılaşacağınız engeller sırasıyla şunlardır

1. en iyisini seçme korkusu
2. hangi siteden alma korkusu
3. hangi kargodan alma korkusu
4. para korkusu
5. valide korkusu
6. akraba korkusu
7. peder korkusu

yedincisi hallolduğu zaman diğer altısı da halloluyor zaten.

(halledemedi)
Benim şöyle bir korkum var.

bildiğiniz gibi bu ürünler yurt dışında üretilip bize gönderiliyor. türkiye'ye gönderilen ürünlerin kalitesini nerden bileceğiz? kinder çikolatanın almanya'da daha lezzetli olması gibi. bize değerleriyle oynanmış ürün kakalamaları muhtemel.
Kullanmayın bakın spor salonuna giden birisi olarak söylüyorum kimyasal sonuçta arkadaşlar kullanmayın yazık Lan kendinize iki kas yapacam diye o kadar para vermenize, sağlığınızı riske atmaya değmez. Doğal yoldan yapın.
1 liraya satılan tavuk dönerden daha sağlıklı. amerika'da ilkokul bebeleri içiyor bunu.
kırmızı veya beyaz etin asla yerini tutmayacak besin takviyesidir.
Besin takviyesidir. Çok büyük bir etkisi yoktur. Fark eder mi eder.
Ama öyle büyük bir değişim olmaz bunu kullanmanız durumunda.
Protein tozu kullanarak hızlı bir şekilde gelişim gösteremez veya kas yapamazsınız.
Batıl inanç bunlar.
olmazsa olmaz. günde 8 kilo et de yesen, spordan sonra whey proteini içmezsen kaslar onarılmaz, büyümez.
1 haftadır Whey protein kullanıyorum bir fark görmedim.Umarım uzun vadede yararı olur.
Zararlı değildir. Henüz kullanmadığım ama kullanmaya başlayacağım besin takviyesi.
osman müftüoğlu gençlerin kullanmaması gerektiğini söylemiştir.
Beyni olmayan erkeklerin bu eksikliklerini kasla kapatmaya çalışırken kullandıkları şey.
görsel
1 haftadır kullanıyorum. Omuzlarıma felan sürüyorum yatmadan önce. Gelişmeyi hissedebiliyorum.
Valla bir aydır kullanıyorum. Yetersiz uyku ve yanlış beslenme yüzünden çok da faydasını göremedim. biraz dinlenecek zamanım olsa o zaman ise yarardi.
kalbi yoran. yararı olsa da çilesine değmeyen ürün.
Bir inanışa göre kas yapan tozdur.

Bunu alıyorsun damardan sonra ki gün biceps, triceps yanında göğüs falan her şey tamamdır. *
Bir inanışa göre kas yapan tozdur.

Bunu alıyorsun damardan sonra ki gün biceps, triceps yanında göğüs falan her şey tamamdır. *
900 gramı 100 lira olan zımbırtı protein tozu değil altın tozu galiba.
Bu konuyu bin kere işledik yüz kere işledik arkadaşlar gönül rahatlığıyla spora destek olarak kullanabilirsiniz.
insan midesinin sınırları olduğu için bu sporla uğraşanların belli seviyeye geldikten sonra alması gereken destek besindir. Kullanılıyorsa su tüketimi eskiye nazaran epey artmalıdır. Çok uzun vadede kan değerlerini değiştirdiği belirlenmiştir. Spordan önce alınmasının sebebi içindeki bcaa dır, spordaki performansı arttırır. Spordan sonra alınmasının sebebi içindeki glutamindir. Yorgunluğu azaltır. 3matrixin yeni formülü gerçekten çok etkili millet. Özellikle sahlepli alın.
şimdi madem bu bir supplement. yani besin katkısı.. o halde vay efendim idmandan illa yarım saat önce, yarım saat sonra mantığı çok anlamsız ve saçma değil mi. bu resmen bir ilaç hüviyeti kazandırıyor. ve bu olay büyük ölçüde bir pazarlama oyunu gibi geliyor bana.

Yahu çok basit bi mantik var. şimdi günlük alman gereken bi protein limiti vardır. bunu normal beslenmeyle saglayamadiginda toz alırsın. yani 300 gr et, kurufasulye ve birkaç yumurta vb ile beslendigin bir günde almana gerek yok. ama protein değeri yüksek olmayan gıdalar tukettigin bir günde alabilirsin.

yani birkaç gün boyunca hiç kullanmaz, bir gün bir ölçek, başka bir gün ise 2 olcek kullanirsin. başka turlusu her ay 200 tl sırf toza gömmen gerekecek ki, bunun dışında bi o kadar da başka masraflar var.. insanı batırır lan.