bugün

yok abi ben kararımı verdim. tüm zamanların en kötü pes oyunudur bu. ileriye gideceği yerde geriye gitmiş. pes 2010 da takımlar arasındaki güç farkı aşırı fazlaydı. mesela real madrid bildiğin uzay takımıydı hele o ronaldo allah gibiydi. pes 11 de güç farkları dengelenmiş dedik ronaldo daha insan gibi olmuş dedik pes oldu 2012 gene eski tas eski hamam. defans yapmak çin işkencesi saçma sapan kontrpiyede kalıp arkaya adam kaçırmalar, kaleciyle karşı karşıya pozisyonlarda kalecilerin yersiz yere açılması, topun balon gibi olması, zırt pırt çalınan saçma sapan fauller, defansın sen atak yaptığında orta sahaya kadar açılarak kaptırılan topta sadece bir ara pasıyla arkaya adam sarkıtması. yok abi olmamış götüm gibi bir oyun bu. şuraya ne kadar zevzekliklerini yazsam yine de az. siktirin gidin amk japonları futbol sizin neyinize piçler. elim ayağım titredi yeminlen.
pes in en kötü sürümü. bu oyunu neden yaptılar bunu halen düşünmekteyim. mis gibi pes 2011in üzerine birşeyler koyup yeni versiyon yapacağınıza neden oyunu toptan değitiriyorsunuz. bu kadar bir pes i geçtim oyun yok. umarım pes 2013 te değiştirirler yoksa fifa liderliği alıp gidecek bu gidişle.
oyundan ya da çeviriden kaynaklanan abuk bir olayın olduğu oyun. şöyle ki bazı stoperlerde ofansif bek diye bir özellik var. neyin nesidir açıklamak isteyen varsa beri gelsin. bu özellikten olsa gerek gerard pique'yi defansta tutmak mümkün değil alıp başını gidiyor adam. defans hariç her yerde görebilirsiniz kendisini.
berbat sürüm olmuş. bunu oynamak isteyenlere tavsiyem bu sürüme hiç bulaşmadan pes11e devam etsinler.
komik mi komik anlatımları ile zevk alabileceğiniz bir oyundur.
Arkadaşların ortak buluşma noktasıdır.Burda buluşulur ve kozlar paylaşılır.Her zaman olmasa da kazanan genelde dostluktur.
pc nin aksine ps3 te daha rahat oynanabilen oyun. makas hareketleri, dönme hareketleri vs vs.. gibi hareketleri pc de yapmak epeyi bir zor.
hakemin çok sık faul kararı verdiği oyun.
sırf insanlar üzerinde bıraktığı olumlu etkiden dolayı son 2 yıldır kendini oynatabilen oyundur. yoksa fıs yani.
''bazı oyuncular memnuniyetsizliklerini dile getiriyor.'' diye bir imge çıktığında hepsine olumsuz cevap verip, kendi kendime triplere girdiğim, otorite sağlamaya çalıştığım oyundur.

-beni neden transfer listesine koydunuz?
+açıkçası yeterince iyi değilsin.

-bana neden forma vermediniz?
+taktik deniyorum.
şaka gibi futbol oyunu.
online modunda oldukça fazla sıkıntı olan futbol oyunu.öncelikle şu gol attıktan sonra karşı rakibin fiş çekip çıkması ve aynı anda sizin hükmen 3-0 mağlup sayılmanız falan acayip sinir ediyor.D1 seviye 700 - 800 puanlı rakipler geliyor yeniyorsun öndesin falan gol atıyorsun artık nasıl bir taktikse fiş çekiyorlar ya da artık ne yapıyorlarsa bir anda hükmen mağlup yeniliyorsun.sağlam alt yapımız falan var diyonuz hani lan.adamı yeniyorum bi bakıyorum gol atıyorum adam çıkıyor mağlup oluyorum.düzeltin şunu bir an önce lütfen.bozmayın adamın ağzını.sorun sadece bumu..? tabiki de hayır.online oyun içi motorunda o kadar hata varki diyeceksiniz bu oyunun tarzı.afedersiniz cükerim böyle oyun tarzını.lan bir anda oyun deliriyor.lag falan yokken alakasız paslar atıyor falan deli ediyor adamı arkadaş.acayip doluyum sözlük.boş yere o kadar puanım gitti gece. sinirliyrim.sövüyorum durmadan ama oynamadanda yapamıyorsun ki şu lanet oyunu.düzeltin şu hataları artık konami.japon mapon dinlemem dalarım.para verdim lan ben bu oyuna.*
çok doluyum sözlük çooook...
manchester city ile başladığım master lig'de manchester united'ı farklı yeniyorum ve bizim boss'un dediği tek şey " aferin goçhum, temiz oyun no kart "

valla garip oyun. bu kadar aptal bir düşünce tarzı olmaz. yani kırmızı karta odaklı kızgınlık olabilir ama sarı karta tepki nedir homua koyim?

2011'den güzel yanı pas alışverişlerinde olmuş. 2011'de koordinat belirtmeden pas gitmiyordu, allahtan onu biraz düzeltmişler.
defans kötü diyenler defans hattını biraz indirsinler. ben 3-5 arası oynuyorum hep. çıkmasın ibneler, ne işleri var ilerde.

valencia ile başarı sağladığım manc. city ile başarıyı tekrarlamak istediğim oyundur. bu arada super star modu çok sikko olmuş gibi...
fifa 12 varken bunu halen oynayanların olması şaşırtıcı.
wayne rooney ile ilgili bir sorunları var sanırım. hadi dimitar berbatov'u geçtim artık ama o rooney'in hali nedir yahu! adamı koşmaktan aciz yapmışlar, top süremiyor.

tanım: hakemleri bir garip olan oyun.
saçma. çok saçma. futbol yaşamında eğer en yüksek zorluk seviyesinde oynuyorsanız, kesinlikle ama kesinlikle cezasahası yakınlarında faul yapmayın. istisnasız %100 gol.

(bkz: frikikten gol yiyip hemen sözlüğe yazmak)
oyuncularda top kontrolleri oldukca üst düzey dolayısıyla çalımlarda kolaylaşıyor. Oyuncuların dış görünüş ve yetenek olarak gerçeğe çok yakın olduğunu tespitşettim. Bence tek ciddi problem oyuncuların uzaktan vurulan şutlara kız gibi vurması, dolayısıyla uzaktan goller oldukça havalı.
acaba ps3 için kırıldı mı merak edilen oyundur.
zorlaştırılmıştır.

messiden top almak , fakir bir insanın paris hiltonu sikmesi gibi bir şeydir.
türkçe spikeri çıkmış ve an itibariyle inmektedir. artık daha eğlencelidir.
her çıkan sürümündeki gibi çalım atmanın dahada zorlaştığı futbol oyunu.
almanya ligi yaması diye indirdiğim bir güncelleştirme ile ebesi sikilmiş oyundur. eskiden orta kafa gol oynayan ben gol şöyle dursun rakip sahaya girdiğim anda kayboluyorum. vurduğum şutları kaleci taşak geçerek kurtarıyor. var mı downgrade seçeneğimiz bilen birileri bi yardımcı oluversin.
arkadaşlar arasında oynanırken eğlenceli ama karşı tarafta cpu olunca anasının amı dedirten oyundur. çok saçma sapan gol ve pozisyonlar mevcuttur. hakemleri ibretlik hatalar yapabilmektedir. geçen gün ofsayttan gol attım. bu arada cpu çok deli oynuyo benim tavsiyem ekstra içerikteki zorluk seviyesini almayın. arkadaş halil altıntop önce puyol sonra pique sonrada alvesi geçip aşırma gol atabiliyorsa yazık ispanyol futboluna
defans anlayışı götüm hatta götüm ne kelime yarrak gibidir. defans oyuncularına hakarettir bu oyun. ben puyolun falan yerinde olsam dava açardım konamiye.
bir fifa 12 değil.
güncel Önemli Başlıklar