bugün

entry'ler (213)

kafede uludağ sözlüğe giren birini görmek

düşüncesine sol frame'i libidonun yönettiği saatlerde starbucks'ta elinizde vayt çaklıt moka yumuşak içim + macbook ile cool cool memeler üzerine bilim ve tecrübe aktarımı yapıyorsunuz. (bkz: gizli sapıklıklar)

risotto

isminin şaşalı olduğu kadar tadı bir o kadar kötü olan yiyecek.

dimes

Sosyal medyadan sürekli meyve suyu hediyeleri gönderen şirin marka. bir bana göndermedin vijdansız :/

leonardo dicaprio

(bkz: arda kural)

30 yaşını geçip evlenmeyen hain yazarlar

al sana vergi, al sana faiz, al sana hizmet.

hiç sevişmemiş insan

iyi olmayı becerememiş veya gösterememiş insandır.

kadınların çantasından çıkacak muhtemel eşyalar

kumanda.

onedio com

üniversite araştırmaları yaparken sürekli karşıma çıkan sitedir. bir çok üniversite için videolara çekmişler, ve tanıtımlarını yapmışlar. bazı üniversiteler hakkında bilgi edinmek için hazırlanan videolar mutlaka izlenmeli. nişantaşı üniversitende böyle bir şey olacağını görmezsem inanmazdım. bunlar nasıl teknolojiler. biz ne yokluklarda okumuşuz. link

sözlüğe ara vermek

şifreyi unutup, bulmaya üşenmek ile başlayabilir. tecrübe ile sabittir.

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

başkalarının yönlendirmesini dinle ama koşulsuz uyma. araştır, araştır araştır. hocaları kimdir? laboratuvarlar nasıl? kampüs nasıl? gelecek nesil teknoloji ile bağlantı nasıl?

kendinden 5 yaş küçük kızla ilişki yaşayan erkek

25 ve üzeriyse bir problem yaratmayacak erkektir.

domuzlar insan eti yer mi

denemek lazım dediğimdir.

suriyeliler

güle güle dediğimdir.
şükür

hoşlanılan avradı yağmur altında öpmek

filmler de ki gibi olmayan olay.
(bkz: avrat demişsin ama bu bildiğin at)

yağmurda yürümek

yaklaşık 45-50 gündür hasta olduğum için götümün yemediği şey. bohem bir hava hafif bir yağmur kulakta arctic monkeys ile baya da güzel olurdu lan.

1 77 boyundakı kız

türkiye ortalamasının baya üzerinde olan kız. bazıları gerçekten çok hoş oluyor. ama babet giymesinler yani genel olarak pek yakışmıyor. palet gibi geziyor bazıları.

uludağ sözlük vs ekşi sözlük

24 saat ekşi sözlüğü takip ederim.uludağ a ayda yılda bir girerim. o da kayak yapmaya.* farkı siz görün.
ama şaka bir yana fark vardır bunu kabul etmek gerek.sonuçta ekşi sözlük 1999 dan beri var.

18 kasım 2012 kreator istanbul konseri

kreator den çok nile gelceği için çılgın attığım konser.kreator zaten geliyor ama nile geliyor lan nile.sabırsızlıkla bekliyorum.özelikle george kollias abimizin kendini baterist zanneden zibidilere vereceği dersi merak ediyorum.

lise yılları

özlemedediğim yıllardır.ha liseden tanıştığım biri benim için şu an çok önemli ama lise yılları benim için geçen bol yıllardı.

müslümanlığı asıl getiren tayyip erdoğan dır

futbolu da türkler bulmuştu aslında diye cevap verebileceğim önerme.