Pro Evolution Soccer isimli futbol simülasyonu serisinin 11. oyunudur. bizi ekrana bağlamaması için herhangi bir sebep henüz yoktur. **

"henüz yoktur" demişim iki buçuk yıl önce, ama KONAMI'nin bu noktaya düşebileceğini ve EA'nin bu kadar hızlı yol alabileceğini öngörememişim.
yaklasik bir sene icinde kavusacagimiz oyundur.
her sene yenisi çıkan oyunun 2012 versiyonudur.
Ayrıca (bkz: başlık parsellemek)
tahminimce bundesliganın ekleneceği oyun.ha birde türkçe spiker olursa hiç şaşırmamak lazım.
Master league ve become a legend modlarının sadece kasım 2012 ye kadar olmasını beklediğim oyun zira Mayalara göre 2012 de ne oacağını hepimiz biliyoruz sanıyorum.
2011'in sonlarında çıkması beklenen p.e.s.'in yamulmuyorsam 12. oyunu.

edit: imla
çok şeyler beklediğim oyun,bakalım ne olacak.
pes 2011 in zorluklarının azaltılasmı dileğiyle beklediğimiz oyundur. lan gol atılmıyor mk adam gibi yapın şu oyunları. habire penaltı yapıyorlar ne de olsa atamıyoruz.
ilk işleri lisans sorununu halletmek olmalıdır.yoksa pes 2006 yı koysalar 2012 diye
yemin ederim başından kalkmam.
şut ve topa ilk dokunuş animasyonlarının 2011'e göre geliştirilmesi gereken oyundur.
pes 2011' de ki gol atamama sorununun aşılmasını umduğum oyundur. dört saat ve üç kişi oynadık toplam iki gol atabildik çıldırmamak elde değil.
Türkçe spiker desteğinin olması muhtemel olan oyun.
penaltıdan gol atmayı biraz daha kolaylaştırılması gereken olay. lan 40 penaltıdan 3 tane giriyor vicdansız.
PES2012 PRO EVOLUTION SOCCER kıyamet kopmadan önce oynayacağımız pes sürümü.
torres drogba ikilisi ile chealse'nin sağlam olacağı futbol oyunu.
pes 2011 çıktığından beri beklediğim oyun.
http://www.sporbucks.com/...-goruntuler/iste-pes-2012
ilk görüntüleri ortaya çıkan oyun;

http://gundem.milliyet.co....2011/1390331/default.htm
pes 2011'de gol atma sorunu diye bir şey yoktur.hatta yapay zekadaki sorunlardan dolayı fazla bile gol atılmaktadır bu sebepten toptan kaçan oyuncu sorununun düzeltilmesi gerekir bana göre öncelikli olarak.
nuri şahin'i real de ilk 11e alarak oynayacağım oyun...
çok beklentimin olmadığı oyundur. yine 2011'in biraz cilalanmış halini piyasaya süreceklerdir.
pes 2011 gibi olmasın yeter.
henüz pes11 i bile çözememişken umrumda olmayan oyundur. yine zor yine karışık olacaktır. ve yine pes10 a döneceğiz.
yeni trailerındaki bir kaç özellik heycanlandırmıştır
-saha dışı etkenlerin hareketli olması *kameraman vs..
-oyuncu mimikleri *pique nin bağırması.
yine grafiksel açıdan bir yenilik göstermeyecek olsa, fifa 12 nin gerisinde kalacak olsa ve oyuncuların modellemeleri kötü olsa da bir yandan bir yıl daha emektar makineyle oynayabilecek olmam benim için hiç de sorun olmayacak kendisi hakkında. zaten become a legend için oynuyorum pes 6 dan sonra belki bir de orjinal alıp online master league deneyimi yaşarım. yeni become a legend hakkında daha hiçbir bilgi vermeyen, e3 2011'e de "oyunla uğraşıyorum gelemedim kusura bakmayın" diyen seebass'a kafam girsin ayrıca.