bugün

ayıptır.örf ve adetlerimize yakışmayan utanılası bir durum.
dışlayın böyle insanları.
gayet normaldir. bir doktor evli bir kadına reçete yazıyorsa ayıp olmaz mesela. açık ve net.
ahmet altan-aldatmak.
yasak değildir.

evli kadın, kendine yazılsın diye buradadır. neden yazılmasındır.

ayrıca çok heycan vericidir. evli bir kadına yazmayı çok isterimdir.

edit: illa becermek gerekmiyor. temiz düzgün muhabbet edilebilir. aklınız nerelere kaydı?
bi keresinde evli sevgilim bırak vicdan yapma sen sikmezsen başkası sikçek demişti.
Seviyeli şekilde yazila bilir.
En sevdiğim. Sikiş daha güzel oluyor. Evli kadınları yatağa atmak daha kolay hem.
büyük cesaret işidir. kadının rızası varsa eğer ve karıda iyi mala, düzgün fiziğe sahipse, hiç bir erkek karşı duramaz. yapmam diyenin ta yalanını s.....m. olası bir şeydir.
evli birinin başkasına yazmasından daha kötü deil.
"Pardon o sandalye dolu beyefendi birazdan arkadasim gelecek" hissi.
Öyle göt (ay pardon göt dedim) gibi kalırsın ortada.
Yuva yıkmayı asla basitleştirmiyorum ama bahsi geçen evli bir bireyse bu durum aslında onun sorunudur. Evli olan ve sorumluluğu alması gereken kişi o, onun ettiği yeminin tutulmasını sağlaması gereken kişi siz değilsiniz.
evli bir kadına.
yukarıda gerçekleştirdiğim eylemdir.
kadin isterse daği bile deler rahat ol.
Net söylüyorum orrrrrospu çocukluğudur. Hangi ülkede yaşıyorsunuz oğlum siz o yazılabilir diyenler annesinin telefonunu atsın madem yazılır rahat olun ananızada başkası yazsın nolacak.
Eksileyen olursada zerre sikimde değil aşkı memnuyu çok izlemiş piçler sizi.
Yarın öbür gün kendi karılarına da başka gavatlar yazar. Bu yarraakafalılar o zaman ne olduğunu daha iyi idrak eder. Umuyorum.
güncel Önemli Başlıklar