prison break in finali, s4e23/24 ünü barındıran 2 dvd lik film.

http://www.amazon.com/gp/...=UTF8&n=130&s=dvd
büyük olasılıkla scofield'ın mezardan kaçma girişimini konu edinecek ikilemedir.
edit: mezara girme şeysini şeyediyomuş.
arşivlik dvd dir. büyük ihtimalle bakıp bakıp hayrete düşürecek, sonra böyle bir dizi nasıl biter diye ağlatacak.
micheal ın aslında ölmediğini görüp şaşıracağımızı tahmin ettiğim şey. sarah nın elindeki silah hiç iyiye işaret değil benden söylemesi.
--spoiler--
prepare yourself for the truth.
--spoiler--
prison break final bölümünde neler olup neler yaşandığı gösterilmeyen dört senenin izleneceği filmdir. scofield'lar ölmez.
israil tvsinin yayınlaması ile nete düşmüş olan son kaçış.
saat başı divxplanet'de çevirisi çıktımı diye bakıp herseferinde küfür ederek x'e başısımla sonlanan kısırdöngü. böyle giderse kendim yapacam çeviriyi.
an itibari ile divxplanete baktığımda türkçe altyazısı çıkmış olduğunu gördüğüm dizinin final filmi.
bazı görüntülerin screen shot ları incelendiği zaman michael scofield ın ölümüne kadar geçen 4 sene içerisinde olanları anlattığını düşündüğümüz sezonun 23-24 cü bölümleri olarak piyasaya sürülmüştür.

http://img29.imageshack.u.../thumbs20090525205217.jpg
türkçe altyazısını divxplanet'e bir saat önce eklediğim film. * * * *
ted mosby nin de kimle evlendiğinide söylese de iki ızdıraptan birden kutulsak.

(bkz: how i met your mother)
4.sezon bitse de gitsek dedirtirken the final break hüzünlendirmiş, maziyi hatırlatmış, gitme dedirtmiştir.
sezon finalinden daha etkileyici ve ilk sezon tadında karşımıza çıkan bu final break olayı beni benden almış, gözyaşı selinin ortasına terk etmiştir. artık beni hiçbir dizi kesmez. o nasıl bir finaldir, ah ulan ahhhh.
dört sene boyunca bu diziyi izlememize değmiş, göz yaşartmış, mükemmel final..

--spoiler--
we are free..
--spoiler--
mükemmel dizinin mükemmel finali oldu.micheal yine kendisine yakısır sekilde olayı cozdu.keske bitmeseydi dizi ama elden gelen birsey yok ne yazıkki.

--spoiler--
finally we are free

--spoiler--
1.sezondaki muhteşem büyüsünü bu final ile de son kez verip, sonlanmış olan dizinin final filmi. Dizi iyice kabak tadı vermişti zaten. en azından finali güzel oldu.
hapisten kaçmak için başlayan hikaye bir aşk hikayesine dönüşen , kasa kasa türk dizilerine dönen bir film olmuştur.
ilk dört sezondan sonra karizmasını kurtarmaya çalışmış ama keşke ilk iki sezondan sonra bıraksakardı.
prison break final olmamış.
tek güzel olan şey kadınlar hapisenesin deki kadınların giydiği bordo pantolon ile beyaz atlet çok yakışmıştı beğendim, iri yarı kadınları bile seksi göstermişti.
güzel bir final olmuş. ama amerikan sinemalarının baş karaktere kendini feda ettirtmesi sinir etmeye başladı beni. yine de zekice bir kaçış ve michael scofield'in veda konuşmasıyla bizleri hem prison break'ın sonunu gördüğümüz için mutlu etti, hem de hüzünlere salıkladı.

çok duygusal bölüm ayrıca. ben ağlamadım ama gönlü daha yumuşak olanlar filmi hazırlıklı izlesin. gretchen morgan'ın, mahone'nin papi sucre'nin ve en nihayetinde scofield'in fedakarlıkları ağlatabilir sizleri.
michael, where is michael. gözyaşlarımı tutamadım bu mükemmel dizinin ardından izleyeceğim her dizi boş ve yavan gelecek artık.
michael'ın kasetteki anlamlı ve üzücü sözleriyle son bulan prison break gerçek finali. biraz zorlama oldu sonlarda senaryo ama her açıdan mükemmel zaman geçirtti izleyenlere her sahnesiyle.
birinci sezonu televizyon tarihinin en iyi bölümlerine imza atmış, ikinci sezonu aynı heyecan fırtınasıyla devam etmiş ,üçte çoğu kişi beğenmese bile benim beğendiğim bir sezonla devam etmiş ,son sezon yani dördüncü sezon da olaylar karışmış ve ne olacak bunun sonu diye düşünmeye başlamışken harika bir sonla diziyi sona erdiren prison break finali.
yıkmış ve ağlatmıştır.klasik film sonlarına inat ağlatırken yine mutlu edebilmiştir kanımca...
michael ın kasediyle hüngür hüngür ağlatan film.
göz yaşlarının usulca süzülmesine neden olan 4 yıla yakışan bir final. "We're free now" ile dizi biterken ben de bitmiştim.
--spoiler--

o gelmeyecek

--spoiler--