bugün

entry'ler (413)

arifiye anadolu öğretmen lisesi

An itibariyle kapandığını öğrenince nayır nolamaz dedim. Hocaya sordum fen lisesi olacak dedi. Rabbime sordum Cleveland dedi.

ak partiyi seviyorum çünkü ülkemi seviyorum

Yavruuum... kiyamam...

fevzi elmas

28 kişi henüz 13 yaşındaki kız çocuğunun ırzına geçiyor, failleri yargılayan hakimler ise adaletin ırzına geçiyor. işte N.Ç. davasında adaletin ırzına geçen yargıtay 14. ceza dairesi başkanıdır.

19 ekim 2011 pkk çukurca saldırısı

üşenmedim 81 il barosunun, ticaret odasının ve ticaret borsasının internet sitesini ziyaret ettim. sivasın doğusunda kalan hiç bir oda borsa ve baro saldırıyı kınamak yada taziye yayınlamak gereği hissetmemiş. ya bölge tamamen sindirilmiş pkk kontrolunde ya da herkes örgüt üyesi.

duygusal karadeniz şarkısı türküsü olmaması

bir giresun türküsüyle önermenin atma olduğunu göstermek isterim

http://www.youtube.com/watch?v=5gkR4DwsIC8

christopher nolan

83. oscar ödülleri soytarılığında hakkı yenen adam.

inception

sonunda en iyi ses miksajında ödül alabildi.

2011 oscar ödül töreni

inception ödül alamazsa ne kadar ciddiyetsiz bir organizasyon olduğu belli olacak diyecektim ki en iyi ses miksajında bir tane aldı.

nevzat tandoğan

Bu memlekete komünizm gerekiyorsa ve komünizm yararlı bir şeyse onu da biz getiririz, size ne oluyor? sözünün sahibidir. yaptıkları düşünülünce herhalde mezarında pek rahat yatamıyordur.

dünyanın en güzel kızlarını barındıran ülke

......az votka vardır.

ak parti nin tecavüzcüleri hadım ettirmesi

yasanın genel gerekçesini okuduğumda katılmamak elde değil lakin, cezanın rehabilite edici amacının görmezden gelinmesi, failin ilerde ciddi anlamda pişmanlık yaşaması halinde dahi cinsel yetilerini kullanamaması gibi olumsuzluklar düşünüldüğünde olmaması gerekiyor tabi. bu arada şeriat ne alaka...

öğretmenin öğrencisine asıldığının göstergeleri

sanırım en garibine ben tanık olmuşumdur ortaokul hocamız öğrencisiyle evlendi. bir öğretmen düşünün 12-15 yaşlarındaki kıza nefsi uyanıyor ve onu ayartıyor.

assassin s creed brotherhood

oynamadan ölürsem çok üzülürüm. belki de üzülemem. ölen kişi üzülüp mutlu olabilirmi ki?

kurtlar vadisi filistin

gidin izleyin ama bir şey ummayın. sahne çekimleri güzel olmakla birlikte kurgu konsept senaryo ve diğer enstrumanlara 10 üzerinden 5 veriyorum . işin aslı yapımcılarda ne yapmak istediklerine tam karar verememişler olsa gerekki böyle dağınık bir sinema çıkmış. ama iyi gişe yapar nede olsa toplumun gazını almak gibi bir amacada hizmet ediyr.

ümit kocasakal

tam olarak kendisinden beklediğimiz gibi bir baro başkanlığı yapmaktadır. avukatlık mesleğinin sorunları ile ilgilenmemek istanbul barosunun geleneği haline geldi. zira her başkanın bundan daha önemli işleri var. günlük siyasete angaje olarak mensubu ve başkanı olduğu kurumu yıpratıp, değersizleştirmek gibi.

sözlükte yazar olunca bi bok oldum sanmak

yazar olunca bi bok olduğunu sanmak ancak yazdıkça bir bok olmadığını anlamak. sözlük tecrübem budur.

tarıma 5 yılda 1 5 milyar tl teşvik verilecek

iyice içine etmeye başladı bu aq partisi. stadyumda insanlar demokratik tepki gösterip başbakanı ıslıklarlar bir gram tahammül edemez ve siyaset türibüne sokulmasın derler. ama kendi seçim vaatlerini zaman, mekan, server tanımaksızın uluorta bağırıp dururlar. hayır sözlük bişey değil siz bunu ramazan iftarlarında da yapıyorsunuz. insanların en kutsal anını rablerine dua edecekleri iftar vaktini dahi seçim malzemesi yapıyorsunuz. edep yahu

türkiye on sene sonrası ne olur sorunsalı

ben ekonomiden o kadar anlayan biri değilim lakin; despot liderimiz başa geldiğinde bu ülkede kişi başına düşen milli gelir 2500 usd civarındaydı. bana oy verin bunu 10000 usd yapacam dedi. oyları aldı ve sonra ne mi oldu 2006 yıllarında milli gelir hesaplama sistemi değiştirildi ve bir gecede kişi başına düşen milli gelir 6000 usd civarında bir rakam oldu. 2007 yılında tekrar oy istedi tekrar oyları aldı bu sefermi ne oldu? milli gelir hesaplama sistemini ab normlarına uygun hale getirmek için tekrar değiştirdiler. ertesi sabah kişi başına düşen milli gelir 9000 usd civarındaydı. benim kazandığım para bir allah kuruşu artmadan 9000 usdye çıktı. 10 yıl sonra kişi başına düşen milli gelir danimarka ortalamasını yakalar ve 30000 usd olur diye düşünüyorum. nede olsa akşamdan sabaha zengin oluyoruz bu ülkede.

türkiye on sene sonrası ne olur sorunsalı

ordu lağvedilmiş ve yerine asakiri mansurei tayyipiye kurulmuş olabilir.

recep tayyip erdoğan

bobilerin harika montelerini yaptığı adam. *