bugün

siyasi konuda parodi şarkılar yapan youtube kanalı. önleri açık, yakında yüz binlere ulaşırlar efendim.

(bkz: adolf hitler yoldaşımdan)
http://www.youtube.com/watch?v=qzhrncTrgeY
hiçbir ideoloji tanımadan taşşak geçen, çubuk mikrofonla kayıt alan yarrak kafalı bir arkadaş.
siyasi parodi kasan bir youtube kanalı. başarılı buldum.
Başarılı ve komik bir elemanın trollük ve ironi dolu şarkılarını paylaştığı youtube kanalıdır.
Çocuğu gerçekten başarılı ve zeki buluyorum.
Ayrıca kanalın şöyle bir özelliği vardır. Kürtçüler ve türkçüleri bir araya getiriyor ve milletlerini savunmak adına birlikte aynı kişiye, aynı kanala küfrediyorlar. Sanırım youtube tarihinde bir ilktir bu.

Şahsen ben hiç alınmıyorum ya da kızmıyorum bu arkadaşa. Ben bir sosyalistim. Adam bizimle de dalga geçiyor ve dalga geçmekte haklı olduğu konular da var. Bunun için sinirlenip küfretmek yerine dinleyip gülüyorum.
En yakın arkadaşıma ait olan kanal. Kendi mizahını milletle paylaşıp acaba Nasıl tepki alırım diye çıktığı bu kanalcılık yolunda hiçbirimizin beklemediği kadar büyük bir kitle tarafından izlenmeye ve takip edilmeye başladı. Ha bu arada bro Erkan kim?
"prıuçapıça porçay porçay porçaaay baum ça baum" gibisinden bir introya sahip youtube kanalıdır.
olaylara çoğu insandan farklı bakabilen genç bir arkadaşımız. potansiyelini daha farklı işlerde de kullanmasını dilediğim kişi aynı zamanda.
güzel çocuk.. kanalı açtı açalı takip ediyorum.. eğlendirirken düşündürmüyor. dağlarcıyım. gülücük.
tam bir ruh hastası

özellikle adolf hitler yoldaşım ve donalt trump şarkısına bayıldık.

edit ; http://www.youtube.com/watch?v=lLzsrACFbbA
ideoloji sikici.
izlerken Beynim aktı a*.
Bayılıyorum böyle kafa s*ken şeylere.*
Bir "YouTuber".
diğer sümüklere benzemiyor gibi gibi. Takipte olduğum teksin. Şımarma.
Son ideoloji bükücü,vasfına nâil olmuş youtuber.
youtube'un en entelektüel ve seviyeli müzik kanalı. devrimci şarkısı adlı çok anlamlı sözlere sahip bir parçası vardır.
En azından farklı.
Siyaset ile ciddi daşşak geçen dostumuz. Gülerek izliyoruz efendim. Sadece siyaset değil bir çok konuda daşşak geçme amacı gütmektedir. iyi ki var.

Erkan kim amk?
jacksfilms'in Türk versiyonudur eğlenceli içeriğiyle güldürür.
görsel
bir an icin selcuk inan'a benzetince soğudum amk.

halbuki severdim piçi.

Not : adolf hitler yoldaşım, dombra trump gibi parcalari guldurur.
Takip ettiğim 2 youtuberdan biri.

Seviyoruz pezevengi
Merhaba arkadaşlar ben porçay, arkadaşlarım bana kısaca yine mi sen? Der.

Bir zamanlar eşcinsel ilişki yaşadığım kişi. Erkan erkan diye inletiyordu beni.
Yorekok'u ikiye katlar.
Bir sike derman olamamış bir kardeşimiz.
illet gibi adam.
Bu insani bugun tanidim.
Kalitesiz müzikleri ile zevksizlere hitap eden kişi.