1. 146.
  (bkz: #40664505)
  ... quadrifoglio
 2. 145.
  Dizel motorlu araç üretimini durdurmuş marka. Minimum 3.0 litre motor yapıp, en 225 PS güç üreteceksen bunu mazotla yapamazsın aslanım.
  ... karpuzkabugu
 3. 144.
  (bkz: kalite)
  ... haylaz adam 34
 4. 143.
  65 modeline binilir.
  -1 ... kalahari 1
 5. 142.
  Yüzlerce magnum çubuğu gönderip de yıllardır kazanamadığım otomobil. Lanet olsun öyle kampanyaya. içim dışım magnum oldu.
  1 ... stargate
 6. 141.
  kiralık miralık bir kere sürme fırsatı buldum. carrera 911 modeli. anlatmak zor. yaşamak lazım.
  1 -1 ... thedivisionbell
 7. 140.
  Waoww süpeerr hele de cayenne effsane bi araba. Ama onu almak da her baba yiğidin harcı değil maalesef
  1 ... black of the night
 8. 139.
  alıntı:

  Porsche firması, 1983 yılında otomotiv sektöründe yankı uyandıracak teknik donanıma sahip bir otomobille pazara girer.Müşterilerinden gelen her türlü yorum ve fikirlere açık olan yönetim, aracın piyasaya sürülmesinden 2 ay sonra ilginç bir şikayet mektubuyla karşılaşır. Müşterinin şikayeti;

  “Adım Danny Troatman. New Jersey’de yaşıyorum. Eşim ve çocuklarımla her akşam film seyretmeden önce şehir merkezinde bulunan markete dondurma almaya gidiyorum. Bir ay önce aldığım Porsche marka arabamla tabii ki…
  Fakat ne ilginçtir, ne zaman çikolatalı veya meyveli dondurma alıp arabama dönsem, araç çalışmıyor. Oysa vanilyalı aldığım zaman aracım rahatlıkla çalışıyor.Bunun bir kaç kere denedim ve her seferinde aynı sonucu aldım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler”

  Porsche firmasındaki yetkililer derhal adı geçen bölgeye bir mühendis gönderiyorlar ve sebebini öğreninceye kadar orada kalmasını sağlıyorlar. Ertesi gün mühendis NewJersey’e varıyor ve Bay Troatman’la hemen temasa geçiyor.
  Aynı akşamdan başlamak üzere her akşam üstü mühendisimiz ve Bay Troatman dondurma almak üzere markete gidiyorlar. Gerçekten de çikolatalı ve meyveli dondurma alındığı zaman araba çalışmıyor, vanilyalı alındığı zaman ise rahatlıkla çalışıyor.Mühendis başlangıçta bu olaya şaşkınlıkla bakıyor fakat bilimsellikten uzaklaşmamaya gayret ediyor. Aradan yaklaşık bir ay geçiyor. Bay Troatman ile her gün markete giden mühendis, sonunda olayı çözüyor.Yeni model Porsche arabalarda kullanılan soğutma sistemi, araç durdurulduktan hemen sonra devreye giriyor ve motor belirli bir ısıya düşene kadar motoru kilitliyor. Markette en çok satılan dondurma ise vanilyalı.
  Bu yüzden vanilyalı dondurma tezgahı önünde sürekli sıra oluyor. Bay Troatman sıraya girip dondurmasını alana kadar geçen süre, motorun soğuması için yeterli oluyor. Fakat çikolatalı veya meyveli dondurma tezgahı önünde sıra olmadığı için dondurmayı hemen alıp aracına geri dönüyor. Motor ise kilitli olduğu için araç çalışmıyor. Mühendis, raporunu yönetime sunuyor. Piyasadaki araçlar geri toplanıp, gerekli ayarlamalar yapılıyor ve müşterilere yeni haliyle teslim ediliyor.
  10 ... nanautzin
 9. 137.
  yakın rakiplerinin aksine, hem binek hem de yarış otomobillerini aynı kalitede üretebilen güzide marka. 911 modellerinin zaman içerisinde geçirdikleri evrime rağmen atalarından taşıdıkları izleri takip etmek bile bu adamların işlerine ne kadar değer gösterdiklerini anlamaya yetiyor.
  ... devasabirhic
 10. 136.
  Gerek yok bize mercedes 190 e yeter.
  ... 29th