bugün

ilk izledigimde bune amk diyip kapattigim video. sonra sozlukte basligi acilinca tekrar izledim belki birsey kacirmisimdir diye. yok kacirmamisim. tepki gene ayni. tamam komik sayilabilir ama karin agrisi nedir arkadas. gunumu guzel gecirten video diyecek kadar yarraktan mi gunleriniz var. eyyorlamam bu kadar.

gelen eksilere baklırsa; hayatınızı sikeyim lan. güldüğünüz şeye bakın önce. buna gülecek duruma geldiyseniz beni değil başınızdakileri eksileyin amını siktiğim gerizekalıları.
neresine gülündüğünü anlamadığım video.biride izlemeden güne başlıyamıyorum yazmış. teallahım ya.
"piton aşağı indi" diye anlayıp, yılandan kaçmaya çalışmışlar.
adam heyecanla "piston aşağı indi" deyince yolcularda muhtemelen "aşağı inin" olarak algılamıştır. birde buna şoför'ün telaşla aşağı inmesi eklenince ortaya böyle komik manzara çıkmış. sabah haberlerinde çok gülmüştüm.
ayakta duran teyzeyle şöförün piston aşağı indiğinde göz göze gelmesiyle birlikte gülmekten çatlatmış videodur.
olayın müsebbibi, otomatik kapının önünde ayakta beklerken 20. saniyede kendini bir çuval gibi dışarıya fırlatan teyzedir.

20. saniyeye dikkatli bakın göreceksiniz. bu kadar hızlı bir iniş görmemiştim.
türk milletinin ruh halinin ne denli travmatik, şizofrenik, korkak ve güvensiz hale geldiğini gözler önüne seren video.

olm "piston aşaa indi"den ne anladınız da panik yaptınız siz amk?

insanlar bildiğin, höt desen, al sana göt diyecek kıvama gelmiş amk. bu 7 düvele kafa tutmuş, savaşlar kazanmış milleti, tavşan bokundan korkacak hale getirenlerin de allah belasını versin.
şoförün söylediği: piston aşağı indi.

yolcuların anladığı: siktirolun aşağı inin*
kesintisiz replay tecavüzü ve gülme krizine sokan ender videolardan.
her izlediğimde istisnasız gülme krizine girdiğim video.**
gangnam style'dan fazla izlenir.
belki otuz sefer izlenen her defasında güldüren ve nedense ilk kimin kendini araçtan attığı tespit edilemeyen komik videodur.
şoför teyzeye öyle bir baktı ki, az daha teyze de pistonu düşürecekti.
sürü psikolojisi örneğidir. 2-3 mal aniden hareketlenince şoförün ne dediğini anlamayanlar da "minibüs patlayacak laa" düşüncesiyle aniden hareketleniyor. güldürür mü peki? hem de babalar gibi. acil parodisi yapılmalıdır.
soforun teyze ye aha boku yedik bakışı atması beni kirdi.
hala görüntüler aklıma geldikçe gülüyorum. minibüsteki on kişiye sorsan "piston nedir?" diye, biri sıksan ikisi bilir.
inen inmiştir..çıkan çıkmıştır..kalkan kalkmıştır..uğurlar olsun.
yurdum insanı söyleneni sorgulama yok gördüğümüz gibi lambur lumbur iner aşağı, burda komik bi taraf yok aslında sorgulanması gereken koyun gibi hareket eden sevgili halkımız.
yanlış anlaşılan şöför:
http://www.trt.net.tr/trt...haber-detay,tr,77301.aspx
videoda atlanan husus vardır ki o da şofördür. neden öyle hızlı hareket etme gereği hissetti ki. mutlaka kafasında bir şey vardı. geliyorum diyip kesitirip atabilirdi. bence amacı yolcuları heycanlandırmaktı. gereğindne fazla yaptığını fark edince yavaş yavaş demeye başladı herifcioğlu , yani kısaca o şoför bulunup konuşturulmalı.
belgesellerde gibi, sürünün "kaçın aslan geliyor" çığlığı üzerine kaçışmasını akla getiren insan sözüdür.
o değilde oğlanın teyzeye tavrı üzücü. saygı, saygı, saygı...
--spoiler--
sanki fiorentina takım otobüsü amk; herkes mor giymiş.
--spoiler--
görsel
insani her gordugunde istemsiz bir sekilde gulduren,kikirdatan video,baslik vs.