bugün

Sürü psikolojisinde ders olarak gösterilecek video.
yeni çıkmış sanırsam. sosyal medyayı sallar bu. *
piston yukarı deseler dolmuşun üst camını kırıp kaççaklar galiba...
biraz önce dolmuşçu dolmuşu aniden durdurup ayağa kalktı tabelayı düzeltmeye.
allahıma piston aşağı indi zannettim, fırlıyordum yerimden.

eyyy dolmuşçular ani hareketler yapmayın, korkuyoruz.
yıl olmuş bilmem ne hala bir kaç yıl olmuş başlığı güncelliyor, baydı bu bacım yeni komik videolar bul.
sürekli diyesim geldi bir şeydir.
sürekli diyesim olan şey.
Böyle versiyonuda vardır.

https://www.youtube.com/watch?v=0FZ1BFJ7LMY
bu hızda kontra atak yapsaydık, brezilya'dan dört yemez üstüne beş atardık.
tekrar neden canlandığı merak konusu olan espiridir.
insana tebessüm ettiren bir olaydır. olayın kahramanı olan şoför abiyle, müşterilerinin arasında geçer, yanlış anlaşılma sonucunda önce şoförün sonra ise müşterilerinin otobüsten aşağı inmesi olayıdır.
halen ülkede olup bitenleri anlamayanlar için çok yerinde bir söylem.

kardeşim hükümetin yalanlamadığı ses kaydında konuşan dört kişi nasıl bir gerekçe yaratırız da suriye ile

savaş halini alırızı, tartışıyor. halen koltukta oturan mit müsteşarı diyor ki.

4 adam suriye tarına sokarım ordan 8 füze bizim topraklara atılır gerekirse süleyman şah türbesine de saldırı emri veririm.

bu gerekçe ile bir şekilde savaşa gireriz diyor.

bak kendini o süleyman şah türbesinde görev yapan askerin yerine koy.
Aslında video Türk insanının analitik zekasının 0(sıfır) olduğunu göstermesi bakımından önemlidir.

Onun için memlekette en çok gürültü koparan haklı sayılıyor.
şu aralar halen devam eden espri sanılan saçma sapan cümle.
basına çok yansımıyor ama emniyetten gelen haberler bunun göstergesidir.
cevabı hee pistonsa gaçıyom ben dir. minibüs şoförünün söylediğinden pişman olduğu sözdür. bir minibüsü boşaltmıştır.
görsel
görsel
yeni versiyonları sürekli çıkmaya devam eden hede. şu versiyonu çok hoş mesela; http://www.youtube.com/watch?v=OXGKFJEdWzM
Serap ezgi'nin master degree sahibi olduğu video. Özellikle en sonda muhtemelen düşen pistonu aramak için düşen teyzeyle an itibariyle temde yarilmaktan zigzag çizmeye neden olmuştur.
00:38'de yandaki beyaz aracın neden kapısını kapatmadan gittiğini merak ettiğim videodur.
görsel
dünyanın en mal insanı tarafından sarf edilen bir çift söz.
şoför "arabada vites var!" dese yine herkes aşağıya inerdi eminim. o derece bir gerilim yaratıyor.
sonra da bu çok zeki şoförümüz diyor ki "panik yapmayın. yavaş yavaş!"
ben halkın yerinde olsam katlederdim o adamı.
bundan sonraki sevişmelerimde erken boşaldığım zamanlarda gergin ortamı yumuşatmak için söyleyeceğim söz.
Şoför ile teyzenin göz göze geldiği anda gülme krizine girebilirsiniz. Sanki düşmekte olan bir uçakta yolcu ile pilotun göz göze gelmesi gibiydi.