bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    her sene merakla beklenen kadın vücudunun sanatsal öge olarak kullanıldığı en bi erotik takvimde
    1 ... karga
  2. 2.
    son zamanlarda sık sık bazı esprütüel kesimlere malzeme olan, gerek minimum 80 yaş, gerekse minimum 100 kiloluk afetleri seçerek kendilerine eğlence bulan insanların sıçıp sıvadıkları harika oluşum.

bir de son olarak bir tanesine denk geldim ki, bildiğimiz kamyon lastikleriyle süslenmiş...

alakalı olarak (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
    ... bahdeniz
  3. 3.
    buradan tamamını görebileceğiniz takvim
    http://www.pirellical.com/thecal/calendar.html
    1 ... siyabend
  4. 4.
    lassa dan da beklediğimiz kültür hizmeti.
    3 -1 ... pilotmont
  5. 5.
    sayılı ve seçkin insanlara orjinali'nin gönderildiği takvim.
    1 ... haznedaroğlu
  6. 6.
    sadece sayılı ve seçkin insanlara orjinali'nin gönderildiği takvim.
    ... bahdeniz
  7. 7.
    sayılı üretilen ve herkesin elinde öyle kolay kolay bulunmayan takvimdir. şirketler genelde iş yaptığı büyük firmalara*sayılı yollar onları da genelde müdürler kapışırmış.*
    ... air20
  8. 8.
    kadınların güzelliklerini en güzel şekilde yansıtan, ne kadar özenle yaratıldıgını gösteren, her ay başında yeni sayfa acıldıgında "-vay be abi neler varmış şu dünyada" dedirten takvim.
    1 ... eritrol
  9. 9.
    2008 yılı takvimi tam bir fiyaskodur.

(bkz: bu ne lan)
    (bkz: hiç seksi değil bunlar)
    ... kratostol
  10. 10.
    her sayısı ile o yılın estetik anlayışını özetleyen ve şu anda bu anlamda mükemmel bir kaynak haline gelmiş olan sanat çalışmasıdır.

ilk sayılarından son sayılarına doğru gidildikçe değişen öğelere tanıklık etmek oldukça ilginç bir deneyim olmaktadır.
    ... euthanasia