bugün

Bu seneki takvimden buldum. Eskisi kadar iyi değiller artık.
Pek bir numarası kalmadı.
eski heyecanını yitirmiş, özellikle internetin yaygın olmadığı dönemde oldukça işlevsel(!) olan takvim.
mottosu güzel kadına iyi araba biner pardon iyi arabaya (erkek) güzel kadın biner olan takvimdir.
yinede bir saatli maarif takvimi değil.
kamyon şoförü olan babama yıllar önce almadığı için sitem ettiğim takvimdir. Tabi babamın olaydan haberi yoktu. Olsa sikerdi ayrı mesele.
uzun yol Tır şoförleri için çıkarılıyor olabilir.
duvara asıp ramazan kurban bayramı tarihlerini kırmızı kalemle işaretlediğim takvimdir.
lastikle kadın arasındaki ilişkiyi anlayamadığım takvimdir. yani kadın takvimi olsa, içinde sexy lastik resimleri olsa hoş mu şimdi yani bu?

vesselam...
(bkz: pireli takvim)
dünyanın en şanslı fotoğrafçıları bu takvim için çalışır. ne meslek dalları var yahu. bir daha dünyaya gelirsem ekonomi okuyanı ziksinler.
(bkz: birelli takvimi).
öğrenciyken keşke bizim sınav takvimimizi de bunlar hazırlasa diye geçirirdim içimden...
severek takip ediyoruz, geçen hergün için bir çentik atıyoruz. çentik attığımız şey işte takvim, pirelli takvimi.
her ayın 31 çektiği takvim.
içerisinde namaz vakitleri yer almadığı için türk insanının işine yaramayacak olan takvim.
Elin kalantor koleksiyoncularının duvarlarını süsleyen sanatsal eser. Bizim gibi garibanların duvarını süslese süslese fazilet takvimi süsler anasını satayım. Elalem her ay ayrı bi cıvır görsün; biz ayda bir denk gelen iğrenç takvim fıkralarını okuyalım.

Takvime baktıkça kapitalizme sövüyorum...
2008 yılı takvimi tam bir fiyaskodur.

(bkz: bu ne lan)
(bkz: hiç seksi değil bunlar)
kadınların güzelliklerini en güzel şekilde yansıtan, ne kadar özenle yaratıldıgını gösteren, her ay başında yeni sayfa acıldıgında "-vay be abi neler varmış şu dünyada" dedirten takvim.
sayılı üretilen ve herkesin elinde öyle kolay kolay bulunmayan takvimdir. şirketler genelde iş yaptığı büyük firmalara*sayılı yollar onları da genelde müdürler kapışırmış.*
sadece sayılı ve seçkin insanlara orjinali'nin gönderildiği takvim.
sayılı ve seçkin insanlara orjinali'nin gönderildiği takvim.
lassa dan da beklediğimiz kültür hizmeti.
buradan tamamını görebileceğiniz takvim
http://www.pirellical.com/thecal/calendar.html
son zamanlarda sık sık bazı esprütüel kesimlere malzeme olan, gerek minimum 80 yaş, gerekse minimum 100 kiloluk afetleri seçerek kendilerine eğlence bulan insanların sıçıp sıvadıkları harika oluşum.

bir de son olarak bir tanesine denk geldim ki, bildiğimiz kamyon lastikleriyle süslenmiş...

alakalı olarak (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
her sene merakla beklenen kadın vücudunun sanatsal öge olarak kullanıldığı en bi erotik takvimde
güncel Önemli Başlıklar