bugün

dal-daşşak muhabbetli sözlere sahip değiller ise isimlerinin hakkını verebildiklerini zannetmediğim grup.

hayır bebeğim hayır, lafım pink'e değil. seni cahil. bastard.
güzel ama.
SÖZLÜKTE iLGi ÇEKMEYE ÇALIŞAN FAKE YAZAR.
EVET KENDiSiNiN FAEK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM HATTA BURDAN MOD.LARA SESLENiYORUM iP NO.LARINI iNCELESiNLER.
kısa zamanda sözlükten uçurulacağındanadım kadar eminim.
tanım: kötü bir nick.
an itibariyle cankurtaranlık yapan yazar. ulen amma boğulan var diye hayata serzenişte bulunan yazar.
heyecandan aklı duran, kıçı tavana vuran aşk böcüğü. çok geçmiş olsun!
öğütlerini beynime kazıdığım yazar. çok hayat kurtaracak onlar.
yakın zamanda(!) muhtemel görüşeceğimiz ve bana hatta gerekli mercilere de iyi davranmazsa (sıkıyorsa)canını zor kurtaracak olan.
en kısa zamanda keseceğimiz kuzu. taze ya, eti de tatlıdır. hem hazır pişmiş antalya güneşi altında. mis gibi. *
july4th tarafından rica edilmesine rağmen şirin şirin muhabbetler açan insan. en sonunda çaylak olacak, görecek gününü!

ayrıca otomobil tutkunu speed racer*. sevgilisi kendisi için "bas gaza aşkım bas gaza" şarkısını söyledikçe aşktan soğudum. evet.
karma değerinin entry sayısını geçtiği an itibariyle seovi tarafından öğrenilmiş yazar. vay haline.
an itibariyle sözlüğü terk eden.**
yaratıcı isme sahip polonyalı müzik grubu. 5. nesil silik.
her gördüğümde şerrefsizim aklıma gelmişti dememe sebep olduğundan bana kaçan fırsatları hatırlatan iki kelime.

(bkz: pink floyd)
(bkz: sigmund freud)
gecen gece aklima gelen isme sahip yazar. bende yeni gelecleklere onerecektim bu ismi, o yuzden aklima geldi sandim. meger beni aniyomus.*
yaptıkları müzikle dinleyicisini sinir hastası yapan grup.
mesela, benim şeyettiğim bi kadının da çağdaşlık modernlik buymuş gibi sert ve cesur üsluplarla blog tutması, tivit filan yazması, bana marifet gibi gelmez. mesela yani.
bi kot bi tişört isimli güzel bir bloga sahip, modadan gayet iyi anlayan bir twitter ünlüsü. birkaç ay öncesine kadar yüzünü saklayan bu şahıs, yeni yeni görünmeye başladı. fotoğraflarını görünce bu zamana kadar neden saklandığını daha iyi anlamış olduk. sağolsun.
Kitabını beğenmeyenlere 20 tl sini gönderen, ayriyeten götten kan alan twitter yazarcığı http://galeri.uludagsozluk.com/r/pink-freud-130055/
Kendisini bir madonna zannediyor olmalı, http://twitter.com/pinkfr.../status/67586385837703169 Onunla bir gün geçirmek için yarışmaya katılacakmışız da, gidip kitabıyla fotoğrafımızı çekecekmişiz. O da bizi beğenirse o gününü bize verecekmiş.
Bu kadar özgüveni nereden buluyor bu hatun anlamadım, Şöyle biriyle bir gün geçirmek kim ister ki? http://galeri.uludagsozluk.com/r/pink-freud-130056/
Allah affetsin ama çok çok çirkin.
yazarlığı iyi ya da kötü olarak değerlendirilebilir ama gayet iyi bir moda bloggerıdır.
Kötü bir yazardır kendisi. twitterda da sosyal medya ünlüsüdür aynı zamanda. Kelime oyunları yaptığını sanıp kendini yazardan sayar...

pink freud denilen yazar kişi ve pık deyicilerini gördüm dün gece bir gönderide...

-"iyi geceler aşkım" mesajından yarım saat sonra tweet atan, durum güncelleyen sevgili; niye bu kadar ibnesin? senin başını mı bekliycez lan?-
bıdı bıdı da bıdı bıdı...

sevgili pinkfreud, bıktırmışsın sen adamı, adam da sus diye uyuyorum ayağı çekmiş. hâlâ baş beklemekten bahsediyorsun... gönderinin altında kelle kesen kör hanımların da artistliği ayrı ayrı. rahat bırakın adamları yahu. Nedir bu bütün kızlar toplandık oluşumları?
çerezlik kitap arayışındaydım, dgs tercih sonuçlarını beklediğim şu günlerde aklımı okuduğum kitabe bile veremiyordum. kardeşim ve kuzenim "küçük aptalın büyük dünyası-pucca günlük" ü tavsiye ettiler, "tam kafa dağıtma kitabı ya eğlenceli oku seversin" dediler, okudum, sevdim. daha sonra bu serinin diğer kitaplarını da okumaya karar verdim bugün gittim olgunlarda orijinalini 7 liraya satan bi amcadan aldım bu pinkfreud un kitabını. oturdum bi yere bi kaç sayfa okumaya başladım anam bi baktım pucca nın aynısı lan. Direk dört yıllık ilişki bitiminden başlamış, ayrılık sonrası sendromlara kadar ayyynı şeyleri anlatmış. şaşırdım. sonra telefondan sözlüğe girdim ordan da twitterdan girdiği polemiği okudum iyicene bi soğudum ama nasıl anlatamam. taktım kafaya napıcam şimdi bu kitabı off içine ismimi de yazdım hemen malak gibi derken kızılayda tüp geçitteki kitapçı abinin önünden geçiyordum hemen patlattım soruyu, "kitap takası yapıyor musunuz?" yapıyolarmış. harry potter serisini okumak istiyodum biraz klasiklerden uzaklaşayım fantastik şeyler okuyayım diyerekten. onu buldum aldım gittim. oh be.
görsel
90 bin takipçisi olan bir twitter ünlüsü.
Gerçek ismi Pelin Dündar, 24 yaşında. Babası emekli asker. Lisede 6 ile sekizi çarparken zorlanınca okuyamayacağını kavramış ve bu yüzden Brüksel'e gitmiş.(?) Biz okumak istemesek babamız tamirciye verirdi, yedek parçacıya verirdi. Kızı Belçika'ya yollamışlar. Baba emekli asker ama anlaşılan omuz samanyolu gibi...

Twitter'da açtığı hesabın takipçisi çoğalınca işi ticarete dökmeye karar verdi. Okuyan Us yayınevi internette popüler olan isimlerle "Dizüstü Edebiyat" serisi hazırlarken serinin 4. kitabı için teklif gelince balıklama atladı. Eğlence içerikli olduğunu söylediği "Sorun Bende Değil Sende" adlı kitabı çıktıktan sonra tam 13 baskı yaptı.

2. kitabı "Sorun Bendeymiş" mart ayı içinde kitapçı raflarında kendine yer buldu. Yüzünü ilk gösterdiğinde çok olumsuz tepkiler almış. "Senin yerinde olsam kafamda kesekağıdı ile gezerdim" gibi... (Ben şu an için resmine bakıyorum. Bir Adriana Lima değil ama tepkiler de çok sert. Ayrıca internette ünlenmiş, twitter'dan takipçisi olan birinden neden minnet bekliyoruz ki... Kadın sanki koynumuza mı girecek) Bu tepkileri iletenlerle küfürleşmeleri olmuş. Ayrıca bir diğer internet fenomeni olan Pucca ile de arası bozuk. ilk kitabının yarısını okumuş, ikinci kitabını almamış bile... (Bize ne... illa bok atılacak bir şey olsun. Demet Akalın tripleri...)

(Hakan Gence, Hürriyet, 31.03.2012)
twitter ünlüsü insan.
bir de son derece gereksiz bir kitap yazmıştır. gereksiz mi? nerden biliyorum? çünkü can sıkıntısından bir de herkesin bu kitabı okuması üzerine ben de gaza geldim ve arkadaşımdan alarak okudum bu kitabı.
zaman ayrılıp okunacak bir kitap değil aslında ama okudum işte.
isteyen okusun fakat tavsiye etmem daha anlamlı kitaplarla geçirin vaktinizi derim.

kız seks hayatını falan anlatmış, erkek arkadaşlarıyla yaşadığı şeyleri falan filan.
ayıptır yahu demeyeceğim insanlar istediği gibi yaşamakta özgür sonuçta.
ha bir de anlamadığım bir şey de oldu. bu kız çok çirkin fakat bir sürü sevgilisi olmuş. işte bu ayıptır biz burada sevgili bulamazken elin at ağızlısı malı götürüyor.

neyse efendim, gereksiz bir insan için bu kadar konuşmaya gerek yoktu. fakat dolmuşum işte.