bugün

(bkz: at ağızlı)
allah onu dış görünüşüyle sınıyor olmalı. inancını kaybetme pelin'ciğim.
fazla işe yaramayan kitapların yazarı.

kpss'ye hazırlanırken kafam dağılsın diye bir arkadaşımdan kitabını aldım. anıra anıra da güldüm üstelik. hatta anneme verdim. sabahın bir körü salondan gelen kahkaha seslerine şahit oldum.

hani olur ya bir kitabın kahramanını hayalinizde canlandırırsınız. ve ben de bu kızı canlandırdım.

canlandırmaz olaydım. beynimin kıvrımlarına sıçaydım da canlandırmayaydım.

aslında sevmem insanların dış görünüşleri hakkında olumsuz şeyler söylemeyi. hayal kırıklığımın sebebi daha farklı, hayal etmemdi.

yalnız onun o tiple bin tane erkek bulmasına karşılık benim kuruyup kalmamın da bir açıklaması olamaz sanırım. şans diyelim kader diyelim. allah çirkin bahtı versin diyelim.

olsun. ağız estetiği yapılıyor artık. *
o kadar çirkin olmak ki sertap erener'in ilk halinden bile çirkin olmak...

not: sertap erener'e benzeyen yazar.
kezbanlar tarafından ölümüne savunulan bir akl-ı evvel.
ne yüzü güzelmiş ne de kafası. allah sen koru yarabbim de bu kafa ne kafası? olsa olsa at kafası at!

bidit: kendisini takip etmem eylemem fakat solda görünce baktım da üstteki arkadaşlardan birinin paylaştığı twite aman aman, hayır sen adamı buldun bi de önde geride muhabbeti yapıyorsun.. ilginç. çok ilginç.
Ülkedeki cinsel açlığın ne boyutlara geldiğini gösteren blogger. O kocaman egosuna karşılık tanrı da onu sınayacak bir şey bulmuştur elbet.
kendini yazar sanan kişidir. kitabını okumadım, okumayı da düşünmüyorum.

lakin bu kadındaki özgüven bende olsa, şimdi dünyayı parmağımda döndürürdüm, bu nasıl bir özgüvendir. tanrı her şeyi boş vermiş doldurmuş özgüveni doldurmuş da doldurmuş.

görsel şöyle de bir karikatürde birleştirmişler kendisini.

tamam insan çirkin olabilir, bu suç değil ama kalkıp da başkalarına çirkin diye laf söyleme hakkı yoktur. bu şekilde davranırsa da kendisi daha çok çirkin diye damgayı yiyecektir.
twitterda dövmesiz ve sodexho ile hesap ödeyenlerin erkekliğini sorgulayan, türk kızının önde temsilcilerinden.

http://tri.acimg.net/r_64...02/26/41/69214710_ph5.jpg
http://galeri.uludagsozluk.com/r/pink-freud-130056/

biz onun kadar acımasız olmayacağız. *
kompleksi çirkinliğinden gelir.
dozunu kaçırıp twitter aleminin troll'ü haline gelen kızcağız.
--spoiler--
Waffle kadar köylü ve fakirce bi şey daha yok bence kesinlikle. Bi de kivi, muz falan koyduruyolar içine hayatlarında hiç yememiş gibi öğkk
--spoiler--

yazmış twitter sayfasına an itibariyle. ulan çok itici be.

edit: unforro be gülüsü.
boşuna ağaç kesilmesine yol açan çirkin kadın. yazma ablam o kitapları bırak seviştiğin sende kalsın.
'ay pis fakirler' tripleri olmasa herkes tarafından sevilen sayılan bir fenomen olabilirdi aslında,yanlış yaptı.
ilk kitabını okudum ve tamam dedim ya dillendiremediğim şeyleri söylemiş ama pucca ve yayın tarihlerine bakınca pinkin kitabını alığıma pişman oldum.
çalmasaydı gözümde hala eğlenceli bir kız olarak kalabilirdi.
kalabilir miydi?
Aslında sanmıyorum ya, çünkü o inanılmaz şapşik egosu sinirlerimin titremesine neden oluyor.
bikotbitişört blogu haricinde gayet leş olan insan. sadece moda hakkında yazmalı.
tipi ile özgüveni ters düşen yazardır.
takma isim kullanan bir yazardır.

bu tarz kitaplara ilgisi olmayan insanlar tarafından dahi duyulmuştur adı.
tanımam etmem ama nickiyle gülümseten yazardır. ilk defa gördüm.
çok sevdiğim blogger aynı zamanda twitter fenomenidir.

yazdığı şeylere görünce ''tam da içimi okumuş'' dedirten yazardır.

marjinal bir tarza sahiptir, çok fazla muhattap olduğu kişi yoktur twitter' da.

tipi ile alay edilerek zamanında linç edilmeye çalışılsa da son zamanlarda kendine yaptırdıkları ile değişime uğraıştır.
sözlükte ki ile twitter da ki garip oluşumun alakası olmayan silik. 5. nesil. çalmış karı kullanıcı adını.
pembe tolga olabilir.
bir sözü var birisi yazmış: "Beni bir daha aramadı. Ben de onu aramadım. Beni öldüren bir adama ne diyebilirdim ki; en fazla kusursuz bir cinayet işlediği için tebrik edebilirdim. Ama ölü kadınlar hiç konuşmazdı."

hoşuma gitti. ama edebi karakterinin zayıf olduğunu düşündüğüm bir tivitır fenomeni kendisi. diğer şeyleriyle birlikte tipik fenomencilik oynayan kızcağız üç beş yıl sonra silinip gidecektir.
Az önce 'o kadar çok varoşla muhatap olmuşum ki düzgün biriyle karşılaşınca ne yapacağımı şaşırıyorum' yazan götümün elitisti.
Psikanalist rock'in en buyuk temsilcisidir.