bugün

Göbek deliğinde hoş duran aksesuar.
Biraz şenlendireyim burayı. Öncelikle kolay yazayım diye pirsink diyeceğim bilginiz olsun. Yaptırmak cesaret ister mi istemez mi tartışılır. Biraz zahmetli bir iştir bakması. Düşüncesi bile zahmetlidir biraz. işte ben bu pirsinki nerde yaptıracağım, alacağım pirsink gerçekten titanyum mu cerrahi çelik mi nerden bileceğim. Canım çok yanar mı, iltihaplanırsa ne yaparım, aileniz kızıyorsa nasıl hevesimi alırım ya da nasıl saklarım. Yaptıracağım yer hijyenik mi falan mı da filan mı. Hepsini cevaplıyacağım. Öncelikle pirsink yaptırmayı kendiniz denemeyin. Aman maazallah kaşınızdan, dilinizden burnunuzdan vs. olursunuz.35 ten aşşağı pirsink yaptıran yer varsa hemen kaçın ordan oldu mu. Herneyse deldirmeden önce düşündüğünüz yere pirsink yaptırırsanız zararlarını araştırın. Çevrenizde pirsink yaptırmışlara sorun soruşturun yaptırdıkları yer hijyenik miydi falan fulan diye. Neyse buldunuz bi yer diyelim. Adama diyin ki titanyum olduğundan emin olmak istiyorum belgesi nerede bunun yiğidim?? Bu arada ya cerrahi plastik ya da titanyum olmalı pirsinginiz nikel olmasın zararlı. ilk pirsinginizi yapan adama sorun ne kadarda iyileşir ne zaman değiştirebilirim kaç günde bakım yapmam lazım flan diye. Bi fucidin krem alın bakımınızı günde 2 kez yapın. Kıçınızı deldirseniz bile en az 2 kere kullanmalısınız ondan kesin birşey söylüyorum. Bunun dışında canınız elbette yanacak ya da küçük bi sızı olacak bu yerine ve sizin vücudunuza göre değişir en az acı veren yer kaştır. Yaptırmış biri olarak septum pirsinkinde çok acıtmadığını söyleyebilirim.
Mazoşist takısı.
Küçük diline bile taktıranları gördüm. Nasıl bir akılla böyle bir şey yapıyorlar acaba. Hadi kulağa üç tane küpe deliği açanlar varda dile veya küçük dile bence hoş değil.
3 gün önce sahip olduğum aksesuardır.
soğutucuya falan gerek yoktur yarım saniye kadar acıyor.
kızarıklık sabahına geçmişti 9 yıl boş yere korkup yaptırmadığımdır.
cesaretli olun eşşek sıpaları
Gözlük kullanmasam sağ kaşıma istiyordum ama bu yaştan sonra olmaz artık...
Pıtı piersingi son derece güzeldir.
iyidir, iyi göbeği makbuldür. fazlası absürttür.
Sevdigim kiz bunu gobek deligine yaptırdığında cok gıcık olmuştum. Kulak civarlarina okeyim ama gobek berbat duruyor.
yüzü güzel olana kaş piercingi güzel oluyor.
Erkekler organ ismine dam gibi tuhaf kelimeler kullanmayın. Saçma lan.
vücudun farklı yerlerine takılan demir.
Delikanlı adamı bozan zımbırtı, ne zaman piercing küpe vs takan lavuk görsem çakırın sahnesi aklıma geliyor.

Az adam olun. Entellik, popülerlik, karı kız ayağına maymuna döndünüz erkekliğe gölge düşürdünüz ibn*ler.

(bkz: delikanlı adamı bozan hadiseler)
adamlık küpe, piercing ile bozuluyorsa zaten hiç olmamışssındır.
insana en yakışmayan takı.
Kimseyi yargılamıyorum ama gerçekten bunu nasıl yapıyorsunuz o vücutlarınıza, yazık değil mi?
kimseyi zerre ilgilendirmeyen ve keyfi isteyenin taktigi takidir.
Aşırı sevdiğim hemen herkese gerçekten çok yakıştırdığım vücut takıları.işimden dolayı kendi kendime yapabilmenin avantajlarını şu günlerde yaşıyorum, sıkıldım mı hoop burun deliyorum...Piercing de kesinlikle dövme gibi bağımlılık yaratan şeylerden.Kulaklar hariç ilk septum ile başladım bakımı en kolay olan piercinglerimden bir tanesiydi yaklaşık 5 sene aralıksız kullandım.Deldirecekseniz mutlaka bu işi bilen insanlara yaptırın,tabanca delimlerinden de sonuna kadar uzak durun canlarım intraket en iyisidir.Delimden sonra yaklaşık 15 günlük bölgeye özel bir bakım süreci vardır onu da hallettiniz mi aynaya her baktığınızda sizi mutlu edecek bir sebeple yaşarsınız.
gereksiz olduğunu düşündüğüm demir parçası. evet.
Bende de 3 tane olan takı çeşidi. Kullanımı, görüntüsü çok güzel duran aksesuar.
Takanları yadırgamamam lazım.

Üniversitede 2 piercingi olan arkadaşım yargıtay da hakim, dilinde piercing olan başka bir arkadaşım da dermatoloji doçenti zira.
Her genç gibi benim de bir zamanlar merak sarıp taktıranlara imrenerek baktığım fakat şimdilerde nedense gözüme hoş gelmeyen ve iyi ki taktırmamışım dedirten aksesuar. Bir gün takmak istersem de sahtesini takar, hevesimi alıp çıkarırım diye düşünüyorum.
göze hoş gelenin helix piercingler olduğunu düşündüğüm takı şeysi.
zamanında çeneme minik taktırdığım şeydir. yara yapıp şişmesi sonucu çıkardım.
Vücut küpesi. Göbeğimde burnumda ve tragusta olmak üzere üç adet var bende.
bir kadına en çok yakışanı vajina dudağı veya meme ucuna yapılan piercing'dir. oral seks ile uyarılmada zevk katsayısı artarak devam eder, sonra gelsin şampanya gibi zevk patlamaları.