bugün

entry'ler (7)

piercing

Biraz şenlendireyim burayı. Öncelikle kolay yazayım diye pirsink diyeceğim bilginiz olsun. Yaptırmak cesaret ister mi istemez mi tartışılır. Biraz zahmetli bir iştir bakması. Düşüncesi bile zahmetlidir biraz. işte ben bu pirsinki nerde yaptıracağım, alacağım pirsink gerçekten titanyum mu cerrahi çelik mi nerden bileceğim. Canım çok yanar mı, iltihaplanırsa ne yaparım, aileniz kızıyorsa nasıl hevesimi alırım ya da nasıl saklarım. Yaptıracağım yer hijyenik mi falan mı da filan mı. Hepsini cevaplıyacağım. Öncelikle pirsink yaptırmayı kendiniz denemeyin. Aman maazallah kaşınızdan, dilinizden burnunuzdan vs. olursunuz.35 ten aşşağı pirsink yaptıran yer varsa hemen kaçın ordan oldu mu. Herneyse deldirmeden önce düşündüğünüz yere pirsink yaptırırsanız zararlarını araştırın. Çevrenizde pirsink yaptırmışlara sorun soruşturun yaptırdıkları yer hijyenik miydi falan fulan diye. Neyse buldunuz bi yer diyelim. Adama diyin ki titanyum olduğundan emin olmak istiyorum belgesi nerede bunun yiğidim?? Bu arada ya cerrahi plastik ya da titanyum olmalı pirsinginiz nikel olmasın zararlı. ilk pirsinginizi yapan adama sorun ne kadarda iyileşir ne zaman değiştirebilirim kaç günde bakım yapmam lazım flan diye. Bi fucidin krem alın bakımınızı günde 2 kez yapın. Kıçınızı deldirseniz bile en az 2 kere kullanmalısınız ondan kesin birşey söylüyorum. Bunun dışında canınız elbette yanacak ya da küçük bi sızı olacak bu yerine ve sizin vücudunuza göre değişir en az acı veren yer kaştır. Yaptırmış biri olarak septum pirsinkinde çok acıtmadığını söyleyebilirim.

sivrisinekle düelloya girişmek

yaz akşamlarının vazgeçilmez aktivitesidir.

ölü balığa oral seks yaptıran yunus

fıs başlıktır diye girip varolan birşeyi görmek.

yazarların cumhurbaşkanlığı oy oranı tahminleri

ince 45 erdoğan 30 meral 25 meralin çok yüksek çıkmayabilir yazdığım kadar fakat ince yine de önde olacak gibime geliyor umarım kurtarır bizi adamım.

erkenci kuş

ergen dizisidir fragmandan da anlaşıldığı üzere.

hitler her gece kuran ı kerim okurdu

şaka değil. 2 kere hatim indirdiği de söylenenler arasında

karısının bikini giymesine izin veren adam

bu sözlüğe ne zamandan beri kürtler üye oluyor.