bugün

Burnumda ve göbegimde var. Kulaklarimdakiler sayilmaz sanirim.
Hiçbir piercingine doğru düzgün bakım uygulamamış biri olarak yaptıracaklara tavsiyem yaptırdıktan sonra özen göstermeleridir. Çok zor bir işlem de değil, günde 1 2 kez krem sürüp birazcık oynatmak ve ilk 1, 1.5 ay kadar deldirirken takılan titanyumu çıkarmamak.
kaş, dil, dudak ve göbek piercingleri hakkında detaylı bilgi de verebilirim.
kevgire dönmüş insan silüetleri canlandırandır.
iğrenç bişeydir. Hatta bunu cinsel organlarına yaptıran bile var.
Bazılarında mükemmel durur ama kimini de bi o kadar itici yapar.
iğrenç bir şey.. diline, dudağına, kaşına, bilmem neresine yapanlar tiksinçsiniz.
tragus piercing olanını yapmak istediğimdir. ama bir türlü karar veremiyorum. çok acıdığı yönünde söylentiler var.
Tamamen özentilik. Ama tabi bu özenti kime ilk kim takmış o kime özenmiş bunları da dikkate almak gerekir.
Takanlari iğrenç gösteren zimpirti.. kaşa, dile, dudaga gibi iğrenç yerlere takilan bir ergencik aksesuari. Midem bulandi gene.. ıyyyy.
Dudağımın üzerinde ve bel gamzelerimde sahip olduğum takı. Kullanması zordur ilk başlarda alışınca güzel geliyor fakat.
dövme gibi, sadece görülmeyen yerlere takılması gereken bir çeşit aksesuar. mesela venüs gamzeleri en ideali bana göre.
Hep itici ve çirkin geldi bana.
Erkekleri de çekici hale getiren hede. Kulakta iyidir.
kaşa hoş giden aksesuardır. özellikle siyah titanyum olanlar.
Bazılarına gerçekten çok yakışıyor kabul edin.
burundan ve göbekten başka yerde olanı makbul değildir. kızlar lütfen.
Kullanan birçok tanıdığım var, bir problemi olduğunu duymadım ayrıca çok güzel duruyor.
smiley guzeldir yakışır. bir adet dil piercingi sahibi olarak tavsiye ettigim takı türü ayrıca.
bir adetini burnumda barındırdığım metal parçası. çok özel bakım gerektirmez, iltihaplandığında biraz bepanthen plus sonrasında yola devam.
mesela kulak kalın kıkırdak olduğu için geçmesi uzun sürüyor can yakıyor.
çeneye takılan ve dudağın üstünde ben gibi duran versiyonları aşşşırı avam duran aksesuvar.
piercingi yaptirmak ortalama 5 dakika alir, ancak onemli olan bakimidir. ilk 4-6 hafta cok onemlidir. kulak piercing'i icin gunde 2 kere antibakteriyel bi siviyla piercingin etrafi silinmesi gerekir, ayrica butun piercinglerde oldugu gibi kirli ellerle yarali bolgeye dokunulmamalidir.
hoş bişey ama bazıları abartır.
Özentilik, ergenlik sonucunda ilgi çekmek ve farklı görünmek amaçlı ergen kişisinin taktırdığı iğrenç ötesi gereksiz aparat.
kaş dışındaki bölgelere yapıldığında hoş durmayan takı.