bugün

gayet zarif tasarlanmis, ince, klas bir goruntuye sahip, ipod benzeri menu tuslari ile yonetilen, 4gb'lik dijital mp3/wma video oynaticisi. 3,5' ekrana sahip olmasi nedeniyle en azindan izlediginizi, aleti gozunuze sokmadan da takip edebiliyorsunuz. dijital fm radyosu, ses kayit ozellikleri mevcut. tek dezavantaji aynen ipod'un itunes'u dayatmasi gibi windows media player 11 versiyonu ile calismasi. yukleme cd'sini taktiginizda zaten alet sizi pek iplemiyor. birak kardesim, ben nostalji seviyorum, dokunma windows mp 9'uma falan demek ise yaramiyor. philips media converter'i ancak media player'i yukseltikten sonra yukluyor. elbette inat yapip philips.com'dan aleti tanitip, oradan da media converter'i yukleyebilirsiniz. ama bu sefer de converter calisinca aleti gormuyor vs. son olarak, rapidshare'den indirdiginiz winrar'a sikistirilmis herhangi bir dizi 'episode'unu, diyelim 500 mb, wma'ya cevirip alete yukleme hizi 1,5 saat!

ayrica, hazir yeri gelmisken, buradan tum uretici firmalara sesleniyorum. manyak misin be hepiniz? ayri ayri formatlarda niye yazilimlar, aletler uretip duruyorsunuz? avi icin codec yukle, mpeg'i wma'ya cevirmek icin converter yukle, onu ipod veya cepe atabilmek saatlerce nette yeni program ara! bir download emekcisi olarak haykiriyorum: dunyanin tum formatlari birlesin!