1. 1.
  çocuklara cinsel eğilim duyan hasta bünyelere verilen ad
  22 -4 ... panapa
 2. 2.
  Çocuk ya da bebeklere cinsel çekim hisseden, tatmin eğilimlerini onlara yönelten, onlarla cinsel ilişkiye giren, insanı iğrenmek ile acımak arasında bloke eden ruh hastalığı.

  eddy: bir pedofil eksiledi bunu. valla.
  66 -10 ... double cross
 3. 3.
  genellikle erkeklerde, aynı veya karşı cinsten çocuklara karşı gelişen anormal cinsel arzu...
  Çocuğu erkek penisine bakmaya yahut mastürbasyona zorlama, kız çocuğun genital organlarına dokunma ya da daha şiddetli vakalarda vagina veya anüs yoluyla cinsel temas girişiminde bulunma biçiminde belirir.
  Çocuk ender olarak sapığın tamamen yabancısıdır.
  Bu durum, bir ebeveyn tarafından sevilme arzularının çocuklukta uğradığı früstrasyonun ifadesi olarak, genellikle adolesans döneminde başlar. Buna eşlik eden ve normal cinsel teması engelleyen kişilik bozukluğuyla da şiddetlenir. ileri yaşlarda başlayan pedofili, serebral arterioskleroz gibi ilerleyici bir organik serebral hastalığın semptomu olabilir.
  13 -2 ... ferrole
 4. 4.
  aleti kesilip yedirilesi adamlardır. bu sayede etrafa zararlı olamazlar.
  19 -7 ... palta
 5. 5.
  (bkz: Michael Jackson)
  (bkz: subyanci)

  Yıllar sonra gelen edit: Adam öldü diye; bir anda "sevgi kelebeği" olduğunu gelen eksi oylardan anlamalıydım... Michael Jackson'un sanatına herhangi bir kastım yoktur. Şarkılarını severek dinlerim. Çocuk istismarı suçlarından aklanmış olması, bu konuda serbest çağrışımla (şarkılarından başka; sansasyonlarıyla ve skandallarıyla) akıllara geldiği gerçeğini değiştirmemelidir. Allah'tan rahmet sevenlerine başsağlığı diliyorum.
  12 -33 ... gamze
 6. 6.
  merak etmeyin içerde aynı muameleyle karşılaşıyor bu..*
  13 -2 ... diablo7_
 7. 7.
  A. En az 6 aylık bir süre boyunca, kişinin ergenlik dönemine girmemiş bir çocukla ya da çocuklarla (genellikle 13 yaşlarında ya da altında olanlarla) cinsel etkinlikte bulunmak ile ilgili yoğun, cinsel yönden uyarıcı fantezilerinin, cinsel dürtülerinin ya da davranışlarının yineleyici bir biçimde ortaya çıkması.

  B. Bu fanteziler, cinsel dürtüler ya da davranışlar klinik açıdan belirgin bir sıkıntıya ya da toplumsal, mesleki alanlarda ya da önemli diğer işlevsellik alanlarında bozulmaya neden olur.

  C. Bu kişi en az 16 yaşındadır ve A Tanı Ölçütündeki çocuk ya da çocuklardan en az 5 yaş daha büyüktür.
  4 ... kıvırcık salata
 8. 8.
  son zamanlarda abaza arkadaşların favorisi*
  -1 ... maksat muhabbet
 9. 9.
  (bkz: 17 aylık bebege tecavuz)
  3 -2 ... kabaktadi
 10. 10.
  sadece erkeklerde degil kadinlarda da gorulebilen ruh hastaligi.
  7 -1 ... antistar