bugün

entry'ler (3845)

inteltek

%100 hissesini yunan intralot’un aldığı firma.

beymen de satılan 1195 liralık ataş

Düşünün ki harcayamayacağın kadar çok paran var ve akıyor para. Acaba nasıl harcasam diyorsun ve bunu diyen arkadaşların var. O gümüş alıyor sen altın kaplama böyle bir yarış o zaman alınacak ataştır.

Böyle kimse olmaz değil; gelir dağılımındaki adaletsizlikten dolayı bu gibi kesim ülkemizde bolca var. Biz fakiriz bi...

beymen de satılan 1195 liralık ataş

O ataçı koyacağın kutu bile 1649tl dir.

https://www.beymen.com/p_...asco-ataclik_107153_33678

şeyma subaşı nın joker yorumu

Üç kelime ile anlatmaya çalışmıştır ama zeki olduğu için değil sadece üç kelime bildiği için.

vakfıkebir erkeği

Xbox oynar.

hornet

(bkz: hudson hornet)

11 yıl format atmadan aynı bilgisayarı kullanmak

(bkz: macintosh)

siyah bira

“Bira dediğin efestir” arkadaş ama ben sevmem. Tuborg iyidir ama onun da dağıtımcılarını sevmem temde az daha öldürüyordu beni.

alaçatı

bütün yaz eşşşek gibi çalıştıktan sonra "yeter gari" denilerek az biraz sonra kaçılacak yerdir. beklesindir. işin garibi dönüldüğünde şirketi aynı yerde bulamama durumu var. hadi hayırlısı.

(bkz: kapanış)

komünizmin tutmamasının nedenleri

pazarlama olmaması, kapitalizm sürekli bir reklam ve pazarlama içindedir ve hiçbir şey reklamlardaki gibi değildir, bunu bile bile ürünü kullanırız. kapitalizm de berbat olmasına rağmen komünizm öcü olur.

olm komünist bir ülkede sabah gün ağarmadan kalkıp işe gideceksin akşam karanlığında döneceksin deseler koşa koşa biz bunu düzelteceğiz diyecek yalancıların peşine gideceksiniz. bir bok da düzelmez.

kafadaki doğru dürüst bir insan olmadıkça ne kapitalizm ne komünizm bi boka yaramaz.

nokian powerproof

finlandiyalı nokian tyres 'ın 2019 yaz döneminde kullanıma sunduğu yeni yazlık performans lastiğidir.

bu lastiği kullanan aracı yoldan çıkartmak için ne kadar uğraşırsanız uğraşın en son bezip vazgeçiyorsunuz. eskiden 40-50 ile virajın dışına çıkmaya çalışan araba 60 ile yola bildiğin yapışıyor ama ben daha fazla zorlayamıyorum çünkü merkezkaç bildiğin korkutuyor. *

kaza oranlarını azaltmak için bu lastiğin standart lastik olarak sunulması lazım. küçük jantlı araçlar için olan versiyonu wetproof.

tutup bridgestone turanza falan kullanacağınza bunu bir deneyin.

maşa ile koca ayı

Sabah beri canımıza okuyan çocuklar şu an sus pus. Animasyon zararlı olsa dert edeceğim de güzel bende izliyorum.

ekrem imamoğlu meclis iradesini yok saydı

(bkz: dont feed the troll)

kenya bile kendi otosunu üretmiş

Olay otomobili üretmek değil. Biz drd ile zaten kendi otomobilimizin tüm elektrik aksamını güç yönetim sistemini yerli olarak üretiyoruz.

Olay yabancılara muhtaç olmamız. Yabancıların fabrikası var yatırım yapıyorlar. Biz kendi markamızı üretim piyasaya sürsek yabancının üretimi kesilecek fabrikayı kapatma riski var diye yapılmıyor sadece siyasi malzeme olarak kullanılıyor.

Aynısı yerli yolcu uçağı göklerde denmesi ile yaşandı. Yapması değil piyasaya sürmesi dert. Yoksa yoktan 50günde araba yaptık lan biz yokluk içinde.

erdoğan telefonla sizi arasa ne derdiniz

Sevip sevmemekle bağımsız olarak adam cumhurbaşkanı. ne olursa olsun. “Buyrun sayın cumhurbaşkanım” diyeceğiz.

patlicana alerjisi olan insan

(bkz: fafnir)

Patlıcan içerikli herhangi bir gıda mide boşalmasına sebep.

milletvekili ne maaş alıyor seni ne ilgilendirir

ne kadar edepli olduklarını gösterir açıklamadır.

(bkz: zerre kadar)

pazar sabahlari bile erken kalkan insan

Çocuk sahibi insandır.

işyerlerinde sıçmanın yasaklanması

(bkz: nereye sıçacaklar)

metroda tesettürlü kadına kara fatma diyen çomar

demokrasiyi götünden anlamış zekası maalesef oldukça geriden gelen bir şahıstır. bu ne chp ne de akp zihniyetidir bu apaçık cehalet ve kibirdir.

olayın farklı versiyonlarını otobüste şortla oturdu diye suratına tekme yiyen kızlarımıza hak gören, gece sokakta dolaştı diye tecavüz edilmesini hak gören soysuzlarda da gördük.

muhtemel karalama kampanyası için bolca kullanılacak bu tarz olaylar/tiyatrolar unutmayın söylemlerinize çok dikkat etmeniz gereken dönemdesiniz. kin nefret bunları dışa vurmak haklının daha haklı olmasını sağlar sadece.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.