1. 1.
    uyku sırasında oluşan ve uyanmaya sebep olan patlama sesleri işittiğini sanma algı yanılması.
    2 -1 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    uyurgezerlik, uykuda konuşma, uykuda dehşet hissi, kâbuslar şeklinde baş gösterir.
    ... delicious
  3. 3.
    iftarı bekleyen bünyelerde de gözlemlenebilen olgu.
    ... olur mu
  4. 4.
    Demin yine başıma geldi. Tam uykuya dalarken kafamın içinde windows XPnin bildirim sesi geldi(bazen daha değişik sesler geldiği oluyor). Bunun bir sendrom olduğunu bilmiyordum. ben o sesin kafamın içinden geldiğinin farkındayım ve diğer sitelerde yazdığı gibi ışık patlaması da görmüyorum. zaten ayda bir başıma geliyor idare edeceğiz.
    2 ... ilim irfan sahibi
  5. 5.
    fizik dersinden çıkınca; kantinciye çay ısmarlatan sendrom
    1 ... at sixes and sevens
  6. 6.
    Uyku felci ile birlikte arada bir yaşadığım, uykuya dalma esnasında anlık aşırı yüksek sesler işitme durumu. Sanıyorum bir yerlerde geçen bir kamyonun sesini yada belki de yan apartmandaki komşunun kapı gıcırtısını (bunların olup olmadığına emin olmamakla birlikte, mesafeleri hakkında da bir fikrim yok) beynimin içinde fazlaca hissettiğim durum. ilginç birşey. Bir yada iki saniye sürüyor. Anında gözlerim açılıyor. Korkuyorum bazen...
    ... hicbirsey imkansiz degil
  7. 7.
    3 4 kere yaşadığım durum. kafanın içinde büyük şiddette bir şey patlıyor. ama bu şiddetten kulakların asla rahatsız olmuyor. tuhaftır.
    ... yalanmakinesi
  8. 8.
    Kafası yeni gelmiştir.
    1 ... verronicaa
  9. 9.
    sakız çiğnetir.
    1 ... burn them all my king
  10. 10.
    bak simdi sinifin 30 kusur kisi

ev 5 kisi biri ufaklik yerinde durmuyo imkani yok sustumazsin erkek kardesin de abin de anan da tam zipir.

haftasonlari dernek diye bi yere gidiyosun orasi zaten sinif kadar var.

pazartesi sali hastanede calisiyosun hemsire olarak staj yapiyosun.

karanligi ce sessizligi ozledigin iste bu zamanlarda yasanan sendrom bu. sinavlar uni stresi falan derken aldigin nefesin cigerlerine indigini hissetmiyosun. hah iste bu o abicim.
    ... leperuj