bugün

Cihan ve kenarın dilberi gülseren'in aşkı gelmiş geçmiş türk dizileri arasında en samimiyetsiz aşktır. Dilara bacım arkandayız sen o asaletinle bin gülseren'i cebinden çıkarırsın.
Dizide ki en zavallı acınası ve iyi niyetli karakter özkan.
Bide dizinin başında en kötü karakter gibi onu gösterdiler.
Şu Gülserenle Cihan'ın aşkı harbi baydı yaa liseli aşık gibi pastanelerde takılıyorlar.
diziyi hiç izlemedim, intizar şarkı yapmış, iyi yapmış o kadar.
Erkan Petekkaya bağırması diye bi tarz olduğunu bu dizide farkettim. Böyle tek perdeden tane tane sakin ve duraklayarak bağırıyo değişik bi stili var abinin.
Haa bi de tabi dizide adama evinin kapısından sakin sakin girmek haram adeta, bi kere o yalının kapısından normal bi insan evladı gibi girdiğini görmedim.
Her giriş ayrı bi yaygara
"Dilaraaaaa nerdesin buraya gel çabuk"
"Ozaaan sana diyorum, gel buraya"
"Cansuuu kızım cansu dedim"
Kalitesini tadını dinlenirliğini hep aynı lezzette saklayan teoman şarkısıdır. Bu arada teoman kupakızı sinek valesi ve paramparçadan fazlasıdır.
intizar söylediğinde olayın seyrini değiştiren efsane şarkıdır. Ritim bozuklukları yaşatabilir.
Türkiye'de izlenesi dizilerden bir tanesi sanırım.
Diziyi parçalayabildikçe parçalayın. parçalandıkça daha da güzel bir hal alıyor.
Parçalandıkça daha da güzelleşen dizi.
http://www.milliyet.com.t...r-soku--l8O3d1EHRAnG.html
erkan yok mu o erkan
yine öptürmedi dudaktan.
Daha da moleküllerine ayrılan dizi. o kadar parçalansın ki en küçük parçası bile olay olsun.
dilaranın harunla oldukça sıcak vakitler geçirdiği dizidir.
Izledigim nadir turk dizilerinden. Bu hafta Funda guray dahil olmus. Guzel haber.
cihan ve gülseren kavgalı oldukları için sahneleri montajlanmış.
Adı gerçekten paramparça olmasına rağmen birçok insanın bugün benim doğum günüm diye bildiği parça ismidir, söz konusu teomansa. Hayır, neden uzatıyorsun ki? Buna ek olarak 13-50 yaş aralığındaki -babası sağ ya da vefat etmiş fark etmez - insanların mutlaka doğum gününde başta Facebook olmak üzere sosyal paylaşım sitelerinde paylaştığı şarkıdır.
Saatim yok, tam olarak bilemem
Biraz bira, biraz şarap önceydi.
Nasıl oluyor? Vakit bir türlü geçmezken,
Yıllar hayatlar geçiyor...
nurgül yeşilçay'ın kadrosundan ayrıldığı dizi. bence hem dizi, hem nurgün için büyük kayıp. daha başka bir yol bulanmalıydı. reytingleri düşecektir.
böyle bir kadını diziden ayırdılar.
Dizi sektörünü bekleyen büyük tehlike!
Gerçekleşirse artık dizi de izleyemeyeceğiz. Paramparçaya altelnetif ne var? Okuyup yorumlayın.
http://www.cafesanat.com/...kose_yazilari&i=10385
evde ses olsun diye youtube dan açığ sadece seslerinden takip ettiğim dizi.iyice boku çıktı bence.
yeni bölümü başlayan, Nurgül yeşilçay'ın ayrılmasıyla iyice boka sarmasına rağmen izlenilirliğini kaybetmeyen pazartesi akşamlarının dizisi.

hazal yine orospuluklar peşinde koşacak ki (bu bölümde kendini siktirecek gibi gözüküyor)
Parçalandıkça daha da güzel bir hal alan dizi. parçalayın, daha fazla parçalayın.
Olaylar parçalanmaya devam ediyor. dallas'ı geçtiler.
nurgül yeşilçay'ın ayrılışından sonra çöp olan dizi.
güncel Önemli Başlıklar