bugün

Bu konu "Gibi" dizisinde 2. Sezon 10. Bölümde güzelce işlenmiştir. Güzel komik bir bölümdü gülünesi.
Ata daha rahat binmek için Türklerin bulduğu bir alt giyecek. Diğer üst tamamlayıcısı cekettir. Pantolonu biraz keserseniz kapri, daha da keserseniz şort olur.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Taytı keşfettikten sonra uzun zamandır zorunda olmadıkça giymediğim şey.Çok rahatsız yahu.
siyah olanı kısa ömürlüdür. amk teknolojisi bir buna çare olamadı.
En bulamadığım kıyafet türü. Sayesinde alisveristen nefret ediyorum. Ya paçası çok kısa ya çok uzun ya çok dar ya çok bol ya da kumaşı çok sert esnemiyor.

Deliricem.
Alışverişten nefret eden biri olarak uzun zamandır pantolon ihtiyacımı karşılayamıyorum. Çünkü ne zaman heves edip pantolon denemeye kalksam bacağım paçadan geçmiyor. Tişört gibi bedenine bakıp internetten sipariş verebileceğim bir şey de değil. Neyse ki ekşide bir yazar dar pantolon modası başlığında sesimizi duyurmuş. ibnelerin farkındalık diye cıyakladığı yerde hetero erkekler olarak kıçımıza geçirecek pantolon bulamıyoruz resmen.
Turkçeye fransizcadan gecen kelime.
Yazın, gardıropta 2 adetten fazla tutmadığın giysin.
bir erkek olara likrasız olan kot pantolon giyemiyorum. harbi çok rahat likralı olanlar.
(bkz: iskitler)
Gerek yok bence. Araplar gibi uzun elbise giyelim alttan havalandırmalı.
Avret bölgesini ve bacakları saran bez parçası.
kutsaldır. hem rahat ettiren hem şık görüneni yılda 2 defa denk gelir. ve o pantolonlarınızı atmayın efendiler. boyatıp boyatıp giyin. (siyah kot pantolon için geçerlidir)
kadınlar için pantolon giymek;

darsa haramdır. dar değilse de uygun değildir.
bir eşyadır.
eğlenceli bir cemiyette pişiyorum şarkısı.

pantolon giydim etek diye
eteği götürdüm terziye
buna,iki bacak diksene
olmaz olmaz deme
bir dene
pantolon terzide
pantolon,bir dene
terzi bey,diker misin beni?
yoksa ben dikeyim mi seni?
hayır,sen yataysın be deli
işte bak,gizli bir espiri.*
http://www.youtube.com/watch?v=SqeV158YTsA
genital bölgenizi ve mümkünse bacaklarınızı rahat ettireni makbuldür. kışın sıcak ve yazın da serin olmanızı sağlıyorsa bir erkein en değerli eşyası olabilir.
askılı olanların seksenlerde revaçta olduğu ve benim de küçüklüğümde giydiğim şey.
bu isim; eski bir venedik güldürüsünün ana karakterlerinden birisinin ismi olan; "pantolone" den ileri gelmektedir. o zamanlar bu karakter absürd kıyafetler giyermiş. izleyenlerde o ve kıyafetleri ile dalga geçermiş. kendisinden esinlenerek takındığı alt kıyafet etrafta da, başkalarınca giyilmeye başlanınca; o tarz giysilere pantolone denmeye başlanmıştır. daha sonra italyanca'da kısmi bir değişiklik ile; pantolon ismine kavuşmuştur.
(bkz: metin fidan)
katlayarak arka cebine koyacağınız, gazete, dergi vb. neşriyat ile bir anda kendinizi farkılı bir dünyaya ait hissedebileceğeniz ilginç giysidir.
M.Ö. 2500 yıllarında orta avrupa ve guney rusya steplerınde yasayan gocebe topluluklarının ata daha kolay bınebılmek ıcın pantolon tıpı gıysıler gıydıgı bılınmektedır.
ata daha rahat binebilmeleri icin türklerin icadi olmasina ragmen, türk diline fransizcadan girmis bir kelimedir.

(bkz: külot)
kot ise sevilendir.*
(bkz: pantol)