1. 1.
  ısrarla belirtmek lazım ki lawfull good olmak zorundadır.yoksa fallen olur.
  (bkz: fallen paladin)
  3 -2 ... berhudarolyavrım
 2. 2.
  age of empires 2 deki atlı kuvvetler. iyilerdir güçlülerdir ama allah etmesin bi topçu mangasına denk gelirlerse sonuc felaket olabilir
  7 -1 ... blackjack
 3. 3.
  aoe 2 nin en elit ünitelerinden biridir. frank paladinleri daha bir kuduruktur, upgradeleri tam yapılmış 20 paladinle kalelerin tc lerin yıkıldığı görülmüştür. fakat güç dengelerinin müthiş şekilde kurulduğu oyunda bunlara karşı savunma yolları mevcuttur. (bkz: halberdier) kanımca maliyet/performs oranları tatmin edici değildir. daha efektif kitlesel darbeler için birde goth championları denenmelidir..
  6 ... lazy pigeon
 4. 4.
  age of empires'da en fazla geyik mezesi olan atlı birlik. paladin rush yiyen bünyenin şaşkın bakışları, atan dimağın da erol taş kahkahaları eksik olmaz. palalar topçuları temiz harcar ancak kendilerini halberdierlar ile başbaşa bırakmamak gerekir.
  4 ... stockton to malone
 5. 5.
  diablo adlı oyunda ki tercih edilebilir karakter.
  ... komikimben
 6. 6.
  asker olduk piyade yazarı.*
  ... ergenekon
 7. 7.
  age of empires ın en karizmatik ve etkili cavalry ünitidir. arkaya koyucaksın 30 tane falan cavalry archer öndede salıcan bunları tadından yenmez yani tek kelimeyle, lakin biraz pahalıdır bunlar kaynakları sömürür yani.
  ... vincentvega
 8. 8.
  majesty oyununda da bulunan güçlü bayan savaşçılar.
  ... electronica
 9. 9.
  üçüncü nesil silik. ne yazık ki.
  -3 ... nahil
 10. 10.
  uludağ sözlük vatansever yazarlar gurubu nun son şehidi. çok yazık çok.
  2 ... narkissos01