1. 1.
  Frp teki büyü ve savaşcı özellikleri bulunan karakter ismi,şarkı söylemeyi çok seven bu karakter adına şarkıda yapılmıştır (bkz: bard s song) (bkz: blind guardian)
  2 ... dolmakalem
 2. 2.
  Eski Keltlerden bu yana ozanları tanımlamak için kullanılan terimdir. Eski druid ozanlarına verilen isim idi. Bu konu üzerinde eğitim almış kişiler arpları eşliğinde destansı şiirler seslendirirlerdi.
  Bard'lar hem tarihçi, hem politik eleştirmen, hem meth eden kişi, hem de eğlendiren kişiler idi. Onlar, kahramansı olayları ve zaferleri kutlamakla görevliydiler.
  Günümüze doğru yaklaştığımızda bize en tanıdık gelen bard "Avon'un bard'ı" olarak bilinen Shakespeare'dir
  1 ... autumn
 3. 3.
  ortaçağ ozanı demek en sade tanımı olurdu. Avrupada ortaçağda yaşanan kahramanlık öykülerini destan haline getirmek, o kahramanlar hakkında şarkı yazmak, halkı eğlendirmek vs vs bard'ların işiydi...
  ... silah uzmani
 4. 4.
  (bkz: bir gece ansizin gelebilirim)
  ... bard of hell
 5. 5.
  yeni lol şampiyonu, isim ve tip olarak nunu ile sonayı hatırlatma ama skiller olarak portal açma ve etrafında takılan wispler ile baya ilgi çekici bir şeye benziyor.

  edit; skilleri biraz inceledim

  q skili biraz windrunnerın bağlama skiline benzemekte tabi ağaç yerine rakibin arkasındaki duvara ve miniona bağlıyor.
  w skili bir noktaya ward tipi bir alan koyuyor üzerinde duran dosta heal veriyor eğer düşman durursa rek'sai çukuruna yaptığı gibi alanı kapatıyor.
  e skili smite'ki adını hatırlayamadığım bir tanrının ultisiyle benzer bir portal açıyor, tek farkı içinden düşmanlar da geçebiliyor.
  ultisi ise bir çember bi alan oluşturuyor ve içindeki düşman, dost, minion, ejderha, baron, kule yani kısacası ne varsa belli bir süreliğine zhonya etkisine geçiriyor ama tr serverinda potansiyel bir troll yeteneği; dostunun canı az arkasından da düşman kovalıyor at dostuna 2 saniye takılsın orada sonra baam reported.
  ... ao shin
 6. 6.
  Pbde bulunan sampiyon. Sup olarak cok is yapacak gibi duruyor. Hasari q disinda yok. O yuzden sadece sup oynanir. stunu oldugu icin jung tavsiyede edilebilir aslinda.
  ... zepboy
 7. 7.
  u sunu kullanırken dikkat edin. Yasuo unun 2 kişiye u attığı yerde düşmanı dondurmayın mesela. adc u atınca adama u atmayın. yapmayın olum.
  ... lan senin de nickinin de amk
 8. 8.
  acayip sikko bir hero sorakanın az gelişmiş hali bir sup oyunda hiç bir işe yaramaz mı ya.
  1 -3 ... sex and lahmacun
 9. 9.
  bana niye nik altı girmiyorsunuz diye yakınmış yazar.* şurdan ayakkabı ölçünü söyle uygun postalları giy. sonra içtimaya.
  ... electrons love profiterole
 10. 10.
  Yakınmasına bi destek de benden olsun yazarı. Zira iyi günümdeyim.
  2 -1 ... vejetaryen dinozor