bugün

Özürlü galiba. Dün gecenin menüsü buz gibi bira fıstık ve patates kızartması diye entry giren adam bugün içkiye zam geldi diye ağlayan tip başlığına içki tüm kötülüklerin anasıdır yazıyor. Gerçekten komik değil ama sen nasıl bir zevk alıyorsun bu işten bilmiyorum. Bu kadar bariz yaparsan güldüremezsin. Çöpten farkın yok.
Bu oytun bana nedense zamanın hızlı yazarlarından cooladam’ı hatırlatıyor. O da çok boş beleşti.
az önce aradı beni, keyfi yerindeymiş herkese selam söylüyor en yakın zamanda mermilerle uludağ sözlük yazıp fotoğrafını çekip bana gönderecekmiş size sevgisini böyle kanıtlayacakmış. beklemedeyiz tez vakitte gel oytun.
bu ay doğum günü olduğunu hissettiğim yazar *

hangi gün olduğunu bilmiyorum ama iyiki doğdun sayın evet.
Bedelliye tepki olarak Askere gitmeye karar vermiş yazar. Artık gidiyorum arkadaşlar kendinize iyi bakın. Evet.
doğu perinçekin genel sukreteridir. evet.
içtimada olacaklar;
(Bağırarak) oytunkaran,x şehri, emret komutanım. (Kısık sesle) evet.
hakkında koydumkaran diyorlar doğru mudur ?
uludağ sözlüğün maaşlı çalışanı. alt tür insan.
5 yıldır buradayım, bildim bileli burda bu herif.

bir ara sildirmişti kendini sonra tekrar geri döndü.

periyodik olarak da askere gidiyordu. ülkemizin bu zor günlerinde bu örnek davranışı umarım hala yapıyordur. net.
Cümle sonlarına evet nokta koymasıyla tanınır. Entrylerin noktalama işaretiyle bitme zorunluluğu olmasa nokta koyarmıydı bilinmez.
uludağ sözlük'ün belirlediği karma sınırını bile geçerek, en düşük karmalı yazar rekorunu kıran ve karmasının yanında isim bile yazmayan yazar.

görsel

evet.
Eksi on bini geçince havası kalmamış yazar. Bu karmanın heyecanı meyecanı yok.
bir kere 3 gün çaylak vermişti yönetim bana. nedeni ise.

''oytunkaran adlı yazara rahatsızlık verecek şekilde açık oylamak''

8 tane entryisini açık + oylamıştım. maaşlı çalışanları olmalı.

düğmesini koparmak 6 aydan başlıyor.

dikkat edin.
sözlüğün gelmiş geçmiş en boş beleş kullanıcısıdır. yarım cümlelik entylerinin sonuna koyduğu evet kelimesiyle bütünleşmiştir.
arkadaşlar düzeldi destanı'nda geçen bir kehanete göre 100 bin giriye ulaştıktan sonra hepsini üşenmeden teker teker silecek, bizlere de nanik yapıp güneşin battığı ufka doğru at üstünde yol alacaktır.
Sözlüğün sıradan ama en ön sıradan olan yazarı.

Bugün Doğum günü olan bir yaş daha alan yazardır. Vay be sözlükte yaşlandık. Bu sefer gerçek Doğum günü hadi gene iyisiniz. Evet.
bugün doğum günüdür. evet.
insanın inanası pek gelmese de bugün doğmuş olan yazar. Doğum günü hayırlara vesile olur Umarım bu yıl yavuklusuna kavuşur. Evet.
Trollerin şahı
Eksi karmaların padişahı
Alsa da herkesten mazbatayı
Doğum günü kutlu olsun yazarı.
bu kadar basit yazıp bu kadar popüler olmasını tebrik etmemiz gereken yazar.

basit, kısa, ayağa pas oynayan barcelona gibi.
Benim bildiğim doğum günü yılda bir kez olur. 20 güne bir doğum günü olmaz. Ayda mı doğdunuz amk!
Koskoca oytunkaran’ın Doğum gününe kutlama bu kadar mı? Ayıp. Evet.
bana sataşmadan duramayan densiz yazar. yazık.
ufo degildir gordugu sey. simdi baktim da hakkatten gok yuzunde bir obje gormus.
(bkz: uluslararası uzay istasyonu)
gokyuzunde takip icin bulunan uygulamasi da vardi.
bu da uygulamadaki son gecis guzergahi haritalanma goruntusu:

görsel
su da ayni istasyon hakkinda hazirlanmis bir video:
https://youtu.be/woWxbXQ1Ty0
simdi dagilabilirsiniz.