bugün

anıtkabir'de atamızın hatiratina alenen kufretmiş bir kadın. tarihe not düşülsün.
saçma sapan bir video çekmiş,

bakmış olmadı, ben yollamadım kuzenim yolladı.

öyle bir video çekip, o lafları eden

kuzenim muzenimle olmaz o işler.

gündem değiştirme işleri, prim yaptırmayın şunlara.

atalarımız ne demiş ? havlar havlar susar.
Hiç hakaret ve küfür etmeyeceğim kendisine. Hatta cahil olmasına rağmen cahil dahi demeyeceğim. Sadece tek kelime ediyorum buradan kendisine. Belki o kelimeden utanır da, bu halini düzeltir diye.

Nankör.
vericen şeriatı o videoyu çeken ellerini kırbaçlayacaklar evden dışarı adımını attırmıyacakaklar zorlo gotordolor hoç sovmom diyemicek.
bir insan. yaptığı ne kadar yanlış da olsa burda adına başlık açıp küfürler yazmanın doğru olmadığını düşünüyorum. atatürk'ü sevmeyebilirsin ama anıtkabir'e kadar gidip atamıza hakaret edemezsin. gerekli yerlere şikayetler iletildi, yakında evinden alırlar zaten. burada kıza küfür edenler, haklıyken haksız duruma düşmeyin. o hiç ceza almadan yırtarken siz kendinizi hakaretten mahkemede bulabilirsiniz. burası türkiye, her şey olabilir.
suriyelidir. bu suriyeliler bildigin virus aq.
gecen kumsala gittik, hem mangal, hem de yuzelim falan. saat de gecenin 2'si.
yan tarafta baska bir gurup var, acmislar fransizca bir sarki dinliyorlar.
ortam da los, 10 metre mesafedeler ama yuzler pek gorunmuyor.
bir kadin, uc erkek toplamda dort kisiler.
bunlari avrupali turistler falan sandik ilk anda.
biraz sonra iclerinden biri geldi, tuz istedi.
lan suriyeli cikti amk. kadin saclarini mi boyamis ne, sarisin.
senden benden daha luks yasiyorlar. antalya sahilini kapatmis ibneler.
kac yildir turkiye'deler, turkce'yi de ogrenmisler. anlayamiyorsun oyle kolay kolay.
arabistan çomarı. bunu süreceksin arabistan'a. koyacaksın hücreye. alacaksın eline kalın bir kitap. bir sağdan koyacaksın bir soldan.
Gülerken bile sinsilik fışkırıyor yüzünden.
KATIKSIZ BiR OROSPU, SENi BÜYÜTEN YETiŞTiREN SANA iNSAN DiYENiN AMK.

ŞUNU HAPSE GÖNDERMEZLERSE TÜRK HUKUK SiTEMiNDEKi TÜM SAVCI HAKiM MEKANiZMASI OROSPU ÇOCUĞU SÜRÜSÜDÜR...
Bir sen eksiktin..!

çarşaf eğreti duruyor, dudaklarda bir okka ruj var, ağzindan lağim akiyor.
Bu numaralar bayatladi artik...
Dur bakalim hangi "müftünün eşi" çikacaksin.
ülkenin ıq ortalaması 3 aq.

bence bu beyinlerle hayatta kaldığımızda şükretmeliyiz.
dünyaya, çevresine, kendisine faydası olmayan boş bir insandır muhtemelen. taktığınıza, gerildiğinize değmez yani.
Açıkçası böyle düşüncelere sahip olanları gördükçe kendimden utanıyorum.

Hiç bir şeye saygı duymuyorsan; bari Atatürk’ümüzün 11 yıl boyunca fiilen savaştan savaşa koşmasına saygı duy.

Yazık. Sizin gibi insanlarla aynı havayı solumak zorunda kaldığım için.

Hem buraya geldiğime pişmanım diyorsun hem de ardından tepki çekince yüzünü kapatıp saygı duymasam gitmezdim diyorsun. ikiyüzlülük değil mi bu yaptığın ?

Saygılar sunuyorum azizim...
genelleme yapmak istemiyorum fakat türbanlılardan gerçekten tiksinmeye başladım.
Takipçileri tarafından belgeli resmi var 24 Haziran da malum partiye oy verdiğine dair. Bir tek o partiye oy verenler foto paylaşıyor zaten anlamışsınızdır.

Tabi olay parti değil bu şekilde hakaret eden bir sosyal demokratsa bile yargılanmalı. Ama bazı beyinsizler provake olduğunu bunu yapanın chp li olduğunu falan savunuyor. Tabi onlar da şokta ve haklı kızın yüzündeki makyaja bakınca çarşaf ona ait değil gibi aynı.

Gece gece acayip sinirlendim. Tam bir mal. Ülkeyi Atatürk ve silah arkadaşları değil de cinci hocalar kurtarmış herhalde bu beyinsiz kıza göre.

inşallah allahım tutullanır da bir ceza alır. ibreti alem olur hepsine onun gibi düşünenlere.
Bir adet oksijen israfı kaşarın tekidir. Senin o götün başın ayrı oynayarak ağzını fok balığı gibi yapıp, suratında 1 kilo makyajla video çekmeni, bu tarz söylemlerde bulunacağın ortamı sana orada yatan kişiye borçlusun ey kahpe.
Kesinlikle tutuklansın.
Ülkeden siktir olup gitmek için sebeplerden biri olan kırıcı, yanlış yapan şahıs. Tasvip etmiyoruz yaptığını.
özür dilemiş.

https://twitter.com/kacsa...twcon%5E7090%7Ctwterm%5E3
Piyon.

(bkz: piyon)
Bak güzel kardeşim;

Yine de sana kardeşim diyorum sonuçta bu topraklarda birlikte yaşıyoruz Ne yapalım...

Atatürk’ü sevmeme hakkın var, Erdoğan’ı daha çok sevme hakkın da var.Ne yapalım yani hiç dert değil sen okyanusta bir damla bile etmezsin.umrumda dahi değilsin.

Ama hakaret edemezsin, orda iş değişir.Sen beni ve namusumu kurtarmış adama hakaret edemezsin, ettirmem, gereken neyse de yaparım, nerden inceldiyse ordan kopar yani bil...

Duyduğum kadarıyla özür dilemişsin, iyi yapmışsın.

Birgün o büyük insanın Ne kadar kıymetli olduğunu anlayacaksın, umarım çok geç olmaz.

Aslında bir takkelinin, çember sakallının 3. Karısı olman gerekiyor , hak ettiğin bu...ama ne yaparsın Atatürk seni hayalinden etmiş.
Siktigimin ninjasinin yuzu gozukmuyor ki ozur vidyosunda. O olmayabilir bile. Cocukken annem hep bu ninjalara igrenerek bakardi, ben cok sasirirdim cunku annem gercekten her canliya saygisi olan, ve bize de bunu asilayan biri. Aklim ermeye baslayinca anladim, her zamanki gibi annem hakliymis.
Yıllar önce üstad nejat uygur, Safiye inci'yi çok iyi canlandırmış:

Beyin yerine hoşaf var ondan böyle saçmalıyor cahil kızımız.
kimden peydahlandığı belli olmayan bedevi orospusu.