Sözlüğü bırakma kararı alan yazar. Yarın gidiyorum. Evet.
Gitmesini istemediğim, sadece uluya ait olan tatlı troll. Kızlar sana alınmadı oytun, hep şakacıktan kızları örselediğini biliyoruz.. eğer bu bir dikkat çekme çabası ise hiç yakıştıramadım, zira sen oytunsun büyük düşün *
rütin askere gitme dönemi gelmiştir belki de. hayırlı tezkereler yine.
Bomboş bir troll. Hakkında yazdığım zamanıma yazık...
Bizi evetsiz bırakma reis.
ilgi delisi silik bir karakter. Reel hayatta bulamadığı ilgiyi burada arıyor. Peki nasıl? Şöyle; delinin şey bellediği gibi ''evet'' kelimesini entrylerine sürekli ekleyip, diğer yazarların ilgisini çekmeye çalışıyor. farklı birkaç numarası daha var. Normalde negatif nick altı girmek pek huyum değildir, fakat bu elaman diğer yazarlara nick altı entry giriyor. Muhtemelen 16 17 yaşlarında pısırık bir ergen.
Sallantıda olan türkiye ekonomisi hakkında toplumu aydınlatıcı bilgi ve öngörülerine ihtiyacımız olan değerli yazar.
Her taşın altından çıkmasa şaşırtacak yazar.
Oytun moytun iyi kaymislar buna hahahagha evet.
Oytun geçmiş olsun canım.

Bu günler de geçer.. * seni severim bilirsin.
Bu gece sabaha kadar ağlayacak olan yazar.

Geçmiş olsun yiğidim. Sana elli kere dedim. Beşiktaş a gel diye.
görsel
An zlüğü bırakma kararı alan yazar. Yarın gidiyorum. Evet.
Sözlüğü demedim gurban olduğum, zlüğü dedim. Hem sözlük demiş bile olsam hangi sözlük olduğunu söylemedim.

Tnm: bir yazar.
al artık koynuna beni oytunkaran
günahın boynuna can karam
anladım sensizlik haram
gel artık insaf be oytunkaran
oytunKaran aşkın bu mu
Ne olacak bu fuhşiyatın sonu
Bir sevişir karam bi gidersin
Beni böyle divane edersin
bana nickaltı girsin dediğim yazardır.

(bkz: şaka lan şaka)
(bkz: allah korusun)
Ya çok affedersiniz ama bir türlü ısınamadığım insan yazıları bana itici geliyor.
Sevmediğim yazardır. Her cümlenin sonuna evet yazması ayrı bir iticiliktir. Kaç yıl önce gittim geldim hala gitmemiş olan yazardır. Neyse.
amma g.tünü kaldırdınız be.
eski türkçe de acınan kişi anlamına gelen söz öbeği.
beni artılarken zevke geldiğini bildiğim yazar.

Bunuda artıla bakıyım. Ohhhhh.
100 bininci entrysini ilk oylayıp favlayan benim, umarım ben de tarihe geçmişimdir. *
halamın oğludur. kefil olamam. gelişine sallayın dilediğiniz kadar.
Fenerbahçeli trollüğüyle kırıcı çıkışlar yaptığı için 8 Aydır donuzumda olan yazar.
Mutlu ama uzak olsun. *