bugün

Sıradan ama en ön sıradan yazar.

Merhaba arkadaşlar,

Bunca yıldır düzgün yazmaya çalıştım hep uğraştım ama bu troll başlıkları açan ben değilim belalım olan zall. Bir türlü kurtulamadım yoksa ben yazmıyorum. Onun için açılan başlıkları ciddiye almayın ben sadece okumak için giriyorum şifremi değiştirdim ama çare olmadı. Bir derdim vara yazdım gülmekten cevap veremediler o derece haldeyim. Lütfen yardımlarınız bekliyorum. Evet.
bu adam ciddi. http://www.uludagsozluk.com/e/37446979/

burada gram trollleme yada eksi top toplama amacı yok.

gerçekten ak koyun kendisi.
yok be olum adam atatürkçü. 90 bin tane saçma entry girince beyni yanmış hepsi bu.
en kısa zamanda iyileşir umarım.
bu adamın neden karması gözükmüyor ?
akıyor maşallah şu türkçe'nin güzelliğine bak.

görsel

he yavrum öyle günümüzün ülkemizde en iyi topçu o sen de günümüzün sözlüğümüzde en iyi yazarsın. evet.
Bugün itibariyle sözlükte 7. Yılını dolduran sözlüğün sıradan ama en ön sıradan yazarı. Ulu sevda 7 yaşında artık. Bu başarı bizim arkadaşlar hepimizin. Evet.

#ulusevda7yaşında
Koskoca dile kolay 7 yıl be. 7 yıl sözlükte full aktif takılmak. Ne bileyim insan daha iyi işler başarabilirdi bence bu kadar boş zamanla bence.
troll olmadığı, içinden gelenleri ciddiyetle ve olduğu gibi yazdığı dönemlerde - karmaya düştüğü için troll olmaya karar veren, bu yüzden şimdiki haline çok da kızılmaması gereken, atatürkçü, fenerbahçeli, sözlüğün önemli yapıtaşlarından biri olan yazar.
Sözlükte yedinci yıl hediyesi olarak zall ile mükemmel bir gece geçirmeyi kazanmış yazar.
Evladım olsan seni steril elvidenle bile sevmem.
görsel
resmen elimizde büyüdü lan bu çocuk. ilk geldiğinde abi bakınız nasıl veriliyor falan dıye soran sümüklünün tekiydi.

büyümüş koca adam olmuş, ama zeka yaşı hep aynı kaldı. olsun o da sözlük ailesinin bir parçası. sevmiyoruz.
Uludağ sözlük yazarı olmasına rağmen uludağ sözlükten daha ünlü.
Marka bir troll. Tartışmasız.
severiz kendilerini yazari.

edit: ayrica festivallerdeymis gormedik sanmasin.
An itibariyle mor ve ötesiyle zeytinli rock festivalinde eğlenen sıradan ama en ön sıradan yazar. Siz hala hahahasiktir evet.
Birazdan Selda Bağcan efsanesi ile eğlenip Athena ile kopacak sıradan ama en öne sıradan olan yazar. Siz hala entry girin. Evet.
zeytinli rock festivalinde bardakta süt mısırı satan yazar. bayilik almış galiba evet.
100 000 e yakın entry si olan herif siz daha entry girin yazmış allahın eziği seni. sen klavye parmaklarken...
Hakkında bu kadar entry girilen, karması dahi olmayan bir yazar.

E hal böyleyken merak ettim işsizliğin dibine vurup baktım kimmis diye.

Tabii ben gözlüklü, dağınık saçlı klasik bir bilgisayar bağımlısı
bekliyordum ki anam bildigin konyalı memur bir abi bu oytunkaran. *
Yarın itibariyle sözlüğü bırakma kararı alan sözlüğün bir numarası. Arkadaşlar vedalaşma zamanı geldi... evet.
aklımdan demin sen geçtin oytun, tanımıyorum da seni. eskisi kadar popi değilsin heralde 2011 senesinde bayaa iyiydin. bana nick altı döşemişsin. hakkını helal et yolun açık olsun.

edit: ilgili entry 2012 senesine aitmiş.
Son 4 saat.
Bir yazar.
Kanka güle güle. En çok ulupuan yapan arkadaşlardandır kendisi emeğe saygı. Bu arada danaya girdiyseniz yer varsa beni de yaz pampa hadi selametle.