bugün

7 yıllık sözlük kariyerine son vermeye karar vermiş Uludağ sözlüğün sıradan ama en ön sıradan olan yazarı. Hoşça kalın ibişler. Evet.
Güle güle yiğidim. Evet.
84. Sözlüğe vedasıdır.
85'te görüşmek dileğiyle.
Soyisim tam tutmuyor ama .
görsel
(bkz: #37322315)nolu entrysiyle iyi güldürmüştür.
hazır nick altı savaşları da moda olmuşken gelip bir ağzının payını vereyim dediğim yazar.

(bkz: başka erkeğin hasar bıraktığı kadınla olmak/#37341867)

bir insan nasıl bu hale gelir merak ettiğimden dolayı üşenmedim ilk entrylerine kadar indim, inceledim. başlarda iyi gibiymiş ne bileyim dostoyevski'den, kitaplardan, atatürk'ten falan dem vuruyormuş. daha sonra yavaş yavaş, futbol konuşan bir kemalistten başka hiçbir şey olmadığı anlaşılıyor. yine de eski hali şimdiki vasıfsız haline yeğdir. ben hak veriyorum aslında adam 90500 entry girmiş bunun 90 bini saçmalama olsa e doğal olarak beyin yanar, bir süre sonra da bu saçmalıklara sımsıkı sarılır hale gelir. bir söz var ya hani daha da iflah olmaz diye. hiç umudum olmasa da umarım düzelirsin dostum..
Ogretmen degil liselidir.
Her donem getirdigi 6 ila 8 zayifin acisini da burada hocalarindan almaktadir kendince.
ilkokullu diyen bile vardir.
Os1 cekmekten elleri nasir tutmus ergen bir yazar.
(bkz: zararsız troll)
Gece vakti sözlüğe bakıp bakar bakmaz nickini sol tarafta gören sıradan ama en ön sıradan yazar. Gece gece hayırdır amk? Evet.
90k enrty giren şizofrenidir. Örnek vermek gerekirse kırmızı diye bir başlık açılıyor, koyu bir renktir deyip enrty giriyor. Çok dahiyane
böyle öğretmen mi olur lan sözlüğe girip trollük yapan? edremit'ten falan muhabbet çevirmiştik ama akçaylı olması şaşırtıcı olur.
Öğretmen olup, sabah akşam öğretmenlere sallıyor.

Bence çok mantıklı. Zaten tonla atanamayan öğretmen var ve eğitim fakültelerinin kalitesi düşük.

Ters psikoloji yapıp, insanları öğretmenlikten soğutmaya çalışıyor. Bu sayede öğretmen olmak isteyen kişi sayısı azalacak ve eğitimde kalite yükselecek.

Sırrı çözdüm galiba.
padişahımız 2 sohpet etmiş kıramamış. bu nasıl bir özgüven yarabbi. hani görende sarayda altından yapılma verandasında, viskisini yudumlarken entry yazıyor sanacak. yazdıkları da kimsenin okumadığı saçma girdiler işte. donla entry giriyorsun pervanenin karşısında. kasmayın kendinizi bu kadar. kıçı kırık bi sözlükte bişeyler karalıyorsun alt tarafı. te allam gece gece.

edit: padişahımız nick altından sildiği girdisinde, kendisiyle konuşan sıradan insanları "kıramadık iki konuştuk hemen götü başı oynuyor kanki oluyoruz sanki gizlimiz saklımız var hasiktir ya" diyerekten aşağılıyordu.

çok acizce değil mi ya bunu yazdıktan sonra silmek. yok 90 bin entry var ama bunu siliyorsun hayret.
kendisi sıkı bir Daniel bryan hayranı (!) olduğu için, yazdığı her entry sonuna "evet" koyar.*
Yanlış hatırlamıyorsam 2013ün sonlarında sözlüğe gelmiştim. O günden bugüne yazan tek troll desem abartmış olmam. tilki ye fazlanormalolananormal e falan ne oldu bilmiyorum.
Bunun dışarlarda hiç mi işi olmuyor? hiç mi hastaneye postaneye falan yolu düşmüyor? diye merak ediyorum.
sözlüğün duayeni.
hıncal uluç'udur.
göte göt diyebilen ender kişiliktir.
doğru söyleyenin skildiği toplumda korkmadan, götü pahasına doğruları söylemiştir.
sevilmemesi bu yüzdendir.
arkandayım ulu çınar. gölgen bile yeter bize.
Değeri bundan 100 yıl sonra anlaşılacak yazar. Siz bu zekayla anlayamazsınız. Evet.
sözlüğün en iyi 10 yazarından biri değildir. en iyi 20 yazarından da değildir. 100 yazarından hiç değildir. kendisi zaten yazar da değildir. ona yazar diyenin alnını karışlarım.

edit: alttaki cevaba ithafen;
evet kimse senin kadar iyi yalayamaz ve evet biz defalarca dik durduğumuz için silik yedik.
onurlu bir şekilde gittik. aynı dik duruşla geldik.
kendisini iyi yaladığı için özel sanıyorsa yalllah zall'ın kucağına!
Kendisi asla bir yazar değildir. Kendisi bir efsanedir. Silik yiyip yiyip geri gelen kestaneler kendisi gibi olmaya çalışır ama onlar gider oytunkaran hep kalır. Yallah inci'ye. Evet.
devecialpay'a veremeden konuyu kapatmis yazarimsi mahluk-ul seriftir. karmasi vardi bi ara neydi, ha buldum (bkz: lanet)...severek izliyörük.
görsel
görsel
(bkz: feykler iş başında)
görsel
(bkz: anın görüntüsü/#37406838)

hocam bir şey soracağım şeyaparken bu dizin yukarısında neden kızarıklık oluşuyor yuvarlak şekilde, bilgin vardır belki diye soruyorum çok merak ettim.

bir yazar, trollüğü bırakacağını açıklayıp bırakmayan.