bugün

Sözlük kızları olarak hoşumuza giden bir yazar. Keşke mesaj atsa.
Bugün bir yaş daha yaşlanmış sözlüğün sıradan ama en ön sıradan yazarı. Vay be. Evet.
En çok ulupuan sıralamasında ikinci olan yazar. Sözlüğün dedesi. Doğum günün kutlu olsun kardeşim benim.
iyice yaşlanıyorsunuz moruklar. dünyanın gelecekteki sahiplerinden olarak sevindiğim hadise.
sirf dogum gununu kutlayalim diye kendi nick6ni hortlatmis bak.. hediye, pasta falan da ister simdi kesin.. aramizda beser lira mi toplasak...

tnm: dogum gunu trollu.. e kutlu olsun madem.. *
Dogum gunu yazari. Hayallerinin gerçekleştiği nice mutlu senelere.
doğum günü yazarı. evet.
Doğum günü kutlu olsun yazarı. Nice evetli senelere.
sevdikleri ve sevenleri ile beraber nice mutlu sağlıklı senelere dileklerimi gönderdiğim yazardır.
Sekizinci nesil silik. * *
Dogum gunu kutlu olsun.
doğum günün kutlu olsun nesildaş.

evetleriyle ünlü ulu sözlük yazarı.
sözlüğe topraktan girmiş yazardır. Yaşından olsa gerek on birinci nesillere ayar vermeyi pek bir sever.

doğum günü kutlu olsun. Evet.
Nice benli yaşlar dilediğim sevdigulum.
Ara ara girerim sözlüğe ve her girdiğimde sol framede görüyorum ilginç ve manasız.
O kadar mesaimiz var insan Doğum gününü kutlar. Ayıp size. Evet.
Yılda ortalama 8 kere doğumgünü kutlayan yazar. Ben kantırda bu kadar çok doğmadım amk. Evet.
hepimizi çıldırtmak için onca emek vermiş sözlük emektarı. nice mutlu yıllar dilerim evet'ler seninle olsun. *
Uyuyan yazar.

Ama oytunkaran iyi insandır. Ben kefilim. Evet.
" sadece sekizinci neslin değil, sözlüğün medar-ı iftihar' ı olan troll yazar. " diyemiyorum artık.

" trollüğünde " ciddi kayıp yaşayan yazardır.
aktroll olmanın trolluk olmadığının,
aktrolluğun sıradan bir yalakalık olduğunun farkına varması gereken yazardır.

görsel

örneğin bunu yazabiliyorsun.
çok iyi.
peki tünelde saklanıp oflayanları,
çinçinde saklananları,
saatlerce havada tur atanları trolluyabiliyormusun. yemiyor mu ?

görsel

örneğin bunu yazabiliyorsun.
çok iyi.

ama en az 2 milyonluk mitinge 170 bin diyen birini trolliyemiyorsan sen artık kısa bir hikayesin.

not: sana hiç bir zaman ( - ) vermedim. vermemde. eksim de artım kadar kıymetlidir.
Bos bos entrylerle sadece kalabalik yapan, iktidar yanlisi ve millete salca olmayi seven siradan bir yazardir.
oha hala yazıyor dediğim yazar. azimle sıçan duvarı deler demişler. acaba oytun bu azimle neyi delmeye çalışıyor?

(bkz: zall)
görsel
Sözlüğün gülüdür o. Benden hoşlanmaz. Ama severim oytunu ben. Evet.
sevdiğim yazar.
7 yıllık sözlük kariyerine son vermeye karar vermiş Uludağ sözlüğün sıradan ama en ön sıradan olan yazarı. Hoşça kalın ibişler. Evet.
güncel Önemli Başlıklar