bugün

öncelikle bu sıcak aile ortamını bize sağladığın için sonsuz teşekkürler. bizi zamanla kabul ettin 1. nesil, 2. nesil, 3.nesil ve kabul etmeye devam edeceksın 4. nesil, 5 nesil... ilk başlar da çok küçükten tıpkı yeni dogmuş bir bebek gibi ama zamanla büyüdün, biz de seninle beraber büyüdük bize bu ortamı sağladın birbirimizle tanışmamıza ön ayak oldun yapılan zirvelerle. umarin bu şekilde büyümeye devam edersin bizlerle ve yeni geleceklerle nice yıllara uludağ sözlük.

not: bu sözlük insan mı yoksa. *
hepimize sıcacık arkadaşlıklar, yeni insanlar ve dahi yeni bakış açıları, sevinçler hüzünler ve başka bir çok duyguyu bir arada yaşatan, her geçen gün daha da güzelleşen sözlüğümüze gönül borcu..nice yıllara..
(bkz: rica ederim)
(bkz: diyor kendileri)
teşekkürler sözlük. bize bu ortamı, sıcaklığı yaşattığın için. can sıkıntımızı aldığın için. hatta yalnızlığımızı paylaştığın için. nice yıllara.
henüz çok fazla kişiyle tanışamasamda entry girmekten ve okumaktan hoşlandığım hele php ile yazılmasından daha da hoşlandığım sözlük.
kimsenin benim kadar içten söylemeyeceğine inandığım söz. nedeni bana kalsın. tek söyleyebileceğim sözlükle birlikte hayatıma giren mutluluk. çok iyi insanlarla tanıştım üyesi olduğum 10 ay içinde. çok çeşitli bakış açıları olduğunu ama buna rağmen birlikte bir şeyler yapmanın, paylaşmanın önemini kavradım. stres attım, zaman geçirdim, eğlendim ve daha pek çok şey.
evet sevgili uludağ sözlük hayatıma kattığın güzellikler için çok teşekkür ederim. iyi ki varsın nice uzun yıllara hep birlikte ve artarak...
coca cola' nın yeni sloganı. bu kadar ki önemli olduk...
ne zaman canım sıkılsa doya doya yazdığım ve beni usanmadan dinleyen sözlüğe teşekkür etmeyi borç bilirim. o kadar saçmalamama rağmen bir kere bile 'ya bi siktir git gigantic ya' demedi. * * evet sana minnettarım sözlük.
heh, uludağ sözlük başlığına yazdık bitti uludağ sözlük 1 yaşında başlığına yazdık o da bitti, sonra bütün yazarların altına aynı fabrika çıkışlı kutlama entryleri girdik, o da bitti. şimdi de hep beraber bu başlığa girelim, aynı şeyleri dolandırarak anlatan yüzbinmilyon tane entry yazalım.yetmesin iş/güç kısmına yazalım kutlama yazıları, bir de üstüne gelişmeler bölümüne patlatırız, sonra da allah ne verdiyse artık...tanım yaparız, yoksa entry silinir, değil mi? ;
sözlüğe teşekkür etmeyi amaçlamış insanın söyleyeceği söz.
sanal alemden kurtulma çalışmalarımın can sıkıntısı olarak geri dönmesi sonucu birkaç dakika önce yeni nesil olarak son saniyede dahil olduğum siteye karşı gayri ihtiyari söylediğim cümle.
'' içimde bulunan her şeyi, belli kuralları saymazsak istediğim gibi dışa vurduğum yegane yer olduğun için, bana insanların fikirlerine saygı duymayı öğrettiğin için, saatlerce başında tutarak finallerden kalmamı sağladığın için* teşekkür ederim. '' söz öbeğinin kısaltılmış hali.
(bkz: thank you for the music) *
evet defalarca teşekkürler sözlük son dönem de yaptığın değişiklik için. insanın gururunu inciten (ç) logosunu kaldırdın ama birşeyi unutttun be birader, silmen gereken o semboldü çaylakların isimleriyle beraber değil sadece semboldü. vur dedik öldürdün vesselam.
sözlükten hayırlı bi kısmet bulanların söyleme olasılıgı olan söz öbeği. bir diğeri için;

(bkz: allah belanı versin sözlük)
çaylaklıktan yazar olan amelenin sevincinde dediği hede *
az önce acun ılıcalı'nın söylemiş olduğu ve aile içerisinde saygı duyulmamı sağlayan cümle.

(bkz: teşekkürler acun ılıcalı)
görsel
Anında gerekeni yapan herkese teşekkür ediyorum.

Harikasınız!

(bkz: Folkan iyesta cicisler artık çaylak)