bugün

1957 paris doğumludur. kavala şirketler grubu yöneticisi, tesev yönetim kurulu üyesidir. kızıl milyarder olarakta nam salmıştır.
anadolu kültür as'nin patronu bununla ilşkili olarak diyarbakır'da bulunan diyarbakır sanat merkezi'nin de kurucusu. Türk-Polonya iş Konseyi, Türk-Yunan iş Konseyi, Center for Democracy in Southeast Europe (Güneydoğu Avrupa'da Demokrasi Merkezi) gibi çeşitli iş ve toplumsal kuruluşların Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulunmuştur. yazar tarık buğra'nın kızı ayşe buğra ile evlidir.
güneydoğu anadolu illerimizde tesev aracılığıyla düzenlediği organizasyonlar ile hıyanet ortamının yaratılmasında büyük katkıları olan, yöreden çıkan kürtçü politikacıları avrupa'nın çeşitli yerlerinde organize ettiği seminerler ile eğiten, genç sivillerin gizli babacığı, Soros'un adamıdır.
kavala kurabiyesini hatırlamama sebep olmuş kişidir. gerisi teferruattır.
"açık toplum enstitüsü" cü, "tesev"ci, helsinkici, sorosçu, kürt mikromilliyetçisi, neoliberal ve nesol "aydınlar"ın kankası cia güdümündeki adam. bir diğeri için:

(bkz: cem boyner)
(bkz: kvk)
Soyadi kavala kurabiyesinden geldigi sanilan adam.
dün gece gözaltına alınan örgütçü sol finansörü.

görsel
Gözaltına alınan ve ajan olduğu iddia edilen karanlık isim. Umarım uzun bir süre tutuklu kalır ve yerine birisi bulunamaz.
sol, sosyal liberal ve pkk sempatizanlarının koruyucusu, besleyicisi kızıl milyarder, soros'un dostu.

http://odatv.com/yazar/ni...-kiyilari-2110171200.html
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.