Advertisement

 1. 1.
  diş sayısı, dişlerin konumu, çene arkları ve bunların konumuyla ilgili sorunları ortadan kaldıran sonunda hastayı güzel bi gülüşe kavuşturan zahmetli ve masraflı bi tedavidir. dişlerinde metal braket istemeyenler için estetik malzemeler hazırlanmıştır (bkz: clarity). ekonomik yönden hastaya çok şe kaybettirirken ortodontist çok karlıdır. tabi üniversite hastanelerinde sıra arayanlar 3- 4 sene beklemek durumundadır.
  2 ... sour cherry
 2. 2.
  tüm acıların katlanılabildiği bir tedavi ama lanet lastik bağlar haricinde. şu lastik bağlar da dişleri öne ya da arkaya çekmeye yarıyor işte. ama çok berbat bir ağrı veriyor. iki günde göçtüm be sözlük.
  1 ... ess ess
 3. 3.
  tamamen çene ve yapısı hakkında eğitim alan "dişimi çek" desen çekemeyen hekimler tarafından yapılan tedavidir. korkunç masraflıdır, küçük yaşta başlayan bir tedavi bitiminde bir aileye bir araba parasına patlayabilir.

  bu işi yapanlara ortodontist denir.
  ... melankolik
 4. 4.
  çevrede telli baba diye anılmaya başlamak.
  (bkz: telli baba)
  -1 ... dalton ana
 5. 5.
  tedavi süresince isyan ettirsede tedavi bitiminde doktora teşekkür üstüne teşekkür edilir ve ömür boyu çekilecek olan dertten kurtarır. *
  ... aci biber
 6. 6.
  ortogonal şekilde ipe asılan donları, otomatik şekilde toplayamayan ev hanımlarının, bu işi başarabilmeleri için uygulanan tedavi yöntemi.
  ... neo gazi
 7. 7.
  diş hizamdaki yaralardan dolayı heath ledger'in joker'i gibi hissetmeme neden olan tedavi.
  ... proteyin