1. 1.
  ortodonti uzmani. dislerin cene kavsindeki yerleriyle alakali olarak duzeltmeler, tedaviler yapan dis hekimi. turkiyede sinirli sayida vardir. olanlar parayla oynamaktadir. hayalimdeki uzmanliktir.
  3 ... dilencikral
 2. 2.
  diş doktorları ile anlaşıp dişini fırçalamayanlara süper kötülük yapma taktiği olan insana; dişine yapışmış sakız hissi vermeye çalışan insanların meslek grubudur. bu meslek grubunda ki insanlar diş doktorlarının bir üst seviyesindeki insanlardır, bu şahıslar signal ipana ile uğraşmazlar bunlar signal ipananın direk ortakları ve hurdacıların da bir numaralı dostlarıdır. (binlerce insanın dişinden çıkan teller nereye gidiyo sanıyosunuz).
  2 ... hercai407
 3. 3.
  adım başı gördüğünüz diş hekimlerinin aksine çok nadide olan kişilerdir. az oldukarı için inanılmaz para kazanırlar. üniversite hastenelerinde bulunabilirler ancak bu bölümden randevu almaya randevu almak için randevu olmanız gerekir. üstelik diş hekimliği fakültesinin acilide yoktur ve yıllık olarak planlanlanır bütün muayneler ve son olarak 18yaşından büyük birinin tüm masrafları kendine aittir. buda 3bin tl kadardır. tabi ağzınız çok temiz olmalı çürük, diş taşı vb. şeylerin olmaması gerekir.
  ... estel
 4. 4.
  5-6 sene önce gaziantep'de sadece 1 tane vardı bunlardan.
  ... at yapragi
 5. 5.
  ortodonti tedavisinin masraflı olmasından dolayı diş hekimliğinde parayı götüren gruptur.
  tedavi uzun süreli olduğu için hastalarıyla çok uzun yıllar muhattap olurlar. ayrıca erkeklerle kızların gelişim dönemlerinin farklı sürelerde olmasından dolayı kızların sigorta tarafından tedavi masrafları daha erken bir yaşta karşılanmamaya başlar. erkekler neden daha çocuk oluyor burdan anlıyabilirsiniz ayrıca.* son olarak bir diş hekimliği fakültesine gittiğinizde size 3-4 yıl sonraya randevu verirlerse şaşırmayın. işler dışardan göründüğü gibi ilerlemiyordur çünkü.
  1 ... fabala
 6. 6.
  adı amina oksit olan bir diş hekiminin uzmanlaştığı alan olursa adı alanı uyumlu olacak dişçinin uzmanlaştığı hedesi.
  -1 ... yagmurunsesi
 7. 7.
  kapıcı günümüzde blok görevlisi olarak değiştirilmeye çalışılıyorsa, bu insanların mesleği ağız teknisyenliği olarak değiştirilmelidir. hurdacı, inşaatçı, teknisyen... hepsini küçük bir ağız üzerinde yapıyor. dehşet bi' iş.
  ... der meister
 8. 8.
  bundan 4 sene önce türkiye'de bayan olan cinslerinden 1'i askeri olmak üzere yalnız 7 tane bulunan meslek grubudur.
  1 ... gayetkendihalinde
 9. 9.
  başlangıçta futbolcuların maç esnasında saha içindeki konumlarına benzeyen dişleri, tedavi sonunda maç başlamadan önce futbolcuların milli marş düzenindeki haline benzeten adam/madam.
  1 ... domateslidomestos
 10. 10.
  dünyanın en şeker insanı ise anca sevilebilecek meslek erbabı kendisi.
  özverili ve sevecen olmaları tercih sebebidir. o uzuuun tedavilerin sonucunda arkadaş olursunuz ve sınav sonuçlarınızı ya da tatil programınızı sorabilir artık. özlersiniz görmediğinizde.

  3 yıldır tonlarca uğraş ve bissürü kez ameliyat ile süren ortodonti tedavim yüzü gülen sevgili ortodontistim olmasa çekilmezdi.
  ... birdamlaumut