bugün

3.lige çıkan orduspor değil orduspor 1967 takımıdır. Hiçbir zaman orduspor olamayacak. Malatyanın yeni Antepsporun futbol kulübü olması gibi.
amatör ligden bile düşmüşler nasıl becerdiler bunu.
bir zamanların efsane takımıydı.
Türkiye kupasında 2 kez yarı final oynayan futbol takımı.
neredeyse büyük bir şirketten daha fazla döviz borcu olan takımımız. en son 8. haftayı liderliğe yakın ( ya 2 ya 3 puan fark vardı) götürdüğü ligde galatasaray'a karşı istanbul'Da 2-0 öne geçmiş fakat soyunma odasında bir şeyler olmuş ve maç ikinci yarı 3-2 olmuştur. bu maçla birlikte de zaten aşağıya yolculuk başladı. şu an amatörde. daha düşebileceği yer kalmadı zaten.

2010-2011 sonrası dönemde demirören'e oy vermeyen iki takımdan biridir. ilginç bir şekilde ikisi de allahın hikmeti alt ligleri boylamıştır. ya da boylatılmıştır mı desek?
ikinci amatör lige düşürülmüştür. çok yazık şehir takımlarının günden güne eritildiği belediye destekli proje takımlarının ligleri parsellediği bir süreci yaşıyoruz. umarım orduspor eski parlak günlerine geri döner.
Adamlıkta bugün;

görsel
pcyi oynatınca orospor olarak görüyorsunuz.
liglerdeki mücadelesine rağmen ulaşamadığı popülariteye ne dediği anlaşılmayan adam videosuyla ulaşmış takımdır.
bir dönem hector cuper'in çalıştırdığı takım. culio, stancu falan bu takımdaydı. tabi o sıralar hedef 3 yıl içinde uefa 5 yıl içinde şampiyonlar ligindeydi. 5 yıl sonra sanırım amatördeler. türkiye'nin özeti gibi. lol.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.