1. 1.
  agiz ve dis sagligi acisindan bir sakincasi bulunmayan, curuk dislere zarar vermeyen, distasi ve tartar olusumunda herhangi bir rolu olmayan, diseti cekilmelerine yol acmayan bir seks turu. cogu zaman cinsel munasebetten once aperatif olarak alinir. taraflar birbilerini yer, yalar, yutar...

  (bkz: orgazm)
  (bkz: cinsel münasebet)
  71 -25 ... beelzebub
 2. 2.
  her iki tarafın da iyi zaman geçirebilmesi için (bkz: 69)
  29 -8 ... mrstrange
 3. 3.
  'seksten tat almak' sözünü gerçek manada yaşatan, ağız yollu ilişki...
  31 -5 ... speechbubble
 4. 4.
  kimi insanlar için olmazsa olmaz, kimileri için de iğrenç olan seks türüdür. oral seks olmadan yapılan seks, salçasız yemeğe benzer.
  bazı kesimler de dini inanışa göre günahta sayılmaktadır. nedeni ise, ağızla yemek yendiğinden dolayıdır, saçmadır.
  23 -17 ... trablus
 5. 5.
  çoğu kişiden "iğrenç" kelimesiyle anılan fakat seks öncesi olmazsa olmaz bir seks türü ve herkesin yapamam dedikten sonra kesinlikle yaptığı üç temel seks türünden biridir.
  18 -5 ... emariz35
 6. 6.
  yapmasını bilmeyen hatun yapınca dalgada acının yanı sıra sıyrıklar,deri kalkmaları yaratabilecek olaydır.er kişinin de doğru yeri bulması gerekir,hatun kişinin gaza gelmesi için.zevklidir,yapılasıdır ancak zor zanaattir.
  14 -7 ... gazoz_kapagi
 7. 7.
  Tüm porno filmler bu olayla başlar.
  22 -5 ... gerko
 8. 8.
  the sopranos ta "klarnet çalmak" olarak bahsedilen cinsel aktivite.
  11 ... stirkof
 9. 9.
  standart seksten daha zevkli olabilecek tek aktivite.
  17 -2 ... baybars
 10. 10.
  yaraticinin agizi cinsel temas icin degil de baska amaclar icin yarattigini ve agiz yoluyla temasin yaratilis amacina ters düsecegini umursamayan, din i saf disi birakmis, oral seks diye bir soruyla karsilastiginda sadece verdigi hazdan yola cikarak yorum yapan, tatminsizligin dayanilmaz sancilariyla sersemlemis ne yapacagini sasirmis kisiliksizlerin tercih edecegi bir eylem.
  umarim birgün dini önemsemeyen insanlar icin birileri cikip agiz kanserine yakalanmis hastalar icinden oral seks yaptigini söyleyenlerin sayisinin yapmayanlarin sayisinin bir kac kati oldugunu söylerler. belki o zaman "oral seks = mutluluk" diyen insanlarin yapmamak adina elle tutulur gözle görülür bir nedenleri olur.
  58 -92 ... ciwan