bugün

pazar gününü one piece izleyerek geçireceğim.

Luffy'nin o siklemez , sanjinin abaza , zoro'nun acımasız , usopp'un korkak ve namininde cimri tavrı ile.
ızdırabını s.ktiğimin animesidir. bitmiyor ulan. acaba ölmeden sonunu görürmüyüm diye düşünüyorum.
Cok guzel seri. Animesini izlemedim ama mangasini okuyorum. Tavsiye edilesi.
Yıl 2015 biz yaşlandık Luffy denen zat daha yeni ergenliğe girdi aha da burda son halinin videosu

https://www.youtube.com/watch?v=iZpzQujP_F0
lan gear 4 çıktı lan bu bölümlerin animesi kesin izlenmeli, adam direk gear 4 dedi kaldım lan noluyo dedim yanlış mı yazmışlar acaba dedim ama gear 4 luffy çıktı. Sevindirici şeyler olan anime ve manga serisi.
Mangası 1997, animesi 1999'dan beri devam eden efsane seri. * sensei'nin insanlığı armağanı olan bu seri dünya çapında en çok satan manga, bir rekortmen . Gomu Gomu meyvesine yiyerek lastik adam olan Monkey D. Luffy adlı saf, obur ve tutkulu bir korsan, tayfası ile beraber korsanlar kralı olma macerasına atılıp yelken girmemiş denizlere sefere çıkıyor. iyi hoştur ama animesi çok yavaş izliyor, iki ayda bir izlemek gerekir.

--spoiler--

Doflamingo tek başına direniyor, Luffy 1 dakika sonra kendine gelip tekrar Gear Fourth kullanarak Arc'a bir son verecek gibi ama Oda sensei bu, insanları ters köşeye yatırmaya bayılır.

--spoiler--
Izleyin, izlettirin.
Kadraja girip bir kaç sahne görünen neredeyse herkesin geçmişinin anlatıldığı şuan tayfanın karşısına çıkan düşmanın neredeyse 200 300 bölüm önceden ince ince işlenmeye başlandığı (bkz: skypea saga) işlenme ve kurgu olarak efsanevi anime/manga serisi.

Ayrıca marine ford gibi çok dramatik bir zirve daha yapması muhtemel(4-5 yıl sonra) şapka sonsuza kadar luffy de kalabilir.
çok uzun olması nedeniyle başlamaya korktuğum anime.
dünyanın en iyi dizisidir. anime diye ayrım yapmıyorum netim yani...
Ilk başladığımda üçyüz bölüm yayınlanmıştı. Ben yetişene kadar biter herhalde diye düşünüyordum da ben yetiştim hatta mangaya geçip bitirdim ama odaya göre anca yarısına gelmiş olan manga. Yuh dedim ilk duyduğumda. Her hafta mütemadiyen arkadaşı arayıp en az yarım saat mangayı ve gelecekte olabilecekleri tartışırız.
narutonun bitmesiyle beraber her hafta perşembe çıkmış mı lan! diye manga sitelerine abanmama sebep olan harika anime/manga.
güzel anime fakat öyle sıkıcı diyalogları öyle gereksiz bölümeri var ki sabır taşını çatlatıyor resmen birde luuffy bir şeyleri anlayana kadar sinir krizi geçirebilirsiniz.
ilerledikçe bozmayan, bilakis coşan tek mangadır kendisi.
arkadaş donixtue family, white beard, sabo, kaidou vs kimler kimler girdi ve daha girecek kimler var açıklanacak ne sırlar, yaşanabilecek ne kapışmalar var.

ayrıca cp 0 bence baya fos çıktı.
hadi rob lucci neyse de spandam ne lan? onu kapısından geçirmemeleri lazım o mevkinin.

hatta rob lucci ye bile yer olmamalı orada, bu elemanlar enies lobby deki yıkımdan sorumlu tutuldu, en son bir ara yine marine ler tarafından aranıyorlardı. ne alaka cp 0? bildiğin sadece istihbarat örgütüne dönüştü gözümde, gram güçlü olamazlar şu dakkadan sonra.
senior pink in anime de hüngür hüngür ağlattığı efsane yapım.
manga dan daha başarılı olmuş.
1997'de başlayan 2007 den beri her pazar düzenli olarak takip ettiğim * hayallerini hedef edinmiş bu uğurda çaba sarfeden kavga eden gençlerin hikayesi. ben yaşlandım karakterler yaşlanmadı ne zaman bitecek artık yoruldum dedirttiriyor. o değil de roronoa zoro, picaya ne koydu ama *
izlemeye başlasam mı diye düşündüren anime.
izlemeye başlamayanların Başlaması gereken anime acilen.
10 bölüm izledim ama çok çocukca göründü sanki sözlük devam etsem mi zaman bol..
Devam etmeyen çok şey kaybeder.
Yıllardır açık ara en popüler anime/mangadır. Öyle ki mangası Senelerdir en çok satan listesinde 1. sırada. Her yaşa hitap etmesinden olsa gerek.
Uzayda yaşam bulundu mu bulunmadı mı o günleri görmeden öleceğiz yerine bu animenin sonunu görmeden ölmemeliyim dedirten ve Anime kültürünün en güzel örneğini yansıtan seri.
Alt metinleriyle günümüz dünyasını çok iyi eleştiren bir manga/anime serisi. Hatta dragon ball, fma, bleach vs fanları kızmasın ama bence shounen türünün en iyisi. Mangakası da son yüzyılın dahilerinden biri olarak nitelendiriliyor ayrıca. Arigato oda-sensei.
Her şeyi çok iyi, çizimleri dışında...
--spoiler--
doflamingo nun ölmemesi artık canıma tak etti. ne dişli adammışsın mübarek. sorması ayıptır bu çocuk nasıl savaşacak blackbeardla, sakazukiyle? herhalde o zamana kadar gear 5 i öğrenir.
--spoiler--