bugün

entry'ler (37)

fairy tail

Devam eden uzun soluklu animelerin en iyilerinden. Arada Saçma sapan filler olsa da onlar dahi eğlendirebiliyor.

karışık tost

Gerçek tosttur. En azından ne yediğinizi bilirsiniz. Normal tost diye iki gram kaşar peyniriyle kandırıyorlar milleti. Tost dedin mi içi malzeme dolu olacak.

apple

Fazlaca abartılan markadır. Bilen bilmeyen herkes yok stabil yok şöyle yok böyle der. Alt tarafı işimizi gören bir alete ihtiyacımız var. Bu gösteriş niye anlamam.

fargo

Dizisi filme oranla daha iyi olan yapım. Filmden açıkçası oyunculuk dışında haz alamadım. Dizi nedense Anlamsız bir şekilde bağlıyor.

one piece

Yıllardır açık ara en popüler anime/mangadır. Öyle ki mangası Senelerdir en çok satan listesinde 1. sırada. Her yaşa hitap etmesinden olsa gerek.

aşk

Uğruna Saçma sapan Şeyler yapılan histir. Bile bile yapılır üstelik bu saçmalıklar bazen. Sanırım Doğası bu.

sözlük playboylarının fotoğrafları

Of süpersiniz ama maalesef karar veremiyorum kimi seçeceğime. O Yüzden pas.

one piece

Devam etmeyen çok şey kaybeder.

cok guzelim ben

Herkesten güzel olan yazar.

the x files

Kendisinden kalitelisi yapılamayan efsane. Şimdiki saçmalıklarla idare ediyoruz. Eskiye dair birkaç güzel örnek daha verirsek alias, oz, The 4400 var.

ride along

Ocakta ikinci filmi gelecektir. Paylaştıkları şeylere bakılırsa ilkinden daha da bir komik olacaktır. Zaten kevin hart varsa aksini beklemek Saçma olur. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

sözlük yazarlarının itirafları

00.00'da itiraf girdik aman ne büyük başarı.

yazar nicklerinden boy tahmini

Thranduil 1.77.

yazarların 2015 yılında en beğendiği film anketi

Beni en çok eğlendiren kingsman'ı verdim oyumu.

minikitap

Geçen gördüm bunlardan fiyatları aynı normal kitapla. Gene can Yayınları'nın Paragöz bir hamlesi sadece.

senin için bütün kızlardan vazgeçerim diyen erkek

Aşıksa zaten bir zahmet vazgeçmesi gerekir. Övgü beklemeye gerek yok.

kaşça kendinden büyük birine aşık olmak

Çok da önemli olmayan şey.

görsel
görsel

kitap sinema müzik gibi şeylerin gereksizliği

Katıldığım önerme. Hatta hepimiz ölelim direkt ne gerek var böyle zevklere.

yaşça kendinden büyük birine aşık olmak

3-5 yaş bir yere kadarken öyle büyük farklar ürkünç geliyor.

shinzo abe

En sevimli başbakan.