1. 1.
  bir zamanlar star tv de lastik adam adıyla gösterilen. daha sonra yasaklanan anime.
  12 -1 ... scepture
 2. 2.
  kesinlikle kaizoku fansubs riplerinin izlenmesi gereken anime. an itibariyle mangasının 440. bölümünde, animesinin 293. bölümünde olan, 8 moviesi, 4 tane de tv special'ı bulunan star tv'nin bir aralar yayınladığı ve yayınına smoke karekterinin mütemadiyen puro içip çocukları özendirmesi gibi bir nedenden yasaklandığı esprilerin havalarda uçuştuğu, aksiyonun hiç bitmediği izlettikçe izleten bir anime.
  (bkz: monkey d luffy)
  (bkz: roronoa zoro)
  (bkz: sanji)
  (bkz: usopp)
  9 ... guilt and regret
 3. 3.
  sevdiğim en iyi anime.Rtük'ün yüzünden yarıda bıraktığım anime.çocuklar için olmadığı bariz şekilde görünen bolca şiddet ve espiri içeren kurgu harikası anime.
  youtube'dan episod 001, 002, 139 falan diye yazıp japonca isleyebileceğiniz anime.

  (bkz: gomu gomu no rocketto)
  7 ... fatality of fantasy
 4. 4.
  (bkz: sin city/#1585993)
  1 ... fatality of fantasy
 5. 5.
  mükemmel anime'dir.. internetten ingilizce alt yazılı* rahatça bulabilirsiniz.. bağımlılık yaratır aynı zamanda..319 bölümü ve 8 filmi* olduğu için izleyecek birşeyler mutlaka bulunuyor..
  4 ... rau ru
 6. 6.
  99 da başlayan, halen bitmek bilmeyen, 400lere kadar devam etmesi düşünülen, bir grup korsanın macerasını anlatan geyik ve aksiyon üzerine kurulu anime. kimilerinin çok sevdiği, kimilerinin ise hiç beğenmediği, averaj seyircisine sahip olmayan yapım. konu şeytan meyvası yiyip acayip güçlere sahip olan laffy karakterinin(sağı solu uzayıp hareket çekiyor millete), en az kendisi kadar uçuk kaçık insanları etrafında toplayıp ben denizlerin hakimi korsanların kralı olcam kim tutar beni şaşarım enginlere sığmam taşarım şeklinde mehmet akifden esin almasıyla başlıyor ve gidiyor gidiyor gidiyor...yeter be kardeşim dur artık ömür boyu seni mi izlicez dedirttiriyor.*****

  It was a time when pirates ruled the seas. Several bands of pirates were battling over the great hidden treasure, One Piece, which was left by the now legendary pirate captain, Gold Roger. There was a young boy who admired the pirates, his name was Monkey D. Luffy. One day, he mistakenly eats the devil`s fruit and turns himself into a rubber human being.

  Ten years have passed since that incident. Luffy sets out to sail all alone. He sets out to become a great pirate captain and thats when his great adventure begins. "Im going to be the Pirate King! I`m going to get One Piece!".
  http://anidb.net/perl-bin....pl?show=anime&aid=69

  yoğun istek üzerine.
  5 -1 ... godlessturtle
 7. 7.
  ilgilenenler;
  http://www.dbz-media.nl/n...n/index.php?page=onepiece linkinden bölümleri-filmleri-özel bölümleri.. neyi varsa edinebilirler. **
  tutkunuyum.
  4 ... fatality of fantasy
 8. 8.
  şu linkten oldukça güzel mugen dövüş oyununu indirebileceğiniz anime serisi,
  http://rapidshare.com/fil...mugiwra_no_luffy.rar.html
  4 ... fatality of fantasy
 9. 9.
  puro içen kötü karakter yüzünden türkiye de yasaklanmıştır. allah belanı versin rütük
  10 -1 ... yipyip
 10. 10.
  en cool anime karakterlerinden bir kacini icinde barimdiran anime.
  4 ... traktor