bugün

gene sıkıcı bir gün omegle açılır ve sohbete başlanır. sayfa sürekli yenilenir ve karşımıza 2 tane çocuk çıkar; başlarlar göğüslerini sıktırmaya oynamaya. kısa bir süre bu olay nükseder ve kızlar karşılık beklerler. zaten böyle şeyler hep beni bulur çeker, kız sakallı sıra sende soyunmaya başla der ve utanıp sohbeti kapatırım.
dişi bir varlıkla sohbet etmenin hatta penis görmemenin neredeyse imkansız olduğu rastgele sohbet sitesidir. alternatifleri için (bkz: http://www.sohbetarkadaslik.com/)
kafa dağıtma amaçlı girdim ne kadar maymun varmış türkiyede.
Eski tadı olmayan web sitesi. önceden ingilizcemi geliştirmek amaçlı girdiğim oluyordu fakat sürekli türk arkadaşlarla denk geliyordum.şimdi ne alemde bilmiyorm ama heralde yine masturbasyon yapan erkeklerden geçilmiyordur.
4 yıl once sürekli girdiğim site. Bayagi arkadaş edinmiştim. Brezilya dan tayland a kadar. O Brezilyalı kız da bayagi güzeldi, şaşırmıştim. Facebook ta falan arkadaştik. *

Eskiden dil ve arkadaşlık konusunda oldukça yararlı olan siteydi.
Eskileri düşünerek ne günlerdi bee diye iç geçirten site şimdi her taraf mastürbasyon yapan doldu abazalar burayıda ele geçirdi.
türkiye'den girenlerin %80'inin kürt olduğu siite. bu amk maymunlarından bir kere daha iğrendim.
ulan ben buradan sevgili yaptım. gayet kullanışlı bence.

hatta kız türkiye'ye gelecek kendisi litvanya'da yaşıyor. 3 yıldır sevgiliyiz. kendisiyle en son 2 yıl önce iletişime geçtim yine omegle'de denk gelmiştik.

benden kredi kartı numaramı falan istedi türkiye'ye gelmek için. tc numaramı vs istedi. ben de babamınkini verdim.

gelince sevişeceğine söz verdi. o da beni çok seviyor ve önemsiyor biliyorum. her gün onun adına şiirler yazmak istiyorum ama adını bilmiyorum söylemedi.

bir de bu kız her 7 saniyede bir aynı hareketi yapıyor. onun nedenini ben de anlamadım. önce el sallıyor sonra saçını düzeltiyor. sarışın bi kız. ancak takıntısı var galiba çünkü sürekli bunu yapıyor.

dediğim gibi 2 sene önce de yaklaşık 2 saat konuştuk. hep saçını düzeltip el salladı. tam saçını düzeltirken de hep ''hi'' diyor. bende de refleks oldu ben de ona hep ''hi'' diyorum.

neyse bakalım bekliyoruz.

yalnız şöyle bir durum var. babam şuan borç içinde yüzüyor. bu kızla alakası var mı bilmiyorum.

olsun ne olursa olsun çok seviyorum. umarım geldiğinde sevişiriz.
milletin elinin sikinde olduğu tuhaf bulduğum site.
önceden girerdim buraya, o zaman yabancı filan çoktu böyle değildi. ingilizcem gelişsin diye filan ...

bugün aşırı ders çalışmaktan beynim yandı ve bir ara aklıma geldi. bir girip bakayım dedim. karşıma her gelen türk evladı idi. şaşırdım biraz, ulan hiç mi yabancı olmaz diye düşünüyordum.... gelenler türktü ve doğal olarak geneli erkekti. kimisi maske takmış komiklik yapıyor , kimisi mastürbasyon yapıyor filan... bazı erkekler beni görünce küfür filan ediyorlardı hatta... sonra ev arkadaşım olan litvanyalı kız odama geldi, o da biliyormuş burayı, eğlenmek için girdiği olmuş bir kaç defa... o da yanıma oturdu başladık beraber geyik yapmaya. bu sefer gelen herkes adam gibi selamını veriyor, muhabbet etmeye çalışıyordu. baktım her muhabbet eden abi hatun çok iyi, rus mu, abi öpsene diye saçmalamaya başlıyor, işte o an bir kez daha ulan ülke olarak ne hallere gelmişiz diye düşünmeye başladım tekrar. kızı kaldırdım yanımdan ve ders çalışmaya devam ettim.
ergenlerin bastığı bir zamanların efsane sitesi.
(bkz: mua)
you: hi

stranger: hi

you: asl?

stranger: asl?

you: ahahah same time :')

stranger: ahahah same time :')

you: wtf don't repeat me

stranger: wtf don't repeat me

you: orospu çocuğu

stranger: kes lan yavşak

you: aa türk müsün eheh selam kardeşim

stranger: orospu çocuğu dedin?

-you have disconnected-

not: karşı taraf troll'ledi beni.

stranger: hi asl?

you: 22 london f. u?

stranger: 14 turkey m

you: are you turkey?

stranger: yes. do you tits?

you: what?

stranger: boobs open

you: are you crazy?

stranger: meme

you: kamerasız konuşuyoruz farkındaysan kodumun malı

stranger: anaa türk müsün?

you: what?

stranger: ahah yemezler. slm

you: i am english

stranger: okey. open boobs

you: mal mısın amk?

stranger: tits open

-you have disconnected-

not: olm bizim gençliğe nolmuş lan böyle.
stranger: hi

you: hi asl?

stranger: 24 istanbul m. you?

you: 22 london f

stranger: oh that's fine

you: yes. you are fine, too :')

stranger: :') you are so sweet. i have been to england before

you: so what? why are you telling me this? sikimde değil ki bu benim.

stranger: ahah türk müsün?

you: marslıyım

stranger: kars yazacaktın sanırım?

you: ya bi get the fuck out amk

-you have disconnected-

not: salaklar lan bunlar.
omegle ne ya. omegle diye isim mi olur klavyeye random basılmış gibi. bence isimden kaybediyo. o yüzden sırf ergenler takılıyo olabilir.

stranger: hi asl?

you: 22 london f

stranger: i'm 34 istanbul m

you: you are handsome

stranger: thank you but u didn't see me?

you: i see you

stranger: what?

you: see you :')

stranger: i don't understand you baby :')

you: see you, byeee :')

*stranger is typing...

-you have disconnected-

not: ahahah salak see you diyorum mal anlamıyo. olm bizimkilerde mizah sıfır ya .s.s
dikkat edin fazlaca erkek cinsel organı çıkabiliyor.Tavsiye etmem.Dünyada ne kadar abaza var yahu.karşına kimin çıkacağını bilmeden oturmuş mastürbasyon yapıyor.Serseri kurşun misali kime gelirse.
karsima cikan her turk'e "allah yok din yalan, ne diyosun?" yazip tepkilerine bakiyorum. yeni eglencem oldu valla, cok acayip. cok seyler ogrendim. ama soyle de bisi farkettim, beni ciddiye alip bisiler aciklamaya calisanlarin cogu kalemmle iglili laflar ediyor "bir kalem dusun, simdi bu kalem gercek di mi" vb gibi.
piyasada ki penis emisyonunun bol, kız talebinin aşırı yüksek olduğu bir yerdir. ekonomi de nasıl gereğinden fazla para emisyona girer, burada da gereğinden fazla tarak var enflasyone neden oluyor.

sonuçta tırik değersizleşiyor, eee talep edilen kişi zaten az, değerini de bulmayanca mirim olan da, verecekse de vermiyor...

(bkz: vermicem teoremi)
gerizekalı yöneticilerinin google translate entegre ederek içine ettikleri site.
Birbirini hiç tanımayan insanların rastgele birbirleriyle konuştukları yer. Girenlerin neredeyse hepsi erkektir ve neredeyse hepsi Türktür. Yabancı siteler dekine bile girseniz çoğunluğunun Türk olduğunu görürsünüz.
sahibinin gavur, kullanıcılarının mastürbasyon yapan müslümanlar olduğu sohbet sitesidir.

az önce bir gireyim bakayım dedim,

bu kadar abaza olur mu bir ülkede? evet olur. hadi çekiyorsun, neden azer bülbül' ü alet ediyorsun e amına koduğum?
birden odaya biri girince heyecandan dili götüne kaçanlar mı dersin...
burası sıcak, tişörtümü giymeden atlet altı kazakla açtım kamerayı, gören kızlar kaçıyo.

en son durdurdum bir adet hatunu,

- kusura bakma bişey sorucam.
+ tabi...
- hiç kimseyle konuştun mu bugüne kadar ?
+ nasıl yani .s. s
- yani kimseyle sohbet ettin mi?
+ evet..
- erkek miydi?
+ hayır...
- benimle neden konuştun?
+ yüzün görünüyodu..
- teşekkürler, iyi geceler...

yüzüm gözüküyor diye konuşmayı kabul etti hatun, vay amk.

yani ne bir corç kulini var karşısında, ne bret pit, ne devıd bekım, ne coni dip... sadece yüzüm görünüyor diye konuşuyor kız benimle.

ey diyarbakır, ey diyarbakır... ses ver diyarbakır.

işin aslı alttaki kafayı değil de, üstteki kafayı göstereceksin, bu kadar basit.

arkadaşlar, hepimizin ne kadar aç olduğu belli, gerek fizyolojik gerek psikolojik. ılımlı islam ülkesindeyiz, geleneklerimiz göreneklerimiz var, barbar bir zihniyetin ürünleriyiz. ama lütfen yapmayın, senin yaptıklarının cezasını benim çekmem hiç mantıklı değil çünkü...

sonra mutfağa gittim kahve yapmaya, geldim.

bir gencin dramı;

+aşkım
+hadi
+ boşalalım mı?
+nasıl?
+ aşkım
.

bende çıkardım malafatı al amına koduğum çocuğu dedim.

selametle.
M.u.a nın adımızı duyurduğu Görüntülü chat platformudur.ben de zamanında bir amerikalıyı iyi keklemiştim.
hayatınızda görmediğiniz kadar (bkz: yarrağı) göreceğiniz yer.
yok ya ne karı kızı ingilizcemi geliştiriyorum ben.