bugün

14 yıl sonunda kapanmış.

https://www.ntv.com.tr/te...di,pH201_PiGk6shT-NDw7gkg
çok cins tiplerle karşılaşırsınız.
özellikle 22.00'dan sonra.
tanımadığınız kişilerle kameralı görüşme yapmayı sağlayan uygulama.
artık site gerçekten çok kötü olmuş hele 'ki türkiye serverları bayağı kötü girdiğiniz zaman erkek cinsel uzvunu göreceğiniz kesin.
eski eğlencesi kalmadı şimdi girdiğiniz zaman karşınıza hep liseye yeni geçmiş azgın çoluk çocuk kızlar çıkıyor.
2009 yılında 18 yaşındaki Leif K-Brooks tarafından kurulmuş olan site.
Olum kapanmadı mı omegle?

ingilizceyi öğrendiğimiz chat sitesi...
Önce meme gösterip adamları şekilden şekle sokardım, kadın zannederlerdi. sonrasında ise bir anda "heeööğ" diye kamerayı kendime çevirirdim. Agahahagah allah affetsin.
üç kere girip, üçünde de penis gördüğüm site. sonra da bıraktım. görmek istesem kendimkine bakarım
yillar once kiz kuzenim italyan bi erkekle goruntulu konusuyodu sonra birden kamerada ben de gozuktum ve adam aletini gostermisti. boyle sacma bi anim olan platform.
Tarihe gömülen görüntülü konuşma sitesi. Azarın babası.
yavaş yavaş tarihe gömülen.
bot hesapların reklam yaptığı siteye dönmüş.
adamlar bıkmadan usanmadan yarak sallıyor. yeter be kardeşim.
bana hep embesil ergenler çıkıyordu. bir meme düşüremedik.
Zamanında çok kullanırdım ne ingiliz kızları, ne alman kızları çıkardı karşıma çat pat ingilizcem vardı o zamanlar, karşılıklı gülüp eğlenirdik.
bi girip bakayım dedim. yine bayrak gibi sallıyorlar.
gelen 10 kişilerin 1'i erkek 1'i kız 5'i yarrak 3'ü tavan olan sitedir.
omegle mi kaldı yiğidim kaç senesindesin sen?
amca lütfen o dinozor çağından kalma buruşmuş aletini benden uzak tut yahu. artık girmemeye yemin ettiğim site. her girdiğimde kalp krizi geçiriyorum vallahi. 80 yaşında amca bana öpücük atıyor.
kamerada kuşlarıyla oynayan abilerin bulunduğu iğrenç site.
mua'nın türkiyeye ünlü ettiği gerizekalıların bulunduğu platform.
efsanesi mua'dır.
vpnyle dnsyle hiçbir şekilde girilemeyen siteydi, anılarım depreşince girmek istedim giremedim ugraşınca bi yolunu buldum sonunda siteye girebiliyorum.
Hala gercekten var mi bu site...

Inanilmaz.
Dünyanın belkide en iğrenç sitesi.