bugün

artık abazadan geçilmeyen sitedir. eskiden hatun çıkınca muhabbet ederdik. son girdiğimde kamyoncu çükleriyle dolu iğrenç bir siteydi.
text kısmında artık full botlar var.
Mua yı akla getiren site.
günün ilk saatlerinde 3arkadasla girdiğimiz gülmekten karna agrilar sokmus site.

herşey gülerken bir gaz kacirmayla basladi... duymaz olaydik... *

bu arada sitede aktif 30b küsür insan var diyor
bir kişiyle 3defa falan karsilastik
tesadüf mü yoksa Türkler türklerle mi eşleşiyor anlayamadim.

üzmüşnot: arada bir amcalar, masturbasyon yapan abiler dayilar cikmasa cok daha iyi olacak site.
şöyle bir site.

http://www.uludagsozluk.com/r/omegle-796207/
fransız kızlarının uğramadığı site. dilimizi bi geliştiremedik cherielerle ya.

hep dayı hep dayı.
Zaten hep abazaları barındıran bir site.

Türk geldi mi direk geçilen site.
O minik goruntuden fırlayacaklar diye korkuyor insan.
(bkz: asl)
(bkz: f or m)
Ilk açıldığında penisle karşılaşılabilecen bir Web cam sitesi olup en son engellenmiştir site.
Bu sabah sardığım rastgele görüntülü görüşme aparatıdır.

Maksimum 10 yaşında ki çocukla muhabbete girdim. Her gün weed e vuruyoruz diyor.

Birkaç kızla konuştum -bozuk ingilizcemle nasıl konuştuysam- muhabbet iyi kötü gidiyordu. Nerelisin diye sordu turkey dedim disconnected

Ayrıca üniversiteliler için ayrı bi bölüm var. Üniversite maili ile giriş yapabiliyorsun. Onda bile çıkartıp dalgasını gösteren var. Maile bi ban atsalar daha giremeyeceksin lan, neyse abazanlık zor zaanat kardeşim.
ergenlerin pipilerini gösterdiği yermiş.
yabancıları sık sık trollemiş olduğum yerdir.
14 yaşındaki kuzenimle takıldığım yer. Kız göremiyorum ne rusyada ne polonyada. Tipsiz olsam neyse neden kaybediyorum anlamadım türkçe konuşsak olmaz ingilizce denesek olmaz.direk geçiyorlar görünce. Amacım kız düşürmek veya sapıklık değil sadece belirteyim dedim...
Erkek Kuzenlerimin eşarp takıp gözlük takıp kapalı kadın kılığında girip chat yaptığı siteydi Yanımda yaparlardı ama hiç Kafamı çevirip bakmazdım bile.

Bende deniyim dedim az önce taktım gözlüğü taktım kafama şalı Arap Kadınları gibi gelen geçen beni Arap sandı hi mi diyo Şeyini Gösteren Sapık çok fazla bi dudaklarım gözüküyodu Açıkta ona bile yavşadı abazanın teki çok dolgun dudakların var Gamzen çok tatlı eridim bittim bebek gibisin diye yavşadı düşünün artık! abazanın teki de adın rüyamı diyo dedim ne alaka gerçek olamıycak kadar güzelsin diyo akşam aksam yarıldım ya Ahahah.
Gözlemlediğim kadarıyla ya kibar abazan var yada direk Şeyini okşayan Ortası yok.
Bi tane de elinde tabanca olan bi çocuk vardı apaçi kameraya doğru bana tutuyo tabancasını yaralı apaçi yarıldım resmen.
Bi çocukta sevdim seni harbi kızsın terbiyelisin efendisin yüzünü göstermemen Hoşuma gitti dedi.
Annesini ekrana çağırıp beni isteticek diye korktum..
Kıçını başını açan kız da çok vardı Kızın teki götünü karıştırıyodu korktum kapadım.
Polonyalı kızların meme uçları şeffaftır efsanesine bizzat tanık olmamı sağlayan site.
Allah code'unu yazandan razı olsun.
az önce eşarp ve gözlük takan esmer hatuna aşık oldum, şansa bakın net kesildi
şimdi hayatımın aşkını bir daha nereden bulabilirim?
Gece ebeveynlerin yatmasını bekler 1.3 mp webcam'imimizle gavur kızları soyundurup türkçe şeyler söylettirirdik. Hey gidi günler be!

"Nolur show your tits ya, c'mon my rose, only one minute, c'mon."
Arkadaşlar yanlış alarm. Ben kumralım.arap kadını diyince aklınıza hemen esmer geliyo dimi ehehe.

Bir site.
bayram geldi. işsiz kuzenler geldi. la ne yapsak ki eğlensek denildi. omegle!!!!! durun la bunu sözlüğe yazmalıyım dendi. sözlükteki başlık bu sebepten ötürü açıldı.
görsel
görsel

Az önce şu 14 yaşlarında ki Türk ergen veledin mastürbasyon yapmasına Şahit Olduğumuz site. Videosunu çektik,
Görseniz yüzü nasıl şekilden şekile giriyo koptuk resmen.
Fena abaza ama denk gelirseniz sizde işletin.
Müstehak buna şu tipe bakın got oğlanı.
zamanında kendimizi az kandırmadık.
Alet dünyası.
duruyo mu o ya. *

ümit tacirliği dediğimiz olayın canlı kanlı hali. eli zikinde binlerce erkek belkim iki meme görürüm ümidiyle ekran başında sıvaz pozisyonunda bekliyo. "çük görmekten yüreğim soldu. söyle be ya rab nerde bu memeler." diye devam eden bir şarkısı dahi var.
arada bir girdigim site. polonyalı kızlara cezadan seçmeler dinletiyorum an itibarıyla. geçenlerdede heijan genemi amcalar dinletmiştim. kızcagızlar şimdiden dünya müzik piyasasını tanısınlar.
Efsane chat sitesi. Kapandı sanırsam. Yarrak görmeten ciğerimiz solardı. Ne günlerdi be.