bugün

allahım nasıl bir geri kafalılıktır. maneviyat bakanlığı ile geri kalan %50 nin hayatını dizayn etmeye çalışmakta ama bunu açıkça kabul etmemekte ve bakanlık kurulursa muhtemel bakan olacaktır.
her ne kadar istanbuldan vekil olsa da, kendisi ofludur. hatta vakti zamanında of belediye başkanlığı da yapmıştır yamulmuyorsam. zaten ofta saral ailesinden değilsen belediye başkanı olamazsın diye duydum.
milletvekili mi kabadayı mı belli olmayan vekil. aşiret mantığı ile hareket eden bir yapıya mensuptur.
insanız duygularımıza hakim olamayabiliyoruz. robot değiliz diye kendini savunuyor. oysa insan eğitildikçe mantığını kullanmaya başlar, bir nevi robotlaşır. hayvanlar ise daha duygusaldır. çevresindeki olaylara aşırı tepkiler verir. kendini durduramaz. evrime bende inanmıyorum ama bu kadarda evrimi inkar etmemek lazım. gittikçe geriye mi gidiyoruz ne? tabi mantıklı, zeki insanlar az çocuk yapar geri kalanlar en az üç çocuk yaparsa olacağı buydu.
öyle bi konuşma yaptı ki bi an istifa edecek zannettim.
nasıl meclise girmiş merak edilen karadeniz kökenli istanbul milletvekili zat.
tbmm içinde şovmen ve dövüşçü vekil. hem de durumu pişkince açıklamış. hangi istanbullu tanımış da bu isme oy atmış? taşı aday göster seçer bu cahil seçmen. yalandan demokrasi işte!
eleştiride seviyenin ne olduğuna dair bir fikri olmayan cumhurbaşkanı baş danışmanı. attığı tweetleri 14 yaşında, kurtlar vadisi izleyen ve azıcık kafiyeli konuşabilen herkes yazabilir. hukuk devletinde nefret suçundan yargılanabilir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.