bugün

okan karacan ve eylem şenkal'ın sunduğu bir yarışma. gecenin bir körü yayına başlamasıyla ve cıbıl cıbıl dansçı kızların seksi danslarıyla ekranda kırmızı nokta aratmıştır bünyeye.
çok eskiden vardı buna benzer program hatırlarım. ama kalede isimli bir kaleci vardı. ismi aklıma gelmiyor ama okan karacan daha iyi bir şeydi. ayrıca 90'a atma olayı filan da yoktu.zaten atması çok zor topun çapıyla aynıya benziyo nasıl tutturacaksın da girecek. o arabayı da alamazlar... (bkz: program özeti)
geçmişte yayınlandığın da kalesinde galatasaray'ın bir zamanlar kalesini korumuş olan zoran simoviç'in olduğu program.
ilk yayınlandıgı donemde mehmet ali erbil'in sunuculugunu yaptıgı, prime time ı kasıp kavuran bir programdı.* yeni versiyonunun ilk programı gecenin bir koru gorulunce ve ekranda canlı ibaresini de farkedince ev ahalisince dumur yasamamıza vesile olmus program.
ayrıca dans eden kızlara muhtemelen ortada sallanın , çıldırın, bir şeyler yapın denilmiş; birbirinden bu denli bagımsız dans eden bir topluluk olmamıstır, olmayacaktır.
gecenin bu saatinde dansçı kızları sayesinde, tuttu frutti, colpo grossogibi programları akıllara getiren tv programı. *
aha lan, herife arabayı veren program.
90 cakan sahsi muhtereme az once arabayı vermiş programdir. ev arkadasımın da bunun üstüne eylem i verin , butun topları doksana atayım dedigi programdır.
taşş gibi dansçı hatunları olan program. arada bir-iki çirkin var ama üç tane sarışın var ki; hasta oldum lann...
an itibarı ile okan karacan'ın 5 gol yiyerek kovaya döndüğü program.
an itabiriyle* birinin almasıyla iddiam çürümüşdür. yazıklar olsun.a yrıca scooter'ı*
da aldılar .bugün kapan kapana.
ikinci arabayı da verdiler. arıyorum hemen ben de.
gol şovdan ziyade sıvaz şov olan, süpersonik dansçı kızları ile gecemizi şenlendiren yarışma.
simovic'i bizlere yeniden hatırlatan program..
hayatımda gördüğüm en saçma,gereksiz,yapmacık program.
show tv de gecenin bi yarisi yayinlanan yarisma tarzi eglence programi.
show tv'de yayınlanmaktadır. bunca entry girip hangi kanalda yayınlandığını yazmayan yazarlara da ''ahoow nabıyonuz lan'' demek isterim. deniz akkaya'ya da ''çok güzelsiniz deniz hanım'' demek isterim ama konumuz değil. eylem şenkal da iyi.
tutti furittiyi hatırlatan progmam.
eylem şenkal için izlemekdeyim. süper minileriyle gecemize renk katıyor sağolsun.
tamamen türk icadı bir oyun ve format. ilk cıktığı yıllarda yabancı bir ülkeye satılmış olması da sevindiricidir.
orta okul yıllarına ait bir anıydı; kalede simovic vardı sanırım. o gün görmüştüm ünlülerin reklam arasında neşeli olmadıklarını. bende yoktu arkadaşımın fazla olan galatasaray atkısını almıştım bağırırken sallamak için, belki de formasıydı hatırlamıyorum pek. diğerleri de beni üzdüğü için aklımda kalmış olmalı; atkım yoktu, kamera önü yalandı, simovic aptal makinadan gol yiyordu.
kaleye kalecilikten anlamayan birinin geçirildiği,sunucusunun mehmet ali erbilin hareketlerinin aynısını yapmaya çalıştığı, gecenin köründe yayınlandığı yetmiyormuş gibi o saatlerdeki isteklerimizle çelişen bir ton kötü dans eden kızın gösterildiği ve katılan yarışmacılara elimde kaç tane muz var? gibi abuk soruların sorulduğu, nostalji yapılmaya çalışılmış ama ben eski gol showu istiyorum dedirten bir yarışma.
çigliklar içinde geçen, adamin kafasini sisiren programdir. okan karacan gerçekten salak hareketlerle bezemistir programi. eylem senkal ise angirmak ve aklinca goze hitap etmekten baska bir sey yapmiyor. ayrica katilmcilarin kazanmasini istiyormus gibi davrandiklari açikça goruluyor, pek inadirici degil dogrusu.

bugun olan programda, eylem senkal erkek yarismaciya bir sozu nedeniyle 'yerim seni' demis, katilimci ise 'bende seni' diyerek' çok durustce bir cevap vermistir. golu atamadiktan sonra okan karacan yarismaciya, 'sen onunden ye' demistir. * *

ayrica, kale arkasinda bulunan kizlar turktur. yapmaciklarin yanindakiler ise slavdir. ha unutmadan, topun hizi mutlaka arttirilmali yoksa zor verirler agir hediyeleri.
Bir süre sonra programdaki şarkının işkenceye dönüştügü yarışma

GolShow Golshow Golshow amaaaanın
yarismacilarin programa telefonla baglanip tuslara basarak, kalede duran ünlü bir kaleciye gol atmaya calistiklari bir programdi.

oley oley oley oleyyy
gol show gol show...

programdan aklımda kalan tek sey de bu igrenc tezahuratti...
şöyle bi videosu var: http://alkislarlayasiyoru...ol-show-yarismasi-kanal-6
şu boktan programı bile özlettiniz ya bize, bir şey demiyorum...