bugün

entry'ler (769)

aptal kutusu tv ise akıllı kutusu ne

cevabı bilgisayar olabilecek sorudur.

29 eylul 2007 galatasaray besiktas maci

şu an show tv de spor programında verilen haberdir. hakan şükürle lincoln ün tartışması üzerine adnan polat floryaya gitmiş kallide ikisini kadrodan def etmiştir.

horoz şekeri

bir bu bir de elma şekerii. çocuklukta hep sokakta satılan, bütün çocukların üşüştüğü bir fenomendir. ama ben br türlü alıpta yemedim. hala eksikliğini hissederim damagımın derinlerinde..

damardan fransızca şarkılar

romeo et juliet - les rois de monde

hey adamim bir kadikoy alsana

-hey adamım bir kadıköy alsana!
+ok dude
-:S

mulayim futbolcular

(bkz: ronaldinho)

çadırımın üstüne şıp dedi damladı

araba da dinlenildiğinde sakat olcak bir türküdür.dolayısıyla dinlenilmemesi tavsiye edilir. zira her rampi de bi makas atılasıdır.

çadırımın üstüne şıp dedi damladı

candan erçetin in aman doktor albümünde süper yorumladıgı türküdür..

29 nisan 2007 fenerbahçe denizlispor maçı

denizlispor un fenerbahçeye yine bir güzellik yapmasını beklediğimiz güzel bir karşılaşmadır. tabi bu futbol açısından gelecek olursak atmosferi sanılmasın ki fenerbahçe seyircisi rahat duracak, küfür etmeyecek.. zira;
1- geçen seneden kalma bir kuyruk acısı
2- kupa maçından kalma bir kin
3- tabii çirkeflikleri
gibi nedenlerden dolayı hareketli ve pis bir ortam izlememiz gayet beklenilir bir olay haline geliyor.

29 nisan cumhuriyet mitingine katilacak yazarlar

gaza gelmiş yazarlardır.

29 nisan cumhuriyet mitingine katilacak yazarlar

sanki türkiyenin %65 i oraya gelecek zanneden, gittiğinde cumhuriyeti kurtarmış olcak, kendince bi pok yemiş olacak olan yazarlardır.. oraya gitmek gerilimi tırmandırır, chp yede oy kaybettirir. bu ülkenin başına askeri geçirtmek isteyen sözde cumhuriyetçilerin figanlarını dinlemeyiniz sayın yazarlar..

kupaya gelecek yil genclerle katilacagiz

züğürt tesellisi olacak bir sözdür. türkiye kupasını bir daha alamayacağını düşünen fenerbahçe nin taktiğidir. sonra pendikspor 10 atar şerefleri beş paralık olunca bu sefer yine taraftarın baskısıyla normal kadroyu çıkarırlar. sonuçta bu fener adam olmaz...

mabella

fransızcası için ma belle . güzelim anlamında kullanılır.. ma bel okunur..

eleanor

elanur un ingilizcesi..

marco aurelio brito dos prazeres

türk olduktan sonra hemen ırkçılık yapan futbolcudur. brezilyalıları aşağılamasıyla tanınır hale gelmiştir. hatta yine bir brezilyalı olan ricardinho ya aşağılık brezilyalı, zenci bozması seni, pis latiiiin falan diyerek yumruk atmıştır. sonra da eklemiştir; pabucumun sambacısııı...

chp nin bittigi an bu andir sedat abi

cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oynadığı büyük kumarın faturasını genel seçimlerde görecek olan ana muhalefet partisi hakkında söylenecek sözdür. tsk ve anayasa mahkemesi de kendisini kurtaramayacaktır. artık bundan sonra chp de fenerbahcenin durumuna düşecektir yani türkiye kupasına hasret bir fenerbahçe izler gibi iktidara hasret bir chp izleyeceğiz.. hatta bu seçimde meclise de hasret olabilir..

fenerbahçe türkiye kupası nı alacak

balığın kavağa çıkması halinde görülecek olaydır..rte nin cumhurbaşkanlığında, deniz baykal ın başbakanlığında da olabilir.. aziz yıldıvım askerliği yaparsa bi ihtimal, vergi verirse iki ihtimaldir. yada şu da ayrıcana düşünülebilir. seneye türkiye kupasında brezilya milli takımını oynatırlar, onlar fenerbahce ye bir kereliğine ödünç olmak şartıyla kupa alıverirler. fenerin onlara ne vereceğini siz düşünün artık. *

mj

örümcek adamın agaçlara kazımasını beklediğimiz baş harflerdir.
(bkz: mary jane)

aziz yıldırım

selçuk dereli ye şu sözleri sarfederek ne mal oldugunu bir kere daha belli eden, büyük! bir kulüp başkanıdır..
"Ş....... Selçuk. Sen satılmış bir hakemsin. Fenerbahçe s... s... şampiyon olacak. Senin o FiFA kokartını sökeceğim ve g.... sokacağım. Şerefsiz federasyonun, şerefsiz hakemi. Sana bu ülkede maç yönettirirsem, bana da Aziz Yıldırım demesinler"
"Haysiyetsiz Selçuk, g..... sallamaktan, maç yönetemiyorsun. Bundan sonra kimse sana maç yönettiremeyecek. Sen bizi yaktın, ben de seni yakacağım. Seni ve bu şerefsiz federasyonu bitireceğim. Senin gibi tetikçilerle ve şerefsizlerle uğraşmak, Fenerbahçe olarak bizim boynumuzun borcu"

sonra çıkar küfüre karşı çıkar. çirkeflikte önde giden bu elemana bu laflarından dolayıda ceza gelmezse bende onun başkanlık apoletini sökülüp müsait yerine sokulmasını dileyeceğim...

cumhurbaskaninin halk tarafindan secildigi ulkeler

içlerinde türkiyenin olması durumunda chp lilerin bu seferde halkımız cahildir, iyisimi cumhurbaşkanını tsk seçsin diyeceğinden, içlerinde türkiye mizin asla olamayacağı ülkelerdir.