bugün

Adam işini biliyor kim ne derse desin.
son kodaman bükücü. evet.
g si olmadan bir ayenci ekler ve ingilizce okursanız nasrettin' oluyor.
her yerden çıkan kişi. lan bela gibi. evet.
Tuz serpme hareketinden biktim.
Eskiden oyle tuz serpmiyomuş instagramda vidoesunu gordum meshur olunca tuz serpme sekli degismis.
Yırtık dondan çıkan şey gibi heryerden fırlıyor adam.
yaptığı viral reklamlarla türkiye'deki girişimcilere marketing dersi vermiş dahi adam. artık dünya çapında tanınıyor. ünlü futbolcuların gol sevinçlerinde, basketbolcularda, amerikan futbolunda dahi izlerini görmek mümkün. onlar yapılan viralin daha da yayılmasını sağlıyor. ha özünde zengin insanların domaldığı mekandır orası ayrı mevzu.

Edit: bildiğin kasap diyen mağara adamları var. Bu kasaplıktan çok öte bir pazarlama başarısıdır. Mahalle kasabınla karıştırma ulan cahil herif.
basket takımını ziyaret etmesi engellemiş girişimci.

çok fazla tepki var. ' ne işi varmış da, tuzcu içeri alınmamış iyi olmuş da, oh olmuş da ' yahu bu adam her şeyden önce avrupa standartlarında 'steak' işini yapan ilk ve tek türk. ayrıca milyonlarca takipçisi var instagram'da. global bir marka yaratıp ülkesine döviz getirme potansiyeli olan birisinin böyle kapıdan kovulur gibi geri çevrilmesi açıkçasısgshdhdhdh.

dayanamamayacağım artık.

iyi olmuş sonradan görme, her hıyara tuzluğu kapıp koşan, 3 kuruş kazanınca kendini lord sanan lüzumsuz herife.
Heryerden çıkan ve fırsatçılık yapan sevmediğim kasap.

Bir gitte işini yap artık dimi.
100 milyonluk serveti olan kasap. evet.
~~NusrEt'inden otobüsle geçerken chek in yapcak saçma bir yer .
(bkz: çok komikmiş yönetici kardeş)
Instagram daki şovlarında kobe eti kullanır.
şuan dünyada türk olarak en çok tanınan adam bu.

yani beyazsaraya trump'tan daha kolay girer düşün. :D
Birkaç milyon dolarlık reklamın eseri. Net.
herif sapık hareketler yapıyor tüm dünyada peşinden gidiyor burasını sevmesemde ne olursa olsun azmin zaferi. 12-13 tane ülke gezip etlerin tüm dünyada yapılış şekillerini inceledikten sonra normal bu kadar tutulan bir yere sahip olması.
bu adam burger king gibi bir şey olacak görürsünüz.
60 tl lik pirzolayı 300 tl ye kitleyen insan evladı. Millet bu denli geçirilmeye merakli olursa bu herifte kulaklardan tutup geçirir.
Hayırlı ramazanlar...
Bir nevi modern robin hood
Zenginden alıp ihtiyacı olanlara veriyor. Orda çalışan bi temizlikçinin aylık gelirinin 4 bin lira olduğunu duymuştum ki bazıları bu parayı bir tabak ete bırakabiliyor.
Tonlarca çalışanı var bence tam gaz devam etmeli biraz da garsonu temizlikçisi güvenlikçisi kazansın.
Etiler şubesi aşırı derecede yağ ve et kokuyor yağlı et şovundan dolayı daha uygun fiyatlı daha güzel yerler var , ha instagramda görgüsüzlük yapmak için bir maaşınızı vercekseniz ben bilmem.
şeytan ayrintida gizlidir.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/1458593/+

edit: görsel güncellendi.
seytan ayrıntıda gizlidir.

(sanirim bu sefer oldu).

görsel
Abartıldığı kadar pahalı değildir.
ayrıntı şok poşedi sanırım.
görsel

Heryerde karşıma cikiyo yeter.
Çok abartılan mekan. Kısaca ekmeğe göre köfte. Oraya giden insanın vericeği kişi başı 200 lirayı düşündüğünü zannetmiyorum. Hayatı boyunca kapısının önünden bile geçemeyecek insanların bok atması ise ayrı bi mesele.